Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Baileys a myślisz że ja ćpam i kradnę bo jestem Polakiem ? tak samo jak ty tego nie robię i skąd możesz wiedzieć jaki jestem i uwierz mi nie jestem dotkniety, ale myślę że jako naród mamy prawo do wypowiedzi i to również negatywnych pod ich tematem i zapewniam Cię jestem normalny.

Marek_AMS co do wiochy to mi się tłumaczyć nie musisz , chyba mnie nie doceniasz , odnośnie ksenofobi to chyba holendrzy ją mają w stosunku co do nas niech więc jej nam nie wytykają , a co do tolerancji to się nie będę wypowiadał, jestem tolerancyjny ale jak każdy do pewnego poziomu i tu myślę przyznasz mi rację .Co do małolata to dzięki za komplement , z tą stroną promującą Polskę to świetna sprawa , tylko wiesz sam z doświadczenia co się dzieje na forach i raczej tego za promocję był nie uznawał :/

ypsylon1 znam holendrów i często z nimi rozmawiam, wiem jacy są , wiem co w nas cenią i czego nie lubią , znam takich którzy nas nienawidzą tylko dlatego że jesteśmy Polakami chociaż żaden z nas nic danej osobie nie zrobił , zgodze się z Tobą że owszem dla niektórych jest to nieważne kto co i jak ...

PS. Ciekawe jak by się temat potoczył jak bym zapytał tylko o smieszne filmiki z holendrami
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jak dla mnie to ten temat już olewka
Do ciebie szmit coś mówić do jak ślepemu kazać jechać slalomem
Ty naprawdę nie zajarzyłeś miastowy cfaniaku o co chodzi z ta stronka ale spox
Sa wakacje ludziom za bardzo świeci słonko na główkę
Na cale szczęście sezon się skończy i będzie spokojniej na forum.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A ty przecież tak bronisz tych holendrów że zapomniałem, pewnie strasznie Cię uszczęśliwili , sorry za umieszczenie linka , akurat dzisiaj pada deszcz a ze stronką zajarzyłem i to bardzo dobrze , może i masz olewkę już na ten temat , w sumie nie obchodzi mnie to bo nic nowego do dyskusji nie wniosłeś oprócz krytyki
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Niech żyje Polak, jedyny obrońca Maryi!
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender

()
Początkujacy
Elo malolat, stronke se odpusc, zobacz na MN i pomysl
ale tymi dinozaurami sie nie przejmuj te stare typy tak maja, jak by im tylko prawo glosu dac to nikt po milenium z Polakow do Holandi by juz nie wjechal, ale zapomnieli ze tak jak oni sami przyjechali kiedys tu za praca to tak samo dzis kazdy ma prawo jechac, wypowiadac sie i mieszkac gdzie mu sie tylko podoba.
Takie czasy
A te zubry zrobily sobie tu jakis monopol na wiedze, a gowno wiedza i widza, caly czas piernicza jakie to Polakach bylo kiedys dobre mniemanie, sranie w banie, bylo nas tu po prostu mniej, moze oni z powolania tu przyjechali Holandie osuszac, chyba z wodki, dziewczyny puszczaly sie tak samo a panowie pili jak i dzisaj, tylko co niektorzy zapomnieli polskiego przyslowia zapomnial wol jak cieleciem byl, do dzis pamietaja pracodawcy problemy z pracownikami na Niemieckich paszportach, bo kiedy chcial to do domu wypierdzielal, czas swiat jaki tam urlop robote sobie na inny sezon gdzie indziej znajde, ale sie im ucielo i teraz boli bo zapierdalac trzeba a tamte lata przeminely i nie powroca, wiec kazdy bedzie dzisiaj zly bo to nie Holendrzy im klody pod nogi klada tylko przybysze z innej cywilizacji
Prosze zwracac uwage na tresc i wymowe postu.
Fragment regulaminu forum:
Najważniejsze zasady
Kategorycznie zabrania się, co następuje:

Obrażania w wypowiedziach osób bądź instytucji,a w szczególności innych użytkowników Forum, poprzez lżenie, pomawianie, poniżanie, szyderstwa i okazywanie pogardy.
Admin
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jaro nie mam jeszcze 40 wiec "stary" czy "dinozaur" sobie odpuść OK
Acha Jaro. Zakoduj sobie ja tu mieszkam, mieszkałem i mam zamiar mieszkać i
czy potrafisz zrozumieć ze nie lubię srać w swoje gniazdo?
A ty. Sam jestem chlop z Mazur to widzę ilu przyjeżdża na chwile i potem wraca i potem
znów wyjeżdża i po knajpach potem opowiadają jakie to są kozaki w Holandii
Czasem się nie warto przyznawać ze się codziennie ogląda to "kozaczenie".
Krotko w temacie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jaromazurr i wiesz co w tym jest dobre ,że dalej tkwią w tej wiedzy i nie dopuszczają do siebie pewnych myśli, wiedzą co się dzieje ale do nich to nie dociera, to się nazywa klapki na oczy, bo jest im dobrze tak jak jest , a najlepsze jest to że popierają się na wzajem co zdecydowanie ogranicza ich poszerzanie horyzontów. Załoze się że nie jeden z dinozaurów chociaż ja też mam jakiś już swój staż w hollandi i wcale nie taki małolat ze mnie , chciałby powiedzieć temu co się dzieje STOP , tylko po co jak im dobrze, tylko że innym nie jest dobrze, albo to poprostu strach, bo jak odbiorą to inni ? Oni mogą i ich jakoś hołotą nie nazywają, jeszcze ich bronią, no szlag mnie trafi ... w sumie nie wiem po co o tym pisze jak to do nich i tak nie dotrze ...

Marek i ja też jestem tu na stałe

A Jaro chyba z okolic Oswięcimia o ile dobrze pamiętam
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Obiektywnie rzecz biorąc,nic Ci taka strona nie da Smith....Świata i tak nie zbawisz ani nie naprawisz.Od zawsze był,jest i bedzie tak skonstruowany...Po euforii-zawsze przychodzi czas na refleksje
Zgłoś wpis


Bliżej nas