Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Startery w Holandii - Holandia

9 Postów
Dominik Hurowi
(lolek1231)
Początkujacy
Witam, mam pytanie odnośnie starterów do telefonu w Holandii... Czy kupno startera tam (obojętnie jakiego, byle z holenderskim numerem) odbywa się tak jak w Polsce? Kupuję starter w sklepie, wyciągam karte z paczki, wkładam do telefonu i działa? Nie trzeba podawać jakichś danych osobowych itd? Bardzo byłbym wdzięczny za odpowiedź Pozdrawiam
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Tak jest,dokładnie sam to opisałeś.Warunkiem wiadomo-jest brak blokady sim w telefonie....Od Ciebie zależy czy chcesz rejestrować nr.PZDR. Czasem przy pierwszym połączeniu wysłuchasz "formułki" z automatu i to wsio
Zgłoś wpis
9 Postów
Dominik Hurowi
(lolek1231)
Początkujacy
Dzięki za pomoc
A mógłby mi ktoś jeszcze powiedzieć, gdzie mogę dostać, w jakim sklepie startery w Holandii ze stanem konta 5E? Bo wiem, że dużo sieci dają karty SIM przez wypełnienie formularza na ich oficjalnej stronie ale mi chodzi o sklep... No i max. 5E za starter, te 10E odpadają... Bardzo prosiłbym o placówki w jakich dostane startery bez żadnych podawania danych itd... Na takich warunkach jak dostaje starter w Polsce

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Weź Lebare za gratis na pierwszym napotkanym cpn,bądź w jakiejś tureckiej call factory....doładowanie teź tam kupisz-również i na cpn,albert,jumbo,etc...To wszystko
Zgłoś wpis
9 Postów
Dominik Hurowi
(lolek1231)
Początkujacy
A coś innego, byle by nie lebara i lica... Simyo, Tele2, T-Mobile, Vodafone? Byle by było za 5E
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Na poczatku napisałeś->"byle jakiego";wiec dostałeś odpowiedź najprostszą z możliwych.Jeśli szukasz providerów których sam wymieniłeś-najprostrze to Kijkshop
W każdym normalnym mieście masz,a i teraz są zajebiste przeceny.
I tyle,więcej i prościej się już napisać nie da...
Zgłoś wpis
44 Posty
M_J_G G
(M_J_G)
Bywalec
spróbuj ...TP SA...ORANGE...PLUS...
Zgłoś wpis
9 Postów
Dominik Hurowi
(lolek1231)
Początkujacy
Wiem, ale teraz poszukuje starterów innych niż leabara i lyca
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
normalnie mozesz kupic startery z t mobile vodafone czy hi
Zgłoś wpis
9 Postów
Dominik Hurowi
(lolek1231)
Początkujacy
Ale w jakich sklepach, placówkach? No i żeby koszt takiego startera wynosił 5E (żeby na start było 5E lub więcej)
Zgłoś wpis


Bliżej nas