Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Jestes pajacem i pasuje to do Ciebie.
Wiem ze zrobicie wszystko zeby mnie skompromitowac ale mi to obojetne.
Uwaga bo to samo moze sie Tobie przydazyc.
Na temat kosciola nic nie mow, idz lepiej na parking bo jak sam piszesz kolesiow tam masz mnogo.
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
Adamm napisał:
wiedzma napisał:
Adammie,nie taka cicha .Jak widze i slysze nie jeden mial zaszczyt poznac

Wiedzmo, wyszlo szydlo z worka, ciekawy jestem ilu jeszcze szczesliwcow obdarzonych zostalo owa slawetna "POMOCA" samarytanki TOPPI. Panowie odwagi !!! Kto jeszcze?
A tak na marginesie , to TOPPI wspominala cos kiedys o wspolpracy z holenderskimi ksiezami, ciekawe czy wciaz wymieniaja sie doswiadczeniami?
normalnie mnie powaliles Adamie swoimi spostrzezeniami........kurcze, jesli to prawda....no to niezla draka jest.....dziubole dla wszystkich pozytywnia porabanych
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
TOPPI napisał:
Jestes pajacem i pasuje to do Ciebie.
Wiem ze zrobicie wszystko zeby mnie skompromitowac ale mi to obojetne.
Uwaga bo to samo moze sie Tobie przydazyc.
Na temat kosciola nic nie mow, idz lepiej na parking bo jak sam piszesz kolesiow tam masz mnogo.
Toppi....czy Ty sie w ogole zastanowilas o czym Ty piszesz???? dziewczyno....sama sie kompromitujesz przed wszystkimi...szkoda slow.....
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
TOPPI napisał:
Jestes pajacem i pasuje to do Ciebie.
Wiem ze zrobicie wszystko zeby mnie skompromitowac ale mi to obojetne.
Uwaga bo to samo moze sie Tobie przydazyc.
Na temat kosciola nic nie mow, idz lepiej na parking bo jak sam piszesz kolesiow tam masz mnogo.


kochana, sama sie skompromitowalas
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
no wlasnie Lady LouLou,o tym samym pomyslalysmy w tym samym momencie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Niezla draka to juz jest.....
Nie ma kogo oskarzac o wlasna kompromitacje.....pomysl dla odmiany nad tym co piszesz.....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wierze nie wierze moja sprawa. Wiedziałaś że mam swoje wymagania toppi i nie trawie osob ktore sie nie szanuja a wymagaja tego od innych, ADAMM co do ciebie widzisz jak bym chciał prostytutki to bym poszedł na czerwona ulice (jest w kazdym wiekszym mieście w nl) Jeśli to prawda co sie tu pisze to toppi zmadrzej bo cie szkoda nie jesteś głupia itd. lecz jeśli to kłamstwa i pomówienia wtedy winniście sie wy uderzyc w pierś i JA SZCZERZE PRZEPROSIC. Takie est moje zdanie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Widze,ze nie tylko ja mysle podobnie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Lady LouLou napisał:
TOPPI napisał:
Jestes pajacem i pasuje to do Ciebie.
Wiem ze zrobicie wszystko zeby mnie skompromitowac ale mi to obojetne.
Uwaga bo to samo moze sie Tobie przydazyc.
Na temat kosciola nic nie mow, idz lepiej na parking bo jak sam piszesz kolesiow tam masz mnogo.
Toppi....czy Ty sie w ogole zastanowilas o czym Ty piszesz???? dziewczyno....sama sie kompromitujesz przed wszystkimi...szkoda slow.....

Hej Lou, to jednak ma swoje dobre strony, mam nadzieje, ze nadszedl czas by TOPPI postanowila o wielkiej poprawie, czas na wielka rehabilitacje i wychodzenie z dolka czyli ......bez kasowania!!!~
To jak TOPPI bedzie bo mam kilkunastu kolegow na telefonie, czekaja na odpowiedz i strasznie sapia, podaj miejsce i date , to kiedy zaczynasz?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Widzisz Marcin!
W ten sposob z kazdej z nas prostytutke moga zrobic.
Ktos cos niby napisze i prosze.

Nie martw sie nigdy taka nie bylam i nie bede, a jesli forsy by mi braklo to wolalabym smieci wynosic i sprzatac mieszkania jak jeden z tych gosci sugerowal niz ponizac sie do tego stopnia jak ich znajome robia.

Marcin, dziekuje.
Zgłoś wpis


Bliżej nas