Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
1988 Postów

()
Latający Holender
Ark, kurwa mentalna to kurwa mentalna, menda to menda, nietrudno rozpoznac w tlumie, choc niekoniecznie wyroznia sie wdziankiem.
Wiedzma dokladnie to opisala.
A ze ktos jest w porzadku?... Hej, jesli zyje sie na swiecie ponad 20 lat, to jakies pojecie sie o tym ma, prawda?
I pojecie to rosnie wprost proporcjonalnie do przezytych latek i ilosci slow zamienionych z dana osoba.
Ot tyle.

Profesor by mnie pochwalil!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Najlepsze jest to że nie widzicie ironii tego tematu - jeżeli ktoś po kimś pojechał to jest sprawa pomiędzy tymi osobami i to one powinny wyjaśnić sobie to między sobą - mówicie że ktoś jest taki i się wywyższa - więc zaczynacie robić dokładnie to samo mówiąc jaka to ta dana osoba jest zła , czyli w gruncie rzeczy wygląda na to, że jesteście tacy sami ?

to tyle w tym temacie - i też zastanówcie się co piszecie - bo pisanie o kimś czegoś - daje nam większe świadectwo o tym jakimi my jesteśmy ludźmi
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja bym chcial poznac dokladna definicje frajera czy ktos mi napisze?
Bo spotkalem sie nawet z tym ze frajerem jest ten kto nie poczestowal papierosem goscia ktory ma w dupie pracowac a tylko pyta czy masz szluga i za kazdym razem bral dwa bo twierdzil ze na pozniej po tym jak juz nikt pana bezrobotnego nie czestowal to dla niego kazdy byl frajerem, bo maja a nie poczestuja.
Takze jak to jest?? Dla mnie frajerem byl ten pan bezrobotny i na pewno dla kolegow pana bezrobotnego kotrzy rowniez nie pracuja tylko sie czaja jak tu cos wykonbinowac bedzie tez frajerem ten kto nie poczestowal itp itp i tak dalej przykladow mozna podawac setki.
Czyli jak to jest kto to jest frajer, krotka charekteryzacja frajera ktos napisze
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
frajerem nazywamy kogos ,kogo sposob postepowania bardzo nam nie pasuje i sie z tym nie zgadzamy,uwazamy ze jest nie cool,badz co gorsza definitywnie nas razi-wtedy uzywamy zwrotu kurwa,choc niekoniecznie musi dawac dupy i nie chodzi tu o prostotutki ,tylko o mentalnosc kurewską,tak jak nazywam czynnosc lub sytuacje ,lub cos co nie jest cool ze jest gej-choc w zasadzie nic do gejow nie mam,byle trzymali swoje sprawy w domu i nie wyli dookola ze czegos chcaa..jesli wyja za glosno wtedy w uzycie wchodzi powyzsza terminologia..w szczegolnym poirytowaniu polecam wyrafinowane combosy,ale dosc o tym bo zaraz padne ofiara samego siebie
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
hardcore napisał:
Najlepsze jest to że nie widzicie ironii tego tematu - jeżeli ktoś po kimś pojechał to jest sprawa pomiędzy tymi osobami i to one powinny wyjaśnić sobie to między sobą - mówicie że ktoś jest taki i się wywyższa - więc zaczynacie robić dokładnie to samo mówiąc jaka to ta dana osoba jest zła , czyli w gruncie rzeczy wygląda na to, że jesteście tacy sami ?

to tyle w tym temacie - i też zastanówcie się co piszecie - bo pisanie o kimś czegoś - daje nam większe świadectwo o tym jakimi my jesteśmy ludźmi


Nie wiem dokladnie do kogo to pisales
Ja piszac o kurwach mentalnych, nie mialam nikogo konkretnego z tego forum na mysli.A Ty?Myslales o kims czytajac to?
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
wiedzma napisał:
hardcore napisał:
Najlepsze jest to że nie widzicie ironii tego tematu - jeżeli ktoś po kimś pojechał to jest sprawa pomiędzy tymi osobami i to one powinny wyjaśnić sobie to między sobą - mówicie że ktoś jest taki i się wywyższa - więc zaczynacie robić dokładnie to samo mówiąc jaka to ta dana osoba jest zła , czyli w gruncie rzeczy wygląda na to, że jesteście tacy sami ?

to tyle w tym temacie - i też zastanówcie się co piszecie - bo pisanie o kimś czegoś - daje nam większe świadectwo o tym jakimi my jesteśmy ludźmi


Nie wiem dokladnie do kogo to pisales
Ja piszac o kurwach mentalnych, nie mialam nikogo konkretnego z tego forum na mysli.A Ty?Myslales o kims czytajac to?


Wiedzma, hardcore poniekad ma racje, nie zwrocil jednak uwagi na cos, na co Ty mu dyskretnie zwrocilas.
A mianowicie, ze biorac udzial w dyskusji latwo palnac glupote, jesli nie sledzi sie jej od poczatku. To czesto spotykane na forum.
Wyrwane z kontekstu zdanie - opinia - odpowiedz - i mamy misz-masz.
Wlasnie w zwiazku z tym polecam hardcore lekture tego watku OD POCZATKU. I jesli wtedy potwierdzi co napisal - przyklasne mu (jej) z ochota.

Pozdrawiam.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
adamz2303 napisał:
frajerem nazywamy kogos ,kogo sposob postepowania bardzo nam nie pasuje i sie z tym nie zgadzamy,uwazamy ze jest nie cool,badz co gorsza definitywnie nas razi-wtedy uzywamy zwrotu kurwa,choc niekoniecznie musi dawac dupy i nie chodzi tu o prostotutki ,tylko o mentalnosc kurewską,tak jak nazywam czynnosc lub sytuacje ,lub cos co nie jest cool ze jest gej-choc w zasadzie nic do gejow nie mam,byle trzymali swoje sprawy w domu i nie wyli dookola ze czegos chcaa..jesli wyja za glosno wtedy w uzycie wchodzi powyzsza terminologia..w szczegolnym poirytowaniu polecam wyrafinowane combosy,ale dosc o tym bo zaraz padne ofiara samego siebie

Czyli wychodzi na to ze kazdy z nas jest frajerem jak to mawiala moja babcia : "bo jeszcze nikt sie taki nie urodzil aby kazdemu dogodzil" lub i tez nie kazdy jesli ktos sie nie zgadza i zna inna definicje frajera. Dziekuje
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czytałem to od początku już dawno tylko się nie udzielałem aż do dzisiaj ... wyraziłem już swoją opinię, i nie będę na ten temat dalej polemizował , a to co napisałem napisałem jasno i wyraźnie .
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
A wiec jasno i wyraznie zrozumialam Twoj punkt widzenia.
Z ktorym niekoniecznie sie zgadzam, natomiast na pewno szanuje.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mirekb215 napisał:
adamz2303 napisał:
frajerem nazywamy kogos ,kogo sposob postepowania bardzo nam nie pasuje i sie z tym nie zgadzamy,uwazamy ze jest nie cool,badz co gorsza definitywnie nas razi-wtedy uzywamy zwrotu kurwa,choc niekoniecznie musi dawac dupy i nie chodzi tu o prostotutki ,tylko o mentalnosc kurewską,tak jak nazywam czynnosc lub sytuacje ,lub cos co nie jest cool ze jest gej-choc w zasadzie nic do gejow nie mam,byle trzymali swoje sprawy w domu i nie wyli dookola ze czegos chcaa..jesli wyja za glosno wtedy w uzycie wchodzi powyzsza terminologia..w szczegolnym poirytowaniu polecam wyrafinowane combosy,ale dosc o tym bo zaraz padne ofiara samego siebie

Czyli wychodzi na to ze kazdy z nas jest frajerem jak to mawiala moja babcia : "bo jeszcze nikt sie taki nie urodzil aby kazdemu dogodzil" lub i tez nie kazdy jesli ktos sie nie zgadza i zna inna definicje frajera. Dziekuje


I to jest właśnie to. Nie masz prawa postepować w zgodzie z własnym sobą gdyż natychmiast albo jeszcze szybciej nazwą Cię frajerem. Nic bardziej głupiego. To, że kogś postępowanie mi nie odpowiada nie uprawnia mnie do tego abym zwał go frajerem. Każdy ma prawo do własnego sposobu postępowania i do własnego wyrażania myśli. Nikt nie jest nikogo zakładnikiem. Podobno w PISIE należy mówić i postępować tak jak nakazuje pan prezes. A zwrotu k...a używam nawet w stosunku do muchy, która brzęczy mi nad uchem.
Mirek. Nie pomogę Ci nie znam definicji frajera chociaż wielokrotnie o mnie tak powiedziano i mam to głęboko gdzieś. Postępuję zgodnie z własnym sumieniem. Wyrażam swoje zdanie i zawsze szanuje zdanie innego człowieka chociaż nie zawsze muszę się z nim zgodzić i chyba dlatego jestem frajerem. Pozdrawiam i głowa do góry.
Zgłoś wpis


Bliżej nas