Pracownik produkcji w Breda Confectie B.V

Holandia Południowa  |   18-04-2024 13:37   |  Numer ogłoszenia: 192098
  • Stanowisko:Pracownik produkcji w Breda Confectie B.V
  • Branża:Przemysł
Wynagrodzenie €13,27 za godzinę

Akceptowane języki Holenderski, angielski, polski

Branża Produkcja

Miejsce pracy Breda, Holandia

Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Breda Confectie to firma specjalizująca się w żywieniu roślin i kwiatów, zajmująca się produkcją rozwiązań z wełny mineralnej dla gospodarstw szklarskich. Oferują rozwiązania dla paneli izolacyjnych do wszystkich zastosowań budowlanych.
Jako pracownik produkcji jesteś odpowiedzialny za umieszczanie wełny mineralnej w pudełkach. Będziesz czyścić wełnę, sprawdzać jakość, sortować opakowania, etykietować opakowania, przygotowywać zamówienia i składać paczki na paletach. Ważne jest, aby nie mieć żadnych alergii ani astmy, ponieważ będziesz pracować z wełną mineralną.
Będziesz pracować od poniedziałku do piątku na zmiany od 07:00 do 15:30 i 15:30 do 00:00. W sumie będziesz pracować od 32 do 40 godzin tygodniowo, z możliwością pracy w godzinach nadliczbowych, za które otrzymasz dodatki.
W pierwszych dniach dostaniesz wprowadzenie, instrukcje bezpieczeństwa i szkolenie, aby poznać firmę i czynności w pracy. Masz możliwość stać się operatorem, liderem zespołu lub kierowcą wózka widłowego. Dołącz do tego zespołu jako pracownik produkcji!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Czyszczenie produktów
Sprawdzanie jakości
Sortowanie paczek
Etykietowanie opakowań
Przygotowywanie zamówień
Obsługiwanie maszyn
Umieszczanie paczek na paletach

Wymagania
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Nie masz żadnych alergii
Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość języka holenderskiego, angielskiego i/lub polskiego

  • Miejsce pracy:
    Breda, Holandia
  • Opis stanowiska:
  • Wymagania:
    Wymagania
  • Oferujemy:
    Benefity
    Pomoc 24/7

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 18