Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
A ja sie zastanawiam po jaka cholere zakladac oddzielny watek o pannie ktora dala
sie tu poznac jako pyskata prostaczka z wata zamiast mozgu??? Moze ktos mi odpowie
na to pytanie?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
TORNADO napisał:

[ quote ]
I to jest właśnie to. Nie masz prawa postepować w zgodzie z własnym sobą gdyż natychmiast albo jeszcze szybciej nazwą Cię frajerem. Nic bardziej głupiego. To, że kogś postępowanie mi nie odpowiada nie uprawnia mnie do tego abym zwał go frajerem. Każdy ma prawo do własnego sposobu postępowania i do własnego wyrażania myśli. Nikt nie jest nikogo zakładnikiem. Podobno w PISIE należy mówić i postępować tak jak nakazuje pan prezes. A zwrotu k...a używam nawet w stosunku do muchy, która brzęczy mi nad uchem.
Mirek. Nie pomogę Ci nie znam definicji frajera chociaż wielokrotnie o mnie tak powiedziano i mam to głęboko gdzieś. Postępuję zgodnie z własnym sumieniem. Wyrażam swoje zdanie i zawsze szanuje zdanie innego człowieka chociaż nie zawsze muszę się z nim zgodzić i chyba dlatego jestem frajerem. Pozdrawiam i głowa do góry.[/quote]

Dokladnie Tornado wlasnie to chcialem tutaj ukazac. Co bys nie zrobil sprzeciwil sie lub poszedl komus na reke ze swoja niekorzyscia to i tak zawsze sie znajdzie ktos dla kogo bedziesz frajerem

Tornado ja taki sam frajer jak i Ty Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Witam w klubie. Pozostało teraz uzgodnić termin zjazdu i uchwalić statut Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
marcinxxx hehe ,w kulturze mam czarny pas
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
uwierz mi nie interesuje mnie co ty masz lub nie masz twoja poprzednia wypowiedź była prostacka dziecinna i nad wyraz wulgarna wiec wątpię w twa kulture osobistą i obycie
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Kurcze,jak mnie to zaswedziało.
Co tam wykasowles adamz2303?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
normalnie nie znając tematu wyskoczył jak dzieciak z masa wulgaryzmowna zenus1 i nas w obronie pani T. na co mu odp. ale to juz czytałiscie i gdzie tu cooltura???
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Zeby bylo milo
Zgłoś wpis


Bliżej nas