Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
To ze Johen-Luz na jakas chorobe cierpi i ze napisalam mu cos na temacie "wynajme dom w Tilburgu co mu sie nie podobalo nie oznacza ze ze mnie teraz prostytutke zrobic mozna.

To ze wasze drogi sie rozstaly i ze brakuje ci tych waszych wspolnych randek parkingowych to nie moja sprawa, Zyjcie sobie jak chcecie.
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
NORMALNIE WIELKA DRAGA W CHINSKIEJ DZIELNICY
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
MNICH79 napisał:
NORMALNIE WIELKA DRAGA W CHINSKIEJ DZIELNICYZ TEGO WSZYSTKIEGO TO JESZCZE BYKA WALNELEM
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ZENUS1
Wydarzenia dnia wczorajszego bardziej mnie zajęły aniżeli dyskusja na tym forum i jak się można zorientować byłeś jej inicjatorem. Nie interesuje mnie to z kim Ty się spotykasz z kim sypiasz czy balujesz. Nie interesuje mnie Twoja na ten temat opinia. Jest to Twój prywatny cyrk i nie mieszaj mnie do tego. Mam nadzieję, że w dość zrozumiały sposób kilka lat wcześniej wyjaśniliśmy sobie pewne sprawy i nie mam zamiaru zmienić zdania. Nasze drogi się rozeszły i tak pozostanie po wsze czasy. Mam grono przyjaciół, z którymi mogę miło i przyjażnie spędzić czas i jak narazie jest to dla mnie wystarczające. Czuję się wspaniale a policzone dni mam do następnego spotkania. Jak mówi przysłowie szcześliwi czasu i dni nie liczą. Powiem Ci na zakończenie jedno - jak do tej pory nie miałem trypla bo nie zadawałem się z byle kim, nie byłem nigdy na izbie wytrzezwień - bo nie piłem w przydrożnych rowach z butelki, nie byłem w burdelu - bo to dla mnie nie atrakcja.Życzę powodzenia i wara ode mnie.
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
proszę o wiecej , chlebek robi sie trzy godziny
a ten plemnik po prostu znał skrót
a tak wogóle to skad Toppi wziełas pomysł na Toppi z tego co wiem a mogę sie mylic jest to okreslenie holenderskie na kobietę szalona uznawaną za wariatkę ,przygłupią w Polsce to nazwa serka topionego
nie chce Cie w żaden sposób obrazic ,pewnie nie jestem w stanie ,jako pracownik budowlany /szlkarniowy za najnizsza stawke ,lubię czytac co napiszesz .Nie przestawaj !!!
Zgłoś wpis
6 Postów
a m
(albertM)
Początkujacy
Toppi jest Kurwa? pewni jestescie ? przeciez szkoda takich dziewczyn !
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
A Ja jestem latajacym Holendrem
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
drogi Albercie ,nie sądzę .Łatwo napisac ,niemalże niemożliwa jest obrona przed takim pomówieniem .Oczywiście żałuje ,że nie, bo to jedyna droga do spełnienia mojego marzenia sennego.
Zgłoś wpis
78 Postów
Barbara MC
(mexa35)
Gaduła
Czytam , czytam i zaniemowilam czy jak to sie mowi zaniepisalam chyba Ja tam osoba postronna jestem i tak chyba najlepiej ale ludzie dajcie spokoj , ktos jakies zale do Toppi wywleka tu na forum ( jak dla mnie to zalosne ) bo odwagi nie ma albo jaja sobie po prostu robi.A jezeli to naprawde Twoj znajomy Toppi i malo wazne jak dla mnie gdzie go spotkalas , poznalas itd to wspolczuje ,ze po taka opinie Ci wystawia .
Pozdrawiam wszystkich Wasza zajechana remontowo - przeprowadzkowo kolezanka forumianka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mexa!
Tego czlowieka nie znam wogole.
Napisalam cos na temacie "wynajme mieszkanie w Tilburgu"do Johen-luz co mu sie nie spodobalo i tak mi sie odwdzieczyl.
Ludzkie pomyslenie przechodzi.
Nigdy nie zarabialam pieniedzy lezac na plecach ani po parkingach sie nie walesam, wierz mi.
To naprawde ponizej pasa, akcja tej grupy ktora od samego poczatku sie do mnie przyczepia jak rzep do ogona.
W kazdym badz razie zrobilam meldunek na komendzie o oszczerstwo pod moim adresem.
Pzdr.Toppi
Zgłoś wpis


Bliżej nas