Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Najlepsze miasto w NL - Holandia

Czytali temat:
Przemyslaw Przybyszewski Mariusz Dziewiacin blaszkix Kristof82 Mateusz Kubok (8408 niezalogowanych)
1 Post
Sam Nil
(samnil)
Początkujacy
Jakie jest waszym zdaniem najlepsze miasto do zamieszkania w NL?
Proszę o krótkie uzasadnienie.

Porównując Den Haag, Eindhoven, Tilburg i Amsterdam - do mieszkania najlepszym miastem wydaje mi się Tilburg. Eindhoven wydawało się bardzo małe. Haga dobra jest tylko na wypad nad morze. A Amsterdam zbyt tłoczny.
Zgłoś wpis
1 Post
Marcin Zie
(Amsterdamczyk29)
Początkujacy
Dla mnie najlepszy Amsterdam,jest klimat,mozna gdzies wyjsc,zrobic zakupy.Poza tym duzo parkow,zieleni.troche ciezko z mieszkaniem,pokojem.Haga czysta ale malo co robic,latwo jednak znalezc mieszkanie.Eindhoven i Tilburga nieznam w ogole.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgodze sie,ze Amsterdam jest tloczny...ale kto co lubi...Ja mieszakm w tym miescie juz troche czasu i chyba go nie zamienie,ewentualnie moze kiedys przeniose sie na obrzeza miasta...Uwielbiam klimat tego miasta,ktore wciaz mnie zaskakuje
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja zapraszam do pieknej limburgii-mam na mysli Maastricht piekne misto niepowtarzalny klimat i najwiecej kawiarni w calej Holandii-303 kawiarnie w samym Maastricht naprawde cos pieknego,mozna fajnie sie pobawic ale rowniez spedzic milo czas...ja osobiscie jestem zakochana w tym miescie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Maastricht Slyszalam ,ze jest pieknie...musze sie tam w koncu wybrac Co do kawiarni,to wedlug danych sprzed kilku lat w Amsterdamie samym jest ich ponad 400 ale tu nie chodzi o to przeciez... Wazna jest atmosfera danego miasta Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mieszkalam w Amsterdamie, Tilburgu ...a obecnie Rotterdam. Amsterdam miasto TOP. Czulam sie tam swietnie i spedzilam kilka swietnych miesiecy. Rotterdam jest natomiast bardziej przestrzenny... kocham wode i mieszkam w porcie! Tu zdecydowanie czuje sie ''na miejscu''. Tilburg ,wedlug mnie, nie zalicza sie do zadnych kwalifikacji! Miasto nudne ... przez 2 lata nie moglam sie przyzwyczaic i wiecznie narzekalam. Nie chce wracac do tego miasta nawet myslami. Eindhoven dosyc nowoczesne miasto, fajne imprezki i zawsze udany shopping ! Zdecydowanie ciekawsze zycie w Eindhoven niz w Tilburgu. Haga zawsze wydaje mi sie zimna i pelno tam przeciagow
Rotterdam , Amsterdam nr 1.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
1. Amsterdam, to miasto ma swój niepowtarzalny klimat, który Tworzą mieszkańcy ale także turyści, którzy są tutaj masowo nawet w styczniu.
2. Maastricht, miasto inne niż typowe miasta holenderskie, warto zobaczyć.
3. Utrecht, trochę jak Amsterdam ale jednak inny jest oryginalny, koniecznie kolacja nad kanałem.

Inne miasta takie jak: Rotterdam, Groningen czy Haga ma swój urok, ale jak dla mnie czegoś im brakuje.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zdecydowanie Bloemendaal a/zee.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja jednak podpisze sie pod glosami za Amsterdamem. Znam to miasto nascie lat i czuje sie tu najlepiej.
Nie przepadam za Haga i Roterdamem. Nie moje klimaty ale doloze jeszcze Haarlem (niezle imprezy) i
i oczywiscie Maastricht bo ma swoj klimat.
Amsterdam jest zawalony turystami, ale zawsze mozna znalezc jakies ciche miejsce jesli sie tylko
poszuka.
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
Den Haag! Blisko wszedzie, morze, plaze, Scheveningen Co prawda trzeba wiedziec gdzie sie raczej nie zapuszczac ale tak jest w sumie w kazdym miescie. Poza tym blisko na Quens Night, Rotterdam rzut beretem. Dobre miasto pod wzgledem nauki i edukacji. Generalnie moje ulubione miasto w NL.
Zgłoś wpis


Bliżej nas