Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Nie,że z tym nic nie robić kolego,ale nie w ten deseń...Sytuacja przez czas będzie i tak rozwiązana,czy tak,czy tak,czy tak..,a i Herkules dupa jak ludzi kupa..
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
No tak Smith udowodnij reszcie swiata ze jednak maja racje w tym co mowia i mysla o Polakach. A ty jestes tego szczytnym przykladem.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Baileys co niektorym widze sie w dupach poprzewracalo. Zamiast pokazac ze Polacy nie sa jednak tacy jak glosi ogolna opinia to jeden z drugim chce stronki robic. Wracaj gosciu do siebie na wies i nie rob tu wiochy jak nie przymierzajac taki ziobro w Brukseli.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
..jakies 2 godziny temu skonczyla sie audycja w ktorej niejakiemu Janssenowi udalo sie wrzucic tekst "Marokaanse mensen-ziekte van Nederland" przed tym zanim urwalo polaczenie.Byla wzmianka co do "poolse kenteken" na drogach-Tutaj wypowiedz pracodawcy "Nie interesuja mnie sprawy podatkow drogowych ze strony Polakow-pracuja u mnie,pracuja dobrze"...W kazdym razie czy to stacja z nastawieniem populistycznym czy nie -"problem marokanski" przewijal sie przez wiekszosc czasu antenowego wlaczajac niedawna "actie" z dwoma granatami wrzuconymi do Coffee Shop-u..
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czyli twierdzicie że porównywanie nas do Marokańczyków jest ok , wytykanie nam pijaństwa ,kradzieży i innych rzeczy też uważacie za ok , pamiętajcie niestety oceniają ogół, czyli mimo tego że wy nie musicie pić, jesteście Polakami a w ich przekonaniu to oznacza jedno ... Ja się akurat z tym niezgadzam , wy widocznie tak . I nie jest to moja flustracja, bo do mnie personalnie tutaj nikt nic nie miał ...
No tak pogadać przy piwku zawsze można, ja nie poszukuję taniej sensacji , koncepcja strony jest założona odpowiednio , a to czy ktoś przyjmie krytyke , to zależy od danej osoby ...
Baileys nie oceniaj mnie bo mnie nie znasz , a skoro wiesz co mówią i piszą o Polakach to czemu jeszcze nic z tym nie zrobiłeś ? No tak pokora, pochylić głowę i odejść z własnymi przemyśleniami ...
Pytanie co tu jest nie tak ?
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Hahah z tym Ziobro to fakt
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Marek_ams jak nie wiesz to nie wypisuj , bo z wiochy nie jestem, a nawet jak bym był to co ? Widzisz jakąś róźnicę pomiędzy z ludzmi z miasta , a ludzmi ze wsi ? Czy poprostu to chwilowy przejaw Twojej nietolerancji
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Masz racje Smith...najlepiej odejdź ze swoimi przemyśleniami i nie szukaj dziury tam gdzie jej
nie ma. Jestem bardziej za szukaniem rzeczy które łącza Polaków i Holendrów niż tworzenie
takich stronek. Szkoda czasu stary.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Marek_ams to że na tej stronie mają się znaleźc te rzeczy o których pisałem , to nie znaczy że nie będzie tam że takich rzeczy które określiłeś , bo tego też nie zabraknie ... Czy nie napisałem że koncepcja strony jest przemyślana ? ale wy oczywiście nastawiliście się tylko na jedno i macie na tym punkcie klapki na oczach , chyba was coś jednak boli ... Czy ktoś z was zapytał co będzie jeszcze na tej stronie ? Tylko francisław zadał pytanie dla kogo ta strona ma być a ja przy okazji nasłuchałem się opini na mój temat które wyrażają ludzie którzy mnie nie znają, żenada, macie racje lepiej chyba otworzyć stronę o Polakach ...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wez ty czlowieku sie ogarnij.....Jednostki aspoleczne znajda sie w kazdej nacji.A temat o powiedzmy opini o Polakach przewija sie nie poraz pierwszy na forum.Kurcze,kazdy pracuje na swoj wlasny wizerunek.A w wielu przypadkach nasi rodacy naprawde daja znakomity popis z tej nie najlepszej strony....I mamy ich za to chwalic??Ze np pijany kierowca wjechal w dom, zabil ludzi i jeszcze zwial z miejsca wypadku...albo ze jacys asocjalni zrobili burde po pijaku w parku....i takich przykladow mozna wymieniac wiele.Przykro tego sluchac czy czytac,ale swiata nie zmienisz nasmiewajac sie z innych czy wytykajac im jakies sytuacje.A takie same sytuacje robia i Holendrzy, i kazda inna nacja.Sa ludzie i podmioty czlekopodobne.
Zgłoś wpis


Bliżej nas