Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Płatne ogłoszenia na tablicy ogłoszeń niedzieli !! - Holandia

Czytali temat:
lu ki Kolins1 Abc (3325 niezalogowanych)
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Jak w temacie, informuje iż ogłoszenia na niedzieli okazały się płatne, czyżby nie było chętnych na ogłoszenia w ich brukowcu nawet osoby szukające pracy płacą !!!!!. Szkoda mi tych ludzi z redakcji niedzieli, mają nie równo pod sufitem



PS A może Moja Niderlandia udoskonaliła by trochę dział ogłoszeń i zrobiła by darmową konkurencje, Ci z niedzieli by żyły sobie podcinali , za pomysł nie pobieram opłaty
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
tak , tak powinno być za wszystko się płaci , nie ma nic za darmo , teraz nawet w (mordę leja ) to trzeba zapłacić , a my Polacy nauczyliśmy się za nic nie płacić i mamy tak jak mamy) sorki ale to prawda
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
a propos gazetka niedziela.nl jest nadal bezplatna?
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Nadal ?? ale jak długo ?? tydzień dwa
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
nie mam pojęcia czy nadal jest wydawana... ostatni raz widziałam ją jakieś 2 lata temu jak była bezpłatnie dostępna w kościele. No ale trzeba przyznać że w holandii "śmietanka polonijna" zaczyna zarabiać na nas
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Oj chyba nie wszyscy zrozumieli chodzi o ogłoszenia na internetowej tablicy ogłoszeń niedzieli, co do brukowca to potwierdzam jest darmowy,lecz spotkałem się już z dwiema sytuacjami np: Delikatesy Danusia- kiedyś musiałem coś tam kupić min. 1€ by dostać gazetę, lecz jeszcze bardziej był pazerny turek w sklepie przy polskim kościele w Rotterdamie, doliczał 50 eurocentów do rachunku za gazetkę niedzieli ale jeśli chodzi o tą śmietankę to się zgadzam w 100% nabrali nawyków tubylców i teraz zysk jest najważniejszy nawet w postaci wyciągania pieniędzy od rodaka ,który czasem musi zdrowie stracić by inni na nim zarobili
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
Gazeta niedzili nie jest bezplatna...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A ja kicham ta niedziele juz powoli zbrzydla mi trzeba Panie i Panowie z mojejniderlandii cos zrobic, moderatorzy do pracy rodacy pozdrawiam.
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
ale bezpłatne jest Radio MaRyja
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ludzie,wezcie sie obudzci .takie czasy poprostu ze trzeba za wszystko placic...tak zawsze bylo ,jest i bedzie.. Tylko my mamy jakies dziwne nawyki...a czy ktos z was robi cos za darmo?? udzielacie sie w wolontariacie?? pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas