Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Bziq może i masz rację , tylko że jeżeli słysze , że ktoś okradł moich znajomych, którzy mieszkaja na domku u szefa z ich pracy, a oni mu o tym powiedzieli i poprosili o pomoc, to nawet na policje nie zadzwonił , bo jak policja przybyła by na domek , to on miał by problemy że stworzył takie a nie inne warunki mieszkaniowe swoim pracownikom , w tym momencie ktoś może zarzucić że nie szanują siebie bo zgodzili się na takie warunki , tylko z tego co wiem to mieli taki wymóg żeby pracować w tej firmie i zanim tam trafili nie wiedzieli gdzie będą mieszkać , jeżeli dodam co powinni zrobić jak się zachować aby rozwiązac daną sytuacje i to komuś pomoze to już będę się cieszył i taki ma być cel ...
Niestety niewiele osób , szczególnie nowych które tu przyjeżdzają, a są to też osoby normalne, nie wie co zrobić i jak się zachować w zderzeniu z brutalną rzeczywistością ...
Dlatego chcę pokazać może ich "ciemną stronę"
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Taa, zawsze jest "my" i "oni".
Jak nie Polacy i Holendrzy, to Polacy i... Polacy.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jaromazurr napisał:
Elo malolat, stronke se odpusc, zobacz na MN i pomysl
ale tymi dinozaurami sie nie przejmuj te stare typy tak maja, jak by im tylko prawo glosu dac to nikt po milenium z Polakow do Holandi by juz nie wjechal, ale zapomnieli ze tak jak oni sami przyjechali kiedys tu za praca to tak samo dzis kazdy ma prawo jechac, wypowiadac sie i mieszkac gdzie mu sie tylko podoba.
Takie czasy
A te zubry zrobily sobie tu jakis monopol na wiedze, a gowno wiedza i widza, caly czas piernicza jakie to Polakach bylo kiedys dobre mniemanie, sranie w banie, bylo nas tu po prostu mniej, moze oni z powolania tu przyjechali Holandie osuszac, chyba z wodki, dziewczyny puszczaly sie tak samo a panowie pili jak i dzisaj, tylko co niektorzy zapomnieli polskiego przyslowia zapomnial wol jak cieleciem byl, do dzis pamietaja pracodawcy problemy z pracownikami na Niemieckich paszportach, bo kiedy chcial to do domu wypierdzielal, czas swiat jaki tam urlop robote sobie na inny sezon gdzie indziej znajde, ale sie im ucielo i teraz boli bo zapierdalac trzeba a tamte lata przeminely i nie powroca, wiec kazdy bedzie dzisiaj zly bo to nie Holendrzy im klody pod nogi klada tylko przybysze z innej cywilizacji
Prosze zwracac uwage na tresc i wymowe postu.
Fragment regulaminu forum:
Najważniejsze zasady
Kategorycznie zabrania się, co następuje:

Obrażania w wypowiedziach osób bądź instytucji,a w szczególności innych użytkowników Forum, poprzez lżenie, pomawianie, poniżanie, szyderstwa i okazywanie pogardy.
Admin


Dlaczego tylko jaro dostał ostrzeżenie ? coś tu nie tak chyba ...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jaromazurr napisał:
Elo malolat, stronke se odpusc, zobacz na MN i pomysl
ale tymi dinozaurami sie nie przejmuj te stare typy tak maja, jak by im tylko prawo glosu dac to nikt po milenium z Polakow do Holandi by juz nie wjechal, ale zapomnieli ze tak jak oni sami przyjechali kiedys tu za praca to tak samo dzis kazdy ma prawo jechac, wypowiadac sie i mieszkac gdzie mu sie tylko podoba.
Takie czasy
A te zubry zrobily sobie tu jakis monopol na wiedze, a gowno wiedza i widza, caly czas piernicza jakie to Polakach bylo kiedys dobre mniemanie, sranie w banie, bylo nas tu po prostu mniej, moze oni z powolania tu przyjechali Holandie osuszac, chyba z wodki, dziewczyny puszczaly sie tak samo a panowie pili jak i dzisaj, tylko co niektorzy zapomnieli polskiego przyslowia zapomnial wol jak cieleciem byl, do dzis pamietaja pracodawcy problemy z pracownikami na Niemieckich paszportach, bo kiedy chcial to do domu wypierdzielal, czas swiat jaki tam urlop robote sobie na inny sezon gdzie indziej znajde, ale sie im ucielo i teraz boli bo zapierdalac trzeba a tamte lata przeminely i nie powroca, wiec kazdy bedzie dzisiaj zly bo to nie Holendrzy im klody pod nogi klada tylko przybysze z innej cywilizacji
Prosze zwracac uwage na tresc i wymowe postu.
Fragment regulaminu forum:
Najważniejsze zasady
Kategorycznie zabrania się, co następuje:

Obrażania w wypowiedziach osób bądź instytucji,a w szczególności innych użytkowników Forum, poprzez lżenie, pomawianie, poniżanie, szyderstwa i okazywanie pogardy.
Admin





Elo Elo co ja tu widze znowu dzienniczek caly na czerwono jak ja sie w domu pokaze
Oj wdze ze Administrator to tak typowo w moim kieruneczku te slowa kieruje bo inaczej to moze taki nowy temacik by zalozyl co mozna a czego nie a tak jakos tylko pod moim postem sie znalazly a roznie tu forumowicze pisza na forum o roznie
No troche mnie gleboko poruszyly te czerwone literki tak gdzies w okolicy koncowego otworu przewodu pokarmowego.
Jakos tak sie zlozylo ze bylem jedynym przeciwnikiem pewnych decyzja zapadajacym na tym protalu i teraz tylko bardziej utwierdzilem sie w moim jak slusznym przekonaniu.

Pozdrawiam szanowne cialo Administracyjne i dziekuje za tak okazale wyroznienie
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Jaro, regulamin forum nie jest tajnym dokumentem.
Jasne, że nie będziemy trzymać się go kurczowo, bo zrobi się nudnawo, ale nie będziemy się obrażać nawzajem.
Każdy jest tu mile widziany.

Pozdrawiam.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje napisał:


V-Jaro, regulamin forum nie jest tajnym dokumentem,

J- Regulamin to ja mam wedkarski

V- Jasne, że nie będziemy trzymać się go kurczowo,

J- a kurczowo to sie latarni trzymam jak mam slabsze powroty do domu

V- bo zrobi się nudnawo,

J- Myslalem ze jakiegos bana strzelisz a tu nic nudy

V- ale nie będziemy się obrażać nawzajem.

J-No pewnie ze nie

V-Każdy jest tu mile widziany.

J-Ale nie przez Marka znaczy w HolandiiB

V- Pozdrawiam.


J- Rowniez pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jaro zastanów się jeszcze raz nad tym co napisałeś na mój temat OK
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
marek_ams napisał:
Jaro zastanów się jeszcze raz nad tym co napisałeś na mój temat OK

Marek wyluzuj bo Ci zylka peknie tak sobie pisalem a Markow na tym swiecie masa mowie Ci
gdzie nie spojzysz na forum tam Marek a Ty od razu ze o Tobie.

Regulaminu nsie trzymamy
A cha Marek i nie straszymy forumowiczow
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
stale bez pracy to my polacy hehe
52 debiec
Zgłoś wpis


Bliżej nas