Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Leśniczuk Tomasz Darol J. N. Przemek Bryk (8679 niezalogowanych)

()
Początkujacy
MalutkaNiepokorna napisał:
Niestety,gorzka pigulka do przelkniecia......Ale taka jest brutalna prawda.....Czesto widze i slysze rodakow,dzieki ktorym mamy taka opinie...Jagodaa,tu nie chodzi o sranie czy nie sranie w swoje gniazdo....poprostu nie jest milo jak ktos traktuje cie jak latwa zdobycz do przelecenia,tylko dlatego ze jestes z PL....albo czestuje szklanka wodki i jeszcze zdziwiony ,ze odmawiasz,bo przeciez jestes z PL.....ZENADA



Jesli dasz komus prawo do traktowania Cie jak ; LATWA ZDOBYCZ DO PRZELECENIA, to co sie dziwisz ? nikt bez twojej zgody nie moze Cie obrazic ,to Ty sama decydujesz o swojej wartosci .

Ale ....ale.......wracajac do tematu to nie uwazam zebysmy byli narodem (Hujowym)jak twierdzi autor textu z holenderskiego szmatlawca .Ciekawa jestem ilu Holendrow daloby sobie rade w naszym kraju ,gdyby pojawila sie u nich przymusowa sytuacja emigrowania za chlebem ?, jak odnalezli by sie, czesto bez jezyka (moze w wiekszosci przypadkow) ,jadac w nieznane, z daleka od rodziny ,wykonujac prace ponizej godnosci ludzkiej ???? Nie uwazam tez ze wszyscy Polacy pija a wszystkie Polki to latwe dziewczyny , zasada jest taka ,ze zlodziej widzi wszedzie samych zlodzieji a pijak twierdzi ,ze przeciez wszyscy pija....moze by tak popatrzec przez pryzmat siebie ,co???? zanim sie oceni tych PRZECIETNYCH OBYWATELI !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
znam wielu fajnych polakow ale rowniez znam nie fajnych tak samo fajnych belgow czy holendrow i nie fajnych mamy wiele wad jako polacy ale inni tez maja wiele za uszami i dlatego mam gdzies takie artykuly nie wiem jak jest w holandi ale w belgi wielu belgow patrzy z zazdroscia ze polacy lepiej sobie radza w ich kraju niz oni sami CZYN SWOJE NIE PATRZAC KONCA I MNIEJ GDZIES TO CO MOWIA INNI PS PISZACY DO MNIE W SPRAWIE PRACY NIE JESTEM POSREDNIKIEM W ZNAJDOWANIU PRACY JESTEM POLSKIM DRESEM HYHYHYHY
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ale wszyscy macie racje. Trzeba sie troche szanowac, zeby holendrzy sobie nami geby nie wycierali
Wqrwia mnie jedynie jesli widze kiedy "nasi" w NL na wlasne zyczenie robia z siebie szmaty.
I nie generalizuje. Holendrzy tez maja duzo brudu pod paznokcjami ale o tym przeciez nie
napisza w De Pers I nie badzmy Kaczynskimi i nie obrazajmy ze ze ktos napisze o kartoflach.
Boli mnie tylko troche ze Polacy na emigracji nie potrafia trzymac sie w kupie, a powiedzenie,
ze nikt cie tak w przyslowiowego chuja nie zrobi jak drugi Polak ma jakies uzasadnenie o czym zreszta
przekonalem sie kilka razy na wlasnej skorze tak wiec na dzien dzisiejszy biore do zlecen Wegrow, Slowakow
i przynajmniej sprzet nie zmienia wlasciciela. Mam do tego prawo? Oczywiscie ze mam. Kazdy pilnuje swojego
interesu jak potrafi, a jest to oparte na doswiadczeniach nie zawsze przyjemnych.
Zgłoś wpis
3 Posty
A Ha
(Zofija86)
Początkujacy
Niestety to jest prawda co piszą o Nas. Tylko dlaczego wszyscy Polacy mają taką opinię?? Przecież nie wszyscy jestesmy tacy sami:/ Polskie kobiety zachowują się skandalicznie , nie wspomnę nic o facetach szukających guza....Aby się napić, zrobic borutę, a co tam, kobiety natomiast aby wskoczyć jakiemuś turkowi do łóżka, zrobić sobie dobrze itp. Koszmar. A najgorsze jest to ,że jedna na "dupy" a my wszystkie w oczach innych jesteśmy takie jak one. !! Brakuje mi słów:/ Pozdrawiam normalnych Polaków.
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
temat rzeka ktory sie nigdy nie skaczy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jagodaa napisał:
MalutkaNiepokorna napisał:
Niestety,gorzka pigulka do przelkniecia......Ale taka jest brutalna prawda.....Czesto widze i slysze rodakow,dzieki ktorym mamy taka opinie...Jagodaa,tu nie chodzi o sranie czy nie sranie w swoje gniazdo....poprostu nie jest milo jak ktos traktuje cie jak latwa zdobycz do przelecenia,tylko dlatego ze jestes z PL....albo czestuje szklanka wodki i jeszcze zdziwiony ,ze odmawiasz,bo przeciez jestes z PL.....ZENADA



Jesli dasz komus prawo do traktowania Cie jak ; LATWA ZDOBYCZ DO PRZELECENIA, to co sie dziwisz ? nikt bez twojej zgody nie moze Cie obrazic ,to Ty sama decydujesz o swojej wartosci .

Ale ....ale.......wracajac do tematu to nie uwazam zebysmy byli narodem (Hujowym)jak twierdzi autor textu z holenderskiego szmatlawca .Ciekawa jestem ilu Holendrow daloby sobie rade w naszym kraju ,gdyby pojawila sie u nich przymusowa sytuacja emigrowania za chlebem ?, jak odnalezli by sie, czesto bez jezyka (moze w wiekszosci przypadkow) ,jadac w nieznane, z daleka od rodziny ,wykonujac prace ponizej godnosci ludzkiej ???? Nie uwazam tez ze wszyscy Polacy pija a wszystkie Polki to latwe dziewczyny , zasada jest taka ,ze zlodziej widzi wszedzie samych zlodzieji a pijak twierdzi ,ze przeciez wszyscy pija....moze by tak popatrzec przez pryzmat siebie ,co???? zanim sie oceni tych PRZECIETNYCH OBYWATELI !!!!!!!!!!!!!!!!!


Nie daje nikomu prawa do obrazania mnie,a mimo to zdarza sie....bo ktos opiera sie na takiej a nie innej opinii....A opinia nie wziela sie z powietrza,niektorzy pracuja na nia bardzo ciezko Nie twierdze,ze wszyscy rodacy to pijacy i zlodzieje i puszczalskie.....ale i tacy sa,a to rzuca sie w oczy....przykre.A radzenie sobie tu nie jest pozwoleniem na karygodne zachowania.....I taka oopinia jest krzywdzaca dla normalnych ludzi.Ale ,co robic,zyje sie dalej
Pozdrowionka
Zgłoś wpis
3 Posty
A Ha
(Zofija86)
Początkujacy
To jest przykre, no ale cóż bez wątpienia jest jak jest, żyje się dalej. Nie zwracam uwagi na pomazańców krzyczących " ej laska" czy coś w tym stylu itp itd. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
3 Posty
A Ha
(Zofija86)
Początkujacy
A czy jesteśmy "chujowym" narodem??Hmm nie zgadzam się jak większość z Nas zresztą. Co zrobili by holendrzy bez nas?? Który holender zapierdzielał by w takich warunkach pracy w jakich my pracujemy?? Żaden. Jesteśmy tanią siłą roboczą, pracujemy jak pracujemy ( a pracujemy nienagannie,jesteśmy pracowici,) i takie poszanowanie mamy od Nich.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MNICH79 napisał:
temat rzeka ktory sie nigdy nie skaczy

nie prawda ! ........kazda rzeka wyplywa z jakiegos zrodla i wpada w inne czeluscie wody .....
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
No wlasnie takie mamy poszanowanie od nich bo 80%Polakow tutaj przyjezdzajacych to DEBILE i patologiaWiec co sie dziwicie??? Pozdrowionka
Zgłoś wpis


Bliżej nas