Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Leśniczuk Tomasz Darol J. N. Przemek Bryk (8671 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Nie.....no kolejna rozmowa na wytykaniu komus czegos,lapaniu za slowka,udowadnianiu ,ze jednak jest sie madrzejszym.....troche luzu i bedzie dobrze Mam nadzieje....

Mirekb215,nie jestem przeciwko tobie Podeszlam do tego z przymruzeniem oka Nie wiem jaka jest sytuacja z biurami pracy,bo nigdy nie mialam z nimi do czynienia...ale jak to mowia..nic sie nie dzieje bez przyczyny

Tornado...swiete slowa.....Spotkalam sie z tym juz jeszcze zanim przyjechalam do NL,jakies 8 lat temu w innym kraju w Europie Jesli chodzi o podbijanioe stawek zarobkow
Zgłoś wpis
115 Postów
iraa alkaida
(iraa00)
Stary wyjadacz
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
o kurcze odnosze wrazenie ,ze wszyscy tu maja mgr inz. szkoda ze tak rzadko "w przyrodzie" mozna spotkac tak dobrze wyksztalcone i ogolnie dobrze ulozone towarzystwo. przychodzi dzis pare osob narodowosci nl w goscine do nas , sam ich zapytam co sadza na temat tego artykulu w prasie. w zasadzie znam odpowiedz ale dla pewnosci zapytam. to zwykli mlodzi ludzie, niektorzy pracuja , inni sie ucza . zawsze najlepiej zbiera sie opinie w srod ludzi a nie wsrod pismakow. sadze jednak ze ci ktorych zapytam maja o nas polakach wyzsze mniemanie niz my sami o sobie. (tak mysle po przeczytaniu niektorych postow powyzej. jak juz sami siebie nawzejem obrazamy....) pozdrawiam wszystkich rodakow na forum-chillout!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jagodaa napisał:
Z twojej wypowiedzi wynika ze studiujesz poniewaz sadzisz ze jestes malo
dojrzala, pusta, bez pomyslu na zycie, albo bo akurat byla taka okazja
To nie o to chodzi. Nawet docent nie sprawi ze ktos zostal chamem w glebi duszy.
Studia dla mnie to byli bardziej kumple, niezle popijawy i koncerciki a reszta to pasja.
Jesli wiesz o czym mowie. Najwazniejsze to w pore zalapac o co w tym wszystkim chodzi
i jakos pokierowac swoim zyciem zeby nie lezec na dnie. Studia nie daja natomiast
czegos co pozwala nam oceniac wartosc ludzi po wykrztalceniu. Nie jest to wiec
dobry argument do braku argumentow
Gadamy tu sobie tylko i nie zachowujmy sie jak marokacy na pokazie mody w ktorym wystepuja
wylacznie blodnynki.

otoz moj drogi Marku jesli chciales mnie obrazic swoja tendencyjna wypowiedzia to Ci sie nie udalo .Nie wiesz z kim dyskutujesz a napinasz sie jak maly kogucik.
Nie sadze zebym byla jak to sie wyraziles ; malo
dojrzala, pusta, bez pomyslu na zycie, albo bo akurat byla taka okazja....Moze sie przedstawie . Mam 30lat(wiec juz nie jestem smarkaczem) skonczylam studia w PL Akademii Sztuk Pieknych w Lodzi dyplom z wyroznieniem.Dostalam propozycje pracy w Belgii w firmie projektowej, jest tu tez jedna z najlepszych szkol w Europie , projektowania mody ,wiec dlatego sie tu znalazlam .
W jednym sie z toba zgadzam ,ze nawet docent nie sprawi ze ktos zostal chamem w glebi duszy., niestety musze przyznac ,ze jestes przykladem akademickim w tej kwestii .Czytalam czesc twoich wypowiedzi na forum i wszedzie szukasz zwady ? nie wiem czy czerpiesz z tego jakas przyjemnosc czy tez nie zdajesz sobie sprawy ,ze obrazasz ludzi.?


Przeczytaj jeszcze raz co napisalas i wyciagnij odpowiednie wnioski pani magister
Milego wieczorku reszto nieukow
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
iraa00 napisał:
A Holendrzy są kulturalni ?i kto tu zaniżył stawki polak który przyjeżdża tu zarobić,czy uinzenbiuro?
Chociaż nie to Polacy są winni.Ale przestańcie pisać że jesteśmy najgorsi ,co z wami


Obiegamy od tematu coraz bardziej....Nikt nie powiedzial,ze jestesmy najgorsi i ani,ze Holendrzy sa kulturalni.....Tylko mamy taka opinie a nie inna w wiekszosci przez jednostki zapracowanaI spor toczy sie o to czy jest to opinia zasluzona...nie zgadzam sie czesciowo,bo nie ma sensu wrzucac wszystkich do jednego kociolka,ale niestety,taka jest prawda,ze opinia jednostek rzutuje na reszteA my tu nie jestesmy u siebie i zawsze bedzie wytykane wszystko co zle zrobimy....np.kierowca,ktory jechal torami,bo nie mogl znalezc zjazdu na autostrade,albo zaostrzone kontrole alkoholowe dla pojazdow na polskich blachach...czy dziewczyny,ktore dostana staly kontrakt o prace automatycznie zachodza w ciaze....przyklady mozna wyliczac bez konca....Przykre,ale takie sa fakty,poprostu
Wyobrazmy sobie odwrotna sytuacje,czyli postawmy sie na miejscu Holandii.....mala abstrakcja....i czy wtedy my nie wytykalibysmy takich zachowan emigrantom w naszym kraju??? Mysle,ze zrobilibysmy jeszcze szerzej zakrojona akcje niz artykul w gazecie...

Pozdrowionka
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Ale za 4 lata bedziemy Mistrzami Swiata
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jasne Blondyn...tylko jeszcze podaj mi dyscypilne sportu, w ktorej tego mistrza zdobedziemy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
W pici polo na dwie bramki Malutka
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Malutka Krolowa sportu jest tylko pilka noznaAle z tematem polecialemmmmmm
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No zgodze sie z Toba,Blondyn jesli chodzi o pilke nozna...ale z reszta to poleciales strasznie.....
Zgłoś wpis


Bliżej nas