Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
lu ki Kolins1 Abc (3317 niezalogowanych)
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
Sus napisał:
A okazuje sie, ze nie jest. Niedziela.nl NIE POBIERA oplat za ogloszenia, forum, strone. Dyskusje na ten temat byly/sa prowadzone, ale tego jeszcze nie wiadomo, jak narazie portal ogloszeniowy jest darmowy dla wszystkich. A autorowi tematu polecam albo podszkolic sztuke czytania ze zrozumieniem albo sciszenie tonu wypowiedzi, jesli nie jest pewien. Jednym slowem: bzdury gosciu wypisujesz i jeszcze sie oburzasz.


Bo zła kobieta z ciebie
hehe jeśli nie wiesz: używanie dużych liter na forum jest równoznaczne z krzykiem... więc...
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
a Ty biohazard coraz mlodsza
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
wiedzma... coraz słodsza

skąd ta nienawieść.... hmmmm połączenie zółtego z niebieskim denerwuje mnie
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
biohazard napisał:
wiedzma... coraz słodsza

skąd ta nienawieść.... hmmmm połączenie zółtego z niebieskim denerwuje mnie


Myslisz, ze jestes zabawna?
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
pozdrawiam w poniedziałek
Zgłoś wpis
12 Posty
lu ki
(piekny) Online
Bywalec
bardziej nie chęć nie lubię jak ktoś podpieprza wykonaną przeze mnie robotę ... a tak się stało kiedy niedziela bezprawnie kupiła sobie domenę mojaniderlandia.nl i przekierowała na swoje badziewne forum....
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
Bezprawnie? Wykupiles ja wczesniej? Niestety, takie zycie, kto pierwszy ten lepszy.
Zgłoś wpis
12 Posty
lu ki
(piekny) Online
Bywalec
Sus napisał:
Bezprawnie? Wykupiles ja wczesniej? Niestety, takie zycie, kto pierwszy ten lepszy.
niestety to nie jest zgodne z praem mówi o tym europejskie prawo o nieuczciwej konkurencji ale niedzial się niedługo przekona o tym... gdyby przynajmniej zrobili coś na zasadzie fishingu czy adres z błedem tu niestety podpada to pod paragraf... innym słowem proszę poczekać jak niedzial będzie musiała zabulić odszkodowanie... a to będzie kosztować
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
Piękny, ty nie byłeś... moderatorem na niedzieli.nl bo pamietam jak jeszcze na niedzieli dostawałam linki na tą stronę od moderatora ( to było chyba w 2008 )

proszę wyłącz wpisywanie kodów przy wysyłaniu listów prywatnych, please
Zgłoś wpis


Bliżej nas