Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Leśniczuk Tomasz Darol J. N. Przemek Bryk (8676 niezalogowanych)
724 Posty

()
Latający Holender
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Moze trudno sie nie zgodzic,ale mam kilka ale...Mimo iz materiał tendencyjny,denny i xuja warty;bo raczej dany aby "gdzies tam " zawrzało to przytocze jedną historie z zycia a wtedy coś zrozumieja niektórzy...
Dyskusja na imprezie/spotkaniu (z zycia):
-Tu,za granicą jest zajebiscie i życie..suuuper koleś
-Co masz na mysli?
-No bo zarabiam w huj i wiem co to znaczy,a w Polsce zostali sami nieudacznicy
-A mama,bracia i rodzina sa z Tobą?
-Nie,zostali w Polsce,a co?
-To pozdrów ich odemnie;moze jakos dają rade..
-Ożeszty qrwa q dupe je*** jak sie wyrazasz o moich bliskich,chcesz wpierd**?
Miłe,nie?
To nasi,a teraz macie Holendrów:
-Piotr,ilu was jest Polaków?
-No jakies 40mln,coś kole tego
-Kristie,słyszałas!?Polaków jest 40mln!?
-(Kristie)-Gdzie?w Holandii?
I tak to jest....Mi osobiscie sciekaja artykuły takie tudzież reportaże itd...Choć i ja mam tez to i owo na sumieniu nie przejmuje sie tym zbytnio-nikt nie jest doskonały...Jakbym miał osobiscie reagować na wszelakie njusy to mógłbym wydac wojne Steinbach za słowa
że w marcu 1939 r. Polska przygotowywała atak na Niemcy i w ten sposób sprowokowała wybuch drugiej wojny światowej. To prawda. Przecież Polska mobilizowała się jako pierwsza w marcu 1939 r.
Prawda?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Bziku,to jest dobre.....Ale tez i taka prawda
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiec MalutkaNiepokorna,sama widzisz...W naszej prasie jest też wieeele rewelacji,wystarczy sie dobrze odszczekac...
Dzieki Holendrom mam cały czas w glowie powiedzenie gdy jade na robote do Niemiec (zajebiste słowo,nie?)..
Gdy niemiec sie wywyzsza,starczy powiedziec...Ej,chwila...pogadamy jak oddasz rower co Twój dziadek nam zapierdolił w czasie wojny jak spierdalał przed frontem...Aj lof dys gejm...
Zgłoś wpis
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
Nie jest winą ani Irlandczyków, ani Anglików, ani Holendrów czy też Niemców, że mają o Polakach takie zdanie.
To wyłącznie nasza wina !
Niektórzy próbują się tłumaczyć jak głupi Jasiu w klasie, że "Pani się go czepia"
Na opinię złodziei, pijaków, chamów, rozrabiaków itp; pracuje ciężko spora część społeczeństwa emigracyjnego, i oni się cieszą słysząc takie opinie (uśmiechając się przy tym głupawo). "Polska rządzi"- uważają.
Natomiast z takimim opiniami nie zgadzają się ci, którzy poważnie myślą o pracy i integracji z innymi Narodami, bo to oni najczęściej odczuwają skutki zszarganej opinii.
Czytam czasem różne fora, na których toczą się dyskusje o Polsce, o emigracji i in. i z jednej strony to dobrze, bo prawo wypowiedzi wywalczyliśmy sobie sami. Ale z drugiej strony serce się kraje jak nie potrafimy korzystać z tego prawa, jak mierna jest nasza wiedza i jak demaskującą rolę odgrywa tzw. "chłopsli rozum" (w złym słowa znaczeniu).
1. "Polak jak chce komuś zrobić na złość, to szczy do własnej kieszeni"
2. "Polak kiedy chce wyrazić wolność, to sra na własny dywan".
Czym się różni Polska Szlachecka, która doprowadziła do upadku, od dzisiejszych awantur, które nas stawiają z zaścianku Europy ?
To przykre.
Pozdrawiam wszystkich
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Gwoli scisłosci,jak to nazywasz w "zaścianku Europy" ustawił nas system i jebana polityka-a nie my sami
Kilka jednostek podrzędnych nie zaszkodzi wizerunkowi,o ile nie nweźmiemy wszystkiego wprost i do serca
Zgłoś wpis
18 Postów
_ _
(__D)
Bywalec
brak mi slow xD wkurza mnie jednak ta piosenka...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
niby czemu Cie wkurza kileszczt kingobongo?...piosenka jak piosenka...
odpal


polej kielona i sie relaksuj.....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
telewizja klamie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
za tydzien obchody bitwy pod arnhem. ciekawe co o nas napisza gazety, ciekawe co powiedza o nas goscie zaproszeni na ta uroczystosc.
Zgłoś wpis


Bliżej nas