Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Stomatolog w Krakowie - Holandia

Czytali temat:
marcin law xxx xxx Arczi Asterix Kamil9 Ireneusz Bukala Kinga Gaj Aga778 (152 niezalogowanych)
4 Posty
Kinga Gaj
(KingaGaj)
Początkujacy
Szukam obecnie dla siebie dobrego gabinetu stomatologicznego w Krakowie. Chciałabym wybrac się tam na profesjonalne wybielanie zebów.Doradzicie do kogo warto jest się zapisać?
Zgłoś wpis
38 Postów
pvl
(pvl)
Bywalec
KingaGaj napisał:
Szukam obecnie dla siebie dobrego gabinetu stomatologicznego w Krakowie. Chciałabym wybrac się tam na profesjonalne wybielanie zebów.Doradzicie do kogo warto jest się zapisać?

Polecam zapisanie się do gabinetu stomatologicznego na Batorego. Osobiscie chodzę tam od wielu lat oraz jestem zadowolona. W gabinecie pracuje dobry zespól stomatologów, ktory zna sie na rzeczy oraz doradzi Ci najlepszą metode wybielania. Sa dwie, mianowicie nakładkowa jak rownież za pomocą lampy. Miałam nakładkową bo mam dość delikatne zeby. I jestem niesamowicie zadowolona z rezulatu. Wybielałam w taki sposób zeby prawie rok temu i rezultat nadal długo sie utrzymuje studiose.med.pl/nasze-uslugi/wybielanie-zebow/
Zgłoś wpis

Bliżej nas