Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Życie.... - Holandia

Ankar
Ankar przed chwilą

Lubię Ostro Zaszaleć

Szukam normalnego i z poczuciem humoru faceta do dyskretnych spotkań. Mam własne mieszkanie, ale mogę przyjechać do Ciebie. Za spotkanie nie oczekuję od Ciebie ...

Tolae
Tolae 21 godzin temu 40

Pani Szuka Pana - Ogłoszenie Prywatne

Chętnie spotkam się z panem na wspaniały niezobowiązujący seex. Mieszkam sama, więc będziemy mogli poczuć się swobodnie. Nie biorę kasy, zależy mi tylko na ...

Piekny 32
Piekny 32 23 godzin temu 35

Pani na sex

Witam czy jest tu jakas pani starsza lub mlodsza z Rotterdamu lub okolic która chcial by przezyc miła chwile z pięknym nieznajomym... Kultura , dyskrecja

Waldek1980
Waldek1980 2 dni temu 64

Meskie spotkanie on dla niego Aalsmeer

Czy ktos jutro ma ochote wpasc do mnie przed poludniem , chce sprobowac M plus M okolice Amstelveen. Wiek powyzej 30. Tylko zdecydowani.

Poszukiwacz28
Poszukiwacz28 5 dni temu 93 1

Poznajmy się

Poszukiwana dominująca para, najlepiej z okolic Nijkerk. Więcej pod nr +31 644 259 790

Damian2244 Damian2244 2 dni temu

Do czego szukasz pary?

Artur Dysretny
Artur Dysretny 6 dni temu 81

Nudy iw domu i na Małym Centrum

Może poznam też jakąś kobietę która podobnie jak ja nudzi się

NAUKA ANGIELSKIEGO 7 DNI W TYGODNIU DLA KAZDEGO ! TEREN VLAARDINGEN

Witam wszystkich Jestem dyplomowanym nauczycielem języka angielskiego oraz lingwista ze specjalizacją anglistyka . Z chęcią udzielę lekcji na różnych ...

Mariomroczek Mario
Mariomroczek Mario 31-05-2024 21:35 109

Jak Polacy w Holandii oszukują ludzi - Danuta Kisiel - Neer

Danuta Kisiel oszustka!!! dane !!! www.facebook.com/danuta.kisiel.96 Adres Boerderijweg 6 Neer - okolice Roermond Baba wynajmuje pokoje i nie oddaje ...

Więcej postów
Forum ogólne Tematy Odpowiedzi Ostatni post
Nie ma nowych postów
Rozmawiamy o wszystkim.
Podforum:
Nie ma nowych postów Hobby (275/985)
2216 19701
przez Ankar | przed chwilą Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów
Rozmowy o podatkach, prawie pracy, uczciwych i nieuczciwych pracodawcach, działalność gospodarcza, kredyty, biznes.
865 2307
przez Kokosanaka90 | 27-05-2024 14:39 Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów
Mieszkanie, nauka, szkoła, turystyka i podróże, medycyna i zdrowie.
465 1295
przez Mariomroczek | 31-05-2024 21:35 Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów
Możecie tu zamieszczać najśmieszniejsze dowcipy jakie znacie, powiedzonka, opisy gg. Śmieszne nie znaczy wulgarne.
73 391
przez | 08-03-2024 12:58 Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów
Każdy język kryje w sobie wiele humoru. A co bawi Ciebie w holenderskim języku? Napisz swoje ulubione słowo/powiedzenie.
34 164
przez | 23-07-2023 06:52 Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów
Fotografia pozwala zatrzymać nam to, co najpiękniejsze. Dla jednych może to być suchy liść, dla innych narodziny życia. A czym jest fotografia dla Ciebie? Na to forum zapraszamy wszystkich miłośników fotografii, czekamy na Wasze wypowiedzi i zdjęcia.
27 213
przez | 04-08-2023 08:39 Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów
Miejsce spotkań wielu ludzi i pokoleń. Dobra zabawa dla każdego niezależnie od pory dnia. A czym jest dla Ciebie? Zapraszamy
744 1716
przez Tolae | 21 godzin temu Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów
Komentarze użytkowników nt. artykułów zamieszczonych w serwisie
286 1639
przez bakx | 05-03-2024 23:11 Pokaż najpierw ostatnie posty

Bliżej nas