Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

De Pers"Polacy są nowymi chujowymi Marokańczykami" - Holandia

Czytali temat:
Leśniczuk Tomasz Darol J. N. Przemek Bryk (8658 niezalogowanych)
1 Post
Lukasz Lopek
(lopek)
Początkujacy
"Polen zijn de nieuwe k*t Marrokanen" ("Polacy są nowymi chujowymi Marokańczykami" - taki tytuł pojawił się w holenderskiej gazecie "De Pers". Polskie organizacje polonijne i polska ambasada w Holandii, jest zaniepokojona.
Zgłoś wpis
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
A powinni to sobie wziąć do serca przeciętni obywatele, którzy na taki wizerunek ciężko pracują !!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
sami sobie wyrabiamy taką opinię. gorzka prawda.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Podpisuje sie pod tym co napisala Sandy. Ostatnio robilem zlecenie i przy lunchu pogadalem sobie szczerze
ze znajimym holendrem i turkiem. Wnioski sa takie ze Polacy to pijacy, zlodzieje i lubia obic ryja a panienki
z naszego kraju plasuja sie na top liscie najlatwiejszych towarow do przelecenia. I chyba nie sadzicie ze marokancy
wyrobili nam taka opinie
Jak znam Holandie od 1991 roku niestety musze przyznac ze przejechalem sie na rodakach dziesiatki razy i
na dzien dzisiejszy utrzymuje kontakty tylko z kilkoma bardzo dobrze znanymi i zaufanymi Polakami, a tych
ktorzy zadzwonia od czasu do czasu bo akurat pracy potrzeba albo cos zalatwic mam w dupie. Jakos nikt
z tych cwaniaczkow nie zadzwoni tak sobie od czasu do czasu zeby po prostu spytac co slychac. Takie jest
moje skromne zdanie na ten temat a jak przeczytam ten artykul moze jeszcze dojda jakies przemyslenia
Pozdrowka i szanujmy sie troche bo takich artykulow bedze wiecej, a ci co przyjezdzaja tu na pare miesiecy
zarobic troche grosza niech zachowuja sie jak ludzie a nie jak swinie majac na wzgledzie ze mieszkaja tu ludzie
ktorzy postanowili dawno temu zostac tu na stale.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
w swoje gniazdo sie NIE SRA ! kochani
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ale co prawda powiedziec trzeba
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Niestety,gorzka pigulka do przelkniecia......Ale taka jest brutalna prawda.....Czesto widze i slysze rodakow,dzieki ktorym mamy taka opinie...Jagodaa,tu nie chodzi o sranie czy nie sranie w swoje gniazdo....poprostu nie jest milo jak ktos traktuje cie jak latwa zdobycz do przelecenia,tylko dlatego ze jestes z PL....albo czestuje szklanka wodki i jeszcze zdziwiony ,ze odmawiasz,bo przeciez jestes z PL.....ZENADA
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
jagodaa napisał:
w swoje gniazdo sie NIE SRA ! kochani NIE PRAWDA NIE MA CO NAZYWAC ZE SZAMBO TO PERFUMERIA DO ZACHOWANIA WIELU RODAKOW MOZNA SIE PRZYCZEPIC ALE TAKZE STARAM SIE PAYTRZEC KRYTYCZNIE NA SWOJE ZACHOWANIE I WYDAJE MNIE SIE ZE CHODZAC W DRESIE Z REKMAMOWKA LIDLA W REKU WPISUJE SIE W STEREOTYP POLACZKA
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jagodaa napisał:
w swoje gniazdo sie NIE SRA ! kochani

Jagoda tu w NL jest moje gniazdo i jak dobrze zauwazylas niezbyt komfortowo sie czuje kiedy
kilku dresow czy tlenionych cichodajek z IQ kury mi tu nasra
PZDR
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
dobry dres i wryzura blad jeszcze nikomu nie zaszkodzila
Zgłoś wpis


Bliżej nas