Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Marcinxxx,przeczytaj posty pani fajnej i bedziesz wiedzial kto powinien sie uderzyc,nie w piers,ale w twarz,kilka razy.
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Toppi,nie obrazaj prostytutek
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jeśli mam być szczery to cała ta chora sytuacja z tym tematem sie mi kurwa nie podobazapytam was czy macie jakies dowody, jesli nie to zamknac sie jesli tak to przectawcie je, nie znam was ale za to przez pewien czas pisalem z pewną mądra kobieta z która warto porozmawiac tak się składa że to była Toppi, czekam na dowody na priv. a co sie tycy ciebie toppi zrz zrzut z tego tem i zawsze mozesz wniesc o znieslawienie i pomówienia
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
TOPPI napisał:
Widzisz Marcin!
W ten sposob z kazdej z nas prostytutke moga zrobic.
.


Eeee, Assasin powiedziala (to nie gej, jak to uroczo okreslilas) kto wiatr sieje ten burze zbiera.
No i zebralas.

A wszyscy forumowicze powiedzieli jeszcze lepiej to, co ja sama mialam ci powiedziec.

I tylko podlacze sie pod Adamma: zostaw Tornado w spokoju, bo on nie ma z tym calym gownem nic wspolnego. I zostaw tez jego dziewczyne, bo nie jestes godna o niej wspominac.

Howgh!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Marcinxxx....to tak w skrocie...pani fajna atakuje kazdego bez powodu,ubliza i szydzi,nie znajac ludzi ich obraza...uwaza,ze pozjadala wszystkie rozumy...tylko o swoim zapomniala....
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender

Pani fajna!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mi osobiście nie zaszkodziła, a żeby sprawdzić fakty odnośnie ataków i ubliżan kto komu i za co i kto zaczął to jutro sobie przeanalizuje każdą jedną wypowiedz na forum . A teraz zwracam sie do dorosłych osób i z tego co widze wszystkich starszych niż ja. Zacznijcie sie zachowywac tak jak na wasz wiek przystało trochę wiecej kultury dystansu i pokory bo na obecną chwile to 14 letnie dzieci są dojrzalsze od was
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje napisał:

Pani fajna!


Viooltje,zwrot zapozyczylam od Wiedzmy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Pani fajna, przez ciebie nie ogladnalem meczu a moj pies wyszedl pozniej na spacer , wiesz ile bolu i cierpienias mnie to kosztowalo!!!
Ale warto bylo!!! Wciaz pekam ze smiechu!!
Dziekuje TOPPI !!
Aha zapomnialem dodac i to wszystko GRATIS!!
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
marcinxxx napisał:
Mi osobiście nie zaszkodziła, a żeby sprawdzić fakty odnośnie ataków i ubliżan kto komu i za co i kto zaczął to jutro sobie przeanalizuje każdą jedną wypowiedz na forum . A teraz zwracam sie do dorosłych osób i z tego co widze wszystkich starszych niż ja. Zacznijcie sie zachowywac tak jak na wasz wiek przystało trochę wiecej kultury dystansu i pokory bo na obecną chwile to 14 letnie dzieci są dojrzalsze od was

juz jestem ciekawa Twojej analizy
Zgłoś wpis


Bliżej nas