Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
topola145 Marcin9204 (7250 niezalogowanych)
11 Postów
magdalena matysiak
(Magda M.)
Bywalec
dzięki Admin podbudowałeś moje ego.................
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Magda M. napisał:
dzięki Admin podbudowałeś moje ego.................

Moje tez

Magda, rumaki i orly w najblizszym ogrodzie zoologicznym, chlopow natomiast mozna spotkac.....na polce w bibliotece.
Zgłoś wpis
11 Postów
magdalena matysiak
(Magda M.)
Bywalec
Adamm Ty chyba nie rozumiesz tego akapitu więc cofnij się naście lat w tył i powtórz co to jest przenośnia,bo naprawdę z wielkim szacunkiem ale masz skarbie braki
Zgłoś wpis
14 Posty
ef f
(Celina)
Bywalec
Magda ja Cię rozumiem. Też sama czasem pytam gdzie Ci rycerze w lśniących zbrojach. Prawda jest taka że wyginęli razem z dziewicami. My nie jesteśmy święte i oni też nie, a jeśli chcemy dostać mężczyznę który posiada najlepsze cechy rycerza też same musimy mieć te najlepsze cechy królewny. A czasem po prostu wystarczy otworzyć oczy i rozejrzeć się w około. Nie szukajmy ideałów bo one nie istnieją.
Zgłoś wpis
11 Postów
magdalena matysiak
(Magda M.)
Bywalec
ja nie szukam ideałów,ja szukam normalności,mężczyzny który potrafi myśleć także głową...............
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Magda M. napisał:
[quote]Adamm Ty chyba nie rozumiesz tego akapitu więc cofnij się naście lat w tył i powtórz co to jest przenośnia,bo naprawdę z wielkim szacunkiem ale masz skarbie braki[/quote

Metafory nigdy nie byly mi obce , ani obecnie ani ...dziescia...lat temu, myslalem, ze wlasnie to dostrzezesz, co do moich brakow......hmmm kto ich nie ma, pewnie tylko... " orly, sokoly, herosi".

Tak czy inaczej bardzo dziekuje za komplement
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Magda M. napisał:
ja nie szukam ideałów,ja szukam normalności,mężczyzny który potrafi myśleć także głową...............

Tak z ciekawosci, czym jeszcze potrafi myslec mezczyzna?
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Viooltje napisał:
No tak, bo jeśli przyjąć, że każdy facet jest szowinistą i leje swoją kobietę, to po co w ogóle się nimi interesować?


ciociu przeciez oni sa nam potrzebni tylko do otwierania sloikow i wynoszenia smieci .:-P
Viooltje napisał:
Kiedyś o tym wspominałam: dopóki ludzie nie nauczą się, że przy wyborze partnera nie liczy się ciuch, uroda, czy duże: cycki, przyrodzenie - niepotrzebne skreślić - dopóty będą trwać w omamieniu.
Zawsze musi być to nieuchwytne "coś" co sprawia, że czujemy się z kimś po prostu dobrze.
violtje zapomnialas dodac i myslec ze on/ona sie zmieni .
A tak p.s. przyrodzenie , cycki , figora licza sie i to bardzo bo dobry sex to polowa szczescia . TO jest prawda tak samo wielka jak moja "wielka prawda ". I nie zparzeczam ze respekt i zaufanie licza sie w zwiazku w takim stopniu jak cala reszta ksztaltujaca nasze zwiazki . Repekt , zaufanie i seks sa fundamentem kazdego zwiazku a jak dobrym fundamentem to zalezy od nas samych .

Adamm wszystkim tylko nie glowa a ze mezczyni nie potrafia robic 2 rzeczy na raz to znaczy ze nigdy nie mysla bo wykonaie rucu lub oddech to juz 1 zajecie :-P
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Baileys napisał:


Adamm wszystkim tylko nie glowa a ze mezczyni nie potrafia robic 2 rzeczy na raz to znaczy ze nigdy nie mysla bo wykonaie rucu lub oddech to juz 1 zajecie :-P


Nie zazdroszcze doswiadczen
Podobno dowcipy o blondynkach wymyslily ....brunetki !?
Jak w takim razie okreslic tych, ktorzy potrafia otworzyc sloik wynoszac smieci ?
To jeszcze wciaz mezczyzni?
Zgłoś wpis
11 Postów
magdalena matysiak
(Magda M.)
Bywalec
Panowie jesteście po prostu WIELCY w całym tego słowa znaczeniu-pa do następnej potyczki słownej
Zgłoś wpis


Bliżej nas