Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kto jest gorszy ... - Holandia


()
Początkujacy
Jestem w trakcie tworzenia strony internetowej ośmieszającej holendrów,bo mam już doś braku szacunku do naszych rodaków ...
I tutaj mam taką prośbe do was, jeżeli posiadacie jakieś linki, ciekawe historie mówiące o tym jak piją , cpają, jacy są tępi czy mowiące o różnych innych dziwnych historiach , proszę piszcie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Hmm..kolego..a tworzysz ją dla Polaków w Holandii czy Holendrów?
Bo generalnie żecz biorąc jedni i drudzy wiedzą o tym świetnie jak to się w NL ćpa i pije.
Hmm..chyba że chcesz przekonać ministra Kampa ..do czegoś?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Dla tych i dla tych , nie będę zdradzał jeszcze szczegółów , mam bardzo dobry z założenia plan, tak aby było jeszcze o tym bardzo głośno

Także mile widziane foty, linki, filmiki , poparte historie ...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Smith NY napisał:
Jestem w trakcie tworzenia strony internetowej ośmieszającej holendrów,bo mam już doś braku szacunku do naszych rodaków ...
I tutaj mam taką prośbe do was, jeżeli posiadacie jakieś linki, ciekawe historie mówiące o tym jak piją , cpają, jacy są tępi czy mowiące o różnych innych dziwnych historiach , proszę piszcie


Daj sobie siana facet. I tak tu juz mamy za duzo obciachowcow wiec nie powiekszaj ich grona OK.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No pewnie najlepiej nic z tym nie robić ...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A ja mam dosc naszych rodakow osmieszajacych nas.Wiec moze zaloze jakas strone o wyczynach Polakow zyjacych w NL?? To jakis absurdalny absurdI tu zgodze sie z Markiem

Pozdrowionka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Smith NY napisał:
No pewnie najlepiej nic z tym nie robić ...

chcesz usprawiedliwiać idiotów ośmieszając innych idiotów ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jak znam życie...kurwa kurwie łba nie urwie...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Widzę że temat jest dla was nie zrozumiały, nie checie pomóc to nie ... Prosiłem o linki a nie dyskusje na ten temat, strona i tak powstanie ... Tak owszem macie racje , grupa idiotów rzuntuje na nas wszystkich, ale to działa w dwie strony , oni oceniają nas , my bedziemy oceniać ich...
Mówicie że to nie ma sensu , a ile razy pisaliście coś na temat holendrów na tym forum ? Chyba każdy z was , ale dobra nieważne, niech moderator zamknie ten temat Poradzę sobie sam ...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Temat koleżko to widzę jest niezrozumiały dla ciebie. Porzuć wiec swoja małomiasteczkową
frustracje i nie zajmuj się pierdołami. A żeby oceniać Holendrów nie ma potrzeby tworzyć
strony. Mozna pogadac przy browarze. Qrwa następny poszukuje taniej sensacji. Jednak przed
naszym wejściem do UE było tu znacznie lepiej.
Zgłoś wpis


Bliżej nas