Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

seba - Holandia

1 Post
Początkujacy
siemka ja mieszkam w dordrechcie jusz ponad 2.5 roku i tesz nienazekam jest całkiem spoko
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
moje gratulacje! tak trzymaj! zuch chlopak! jezeli sie cos zmieni to nie omieszkaj nas o tym poinformowac.
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Ja mieszkam w Rotterdamie jest zaje.. turków marokańców i innych naci jest pełno. Szkoda że tak mało holendrów. I jestem szczęśliwy ze niedługo zmienie miejsce zamieszkania. Jak zmienię to was poinformuję
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kazdy jest czlowiekiem.turek marokaniec czy my polacy,niezle porownujesz ludzi.mieszkam tu14 lat i juz co nieco widzialam jak polacy sie zachowuja!!a jak ci sie nie podoba to moze wroc do polski!!!
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
EWELINSIEN napisał:
kazdy jest czlowiekiem.turek marokaniec czy my polacy,niezle porownujesz ludzi.mieszkam tu14 lat i juz co nieco widzialam jak polacy sie zachowuja!!a jak ci sie nie podoba to moze wroc do polski!!!
Ja nie mieszkam tyle co Ty. Ale gdy ktoś drze sie pod oknami o 3 czy 4 w nocy albo rozkreci w samochodzie radjo na full to też by ci sie odechciało. A jak polacy sie zachowują to mi nie musisz mówić. Bo kur.. i chu.. też słyszę w nocy. Nie po to wyjechałem żeby wracać.
pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas