Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.
25 Postów
Cris CRIS
(artplastek)
Bywalec
ja wcale nie napisalem ze ta opinia dotyczy wszystkich
bo to by byla opinia nie prawdziwa
mnie tez nie dotyczy i mam nadzieje ze coraz wiecej rodakow znajduje sobie normalne zajecia w tym pozornie nudnym kraju.......a ze taki nudny nie jest wiedza tylko ci ktorzy maja inne zajecia niz te o ktorych byla mowa wczesniej
pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Belly dance Polecam!Piekne i zmyslowe hobby
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kiedys nagadalem gdzies na chucka i moim hobby sie stało nie wychodzenie z domu,w obawie ze dopadnie mnie ten małpi karateka,sokół i demon,omg. ten jego półobrót ,znaczy sie ta jego swieta noga,szybka niczym piorun lub błyskawica...
potrzebuje wsparcia!!!zadzwon pod numer 0 -700-CHUCK-NORRIS oplata stala
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Fotografia, rower i odkrywanie nowych ciekawych miejsc w NL. Zauwazylem ze nawet po 15 latach zycia tutaj zawsze mozna mozna "namierzyc" jakies ciekawe miejsce. Acha polecam wypad na jedna z holenderskich wysp...oczywiscie jesli jest pogoda
Zgłoś wpis
1 Post
K F
(KRYSTYNA1953)
Początkujacy
kolekcjonuje mikrokrysztaly, bawie sie fotografia i fotoszopem, zdrowie, wiedza ezoteryczna, rozwoj duchowy, wrozenie runami. nieketore z tych zajec zamienilo sie z czasem w zawod.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a moim hobby jest przegladac profile na naszej niderlandii i pisac frajerskie komentarze typu :jestes sliczna super fotka jestes jak aniol very sexy piekna focia itd jest to bardzo popularne hobby wsrod tutejszych krety....!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Poranny jogging z basem dobrej muzyki, squash, basen, futsal, po ostatnim clubbingu w KRK- salsa

Ps. clubbingu, polecam bardzo klub "Taawa" www.ftb.pl/klub.asp?id=1412 - dobry klimat, wyluzowane towarzystwo, maksymalny bounce!
Zgłoś wpis
5 Postów
Lucja Voortman
(Pepsi)
Początkujacy
szukanie skarbów na plich targachy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
zdecydowanie rolki,potem szukanie ciekawych miejsc niekoniecznie w miescie tance latynoskie-nauka
i rzecz jasna ,moja pasja- moj kociak
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja tam sobie majsterkuje. Ostatnio przy moim starym Mietku (etap prac - zabudowa głośników 10cm w podbitce sufitowej. Poza tym podróże, również weekendowe.
Zgłoś wpis


Bliżej nas