Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Smith NY napisał:
Jestem w trakcie tworzenia strony internetowej ośmieszającej holendrów,bo mam już doś braku szacunku do naszych rodaków ...
I tutaj mam taką prośbe do was, jeżeli posiadacie jakieś linki, ciekawe historie mówiące o tym jak piją , cpają, jacy są tępi czy mowiące o różnych innych dziwnych historiach , proszę piszcie



Placzesz sie w zeznaniach.....bo tu jakos nie zakladales,ze jest to tez stronka o sprawach,ktore lacza w sposob pozytywny Holendrow z Polakami

A na szacunek to trzeba ciezko pracowac...Nikt ci go nie okaze,jesli ty sam tego nie okazujesz sobie i innym...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Malutka a na jakiej podstawie piszesz że jestem nie ogarnięty ? To że tobie jest przykro jak to czytasz i tego słuchasz jak na nas napażają i nic z tym nie robisz ? Tak masz racje to ja nie jestem ogarniety
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MalutkaNiepokorna napisał:
Smith NY napisał:
Jestem w trakcie tworzenia strony internetowej ośmieszającej holendrów,bo mam już doś braku szacunku do naszych rodaków ...
I tutaj mam taką prośbe do was, jeżeli posiadacie jakieś linki, ciekawe historie mówiące o tym jak piją , cpają, jacy są tępi czy mowiące o różnych innych dziwnych historiach , proszę piszcie



Placzesz sie w zeznaniach.....bo tu jakos nie zakladales,ze jest to tez stronka o sprawach,ktore lacza w sposob pozytywny Holendrow z Polakami

A na szacunek to trzeba ciezko pracowac...Nikt ci go nie okaze,jesli ty sam tego nie okazujesz sobie i innym...


Malutka bo to też ma tam być
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Smith nic nie zrobilam ??
robie codziennie koles 24/7 .Robie wiecej jak ty i 10 takich jak ty . Wydaje mi sie wiekszosc tu na necie podobnie jak ja robi to w taki sam sposob. Jestesmy soba, nie kradniemy , nie pijemy pod sklepami , nie cpamy , nie robimy burdy itd . Prawie kazdy u na necie jest poprostu czlowiekiem ktory zaslozyl na szacunek swoja postawa i wlasnie tacy jak ja nie czuja sie dotknieci tak jak ty . Mnie nikt nie obraza nie dyskryminuje ani nie szykanuje ani nie porownuje z islamitami. Wiesz dlaczego ja wtopilam sie w tlum , nie krzycze wszedzie i wobec "dyskryminacja", nie jezdze na bialych tab., mam swoja dume , wiem co jestem warta jako czlowiek szanuje innych i oni mnie szanuja . I nie czuje potrzeby zeby zeby dowalic "gospodarzowi " .Przedewszystkim czlowieku wyluzuj , czy ktos wytknol ciebie palcem ? Co ty chcesz zyskac a akcja ?
jeszcze wieksza niechec do takich polakow jak ty ?
Kiedys polacy tu w NL dzielili sie na paszportowcow i sezonowych teraz na normalnych i takich jak ty .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Muszę jedynie przyznać,że założenie jest ok,ale wykonawstwo planu wymaga korekty.Pozdrawiam Smyth a.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ale tu fajnie!!!
Znowu kompleksy wypelzaja z wnetrz i glow co niektorych, wybaczcie ale nie wezme czynnego udzialu w tej slomianej dyskusji, pytanie kto jest gorszy, kojarzy mi sie z belkotem z pod sklepu, kto wiecej wypije? albo kto ma wiekszego? to moim zdaniem ten sam poziom.
Pozdrawiam gorszych i lepszych.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Smith NY napisał:
Marek_ams jak nie wiesz to nie wypisuj , bo z wiochy nie jestem, a nawet jak bym był to co ? Widzisz jakąś róźnicę pomiędzy z ludzmi z miasta , a ludzmi ze wsi ? Czy poprostu to chwilowy przejaw Twojej nietolerancji

Co do tej wiochy to metafora taka (ze tez muszę jak dziecku tłumaczyć)
I ty mi mówisz o nietolerancji PLIZZZZ Kończ waść, wstydu oszczędź.
Byla tu kiedyś taka Uma która narzekała wiecznie na Holendrów ale chyba zrozumiała, ze
tutaj tez długo nie pobryluje tak jak i ty niestety Cos ci powiem. Ksenofobia jest nasza
najwieksza wada dostrzegana przez Holendrów.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Smith NY
Pogadaj trochę z Holendrami, poznaj ich trochę. tylko żeby było ich więcej niz 3 i najlepiej w różnym przedziale wiekowym i najlepiej z różnych stron kraju i najlepiej różnych .....
Tak, zwracam uwagę na słowo RÓŻNY ...
I jak już znimi pogadasz to sie dowiesz że nieważne czy jesteś biały, czarny, czerwony czy "pomarańczowy", nieważne czy Polak, Holender, Niemiec czy Chińczyk - klootzak is klootzak ...

i stronki tego nie rozwiążą
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja tam popieram twoj pomysl kolego
i choc sam mieszkam w belgii i mam gdzies
co mysla o mnie holedrzy czy belgowie
(bo jestem zajety tym po co tu jestem)
to jak juz powstanie ta stronka to napisz:
ze ja Kolek uwazam holendrow za baranow
a belgow za zlodziei !
linkow niestety zadnych ci nie podam
ale zycze powodzenia
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kolek jak zwykle w opozycji he he
Prawda jest jak dupa i każdy ma swoja.
Mieszkam tu polowe swojego życia i sam widziałem wielu holenderskich cudaków (podkreślam holenderskich nie marokańskich czy tureckich ) ale w sumie niewiele różnią się od naszych polskich.
Może tylko tym ze pala lepsze zioło i jeżdżą lepszymi furami. Przy okazji pojeździłem trochę po tym świecie i wniosek jest jeden... jesteśmy jedna wielka globalna wioska i nie przepraszam za kolokwializm ale od tej sraczki "kto jest lepszy, a kto jest gorszy" to kiedys zaleje nas wszystkich morze gówna i nie ważne będzie kto jest Holendrem a kto Polakiem a kto Bułgarem powiedzmy.
Ważne będzie żeby się z tego wygrzebać i patrzeć sobie w oczy.
Po co te dyskusje nad pomysłem jakiejś stronki jakiegoś znudzonego małolata...sorki ale jeśli gościu chce zabłysnąć to niech stworzy piękna stronkę promująca Polskę w Holandii, chętnie
nawet pomogę. Potem można to fajnie zoptymalizować i wypozycjonowac pod holenderska
publikę i zaaaajebiscie. Mozna co niektórym w końcu uświadomić ze Polska to nie tylko najebani budowlańcy w sobotę na Red Light czy panny sprzedające się za wolny pokój...Mamy co pokazać
a wierzcie mi ze lubię sobie pogadać z kilkoma znajomymi Holendrami z sąsiedztwa i często otrzymuje pytania z zakresu naszej polskiej historii. Bo zastanawiają się skąd się wzięła ta nasza
polska mania ze wszystko co polskie to najlepsze a reszta to śmieci. OK wiadomo ja tez mam sentyment do polskiego papu i po przekroczeniu granicy RP dobry żurek musi być
Sek w tym ze drę japy ze polski bigos the best a polskie dziewczyny to w ogóle a wódka ho ho
To tez różnica w mentalności. Mowie tu o swoim pokoleniu. Człowiek pojechał na obóz do NRD i się cieszył ze kawałek świata zobaczył. To naród podróżników wiec takie zachowania odbierają jako zaściankowość. Od gowniarza siedzieli na Antylach, Mauritiusie, Costa Rica czy RPA na wakacjach i chcieli czy nie chcieli musieli sie adoptować dlatego sam zauważyłem ze takie ksenofobiczne zachowania odbierają na swój sposób. Zrozumcie tez ludzie ich korzenie. Kiedy nasi królowie uganiali sie za jeleniami po puszczach to oni taplali się po same jajca w wodzie i osuszali teren żeby cos posadzić i potem zjesc. Twarde zycie. Jedzcie i zobaczcie Loosdrechtse Plassen. Teraz jeżdżę tam często na rybki na jedna z tych wysepek i znalazłem tam książkę o tym miejscu. Qrde tam kiedyś grzebali się w błocie, wydobywali torf i go suszyli i sprzedawali do miast dlatego własnie w wielu miastach do tej pory jest tzw. Turfmarkt. Oni kierują się prostymi zasadami, a może inaczej. Prostszymi niż te nasze. Sqrwiele wszędzie się znajda a jeśli ktoś ma tu siedzieć "na sile" i w samotne wieczory przelewać swoje żale na forum to przecież jest tyle połączeń z Polska ze nikt na sile nikogo nie trzyma a na pewno nikt nie chce nikogo uczynić kogoś nieszczęśliwym i uwiezionym
Sie rozpisałem ale pada miałem wyjść i mi się odechciało
Do czego zmierzam bo zgłodniałem. Zmierzam do tego ze nie powinniśmy tworzyć barier i zyc w gettach. Trochę empatii nikogo nie zabiło
Dobranoc
Zgłoś wpis


Bliżej nas