Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
1988 Postów

()
Latający Holender
Hahaha, bardzo ładnie, Panowie!
Ale chyba szkoda słów. Piotrek i tak jest przekonany o słuszności swoich przekonań, tylko nie zdaje sobie sprawy, że one nie są jego.

Tak więc Piotrze, mów sobie co chcesz, paplaj, ale nie nazywaj tego 'przemyśleniami', OK?
Gdybyś jeszcze zechciał podać definicję lewactwa, byłabym bardzo wdzięczna. Bo skoro tak (nie tylko) mnie nazywasz, wolałabym wiedzieć.

Miłego dnia.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
A tak przy okazji; w świetle ostatnich wydarzeń naszła mnie pewna refleksja...


Zgłoś wpis
69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
Dzien Niepodleglosci , tak jak w tym slynnym filmie, przyjechali alieny - mialo byc pokojowo a wyszlo jak zwykle

Ja sie w te wasza dyskusje nie wtracam, kazdy ma troche racji...Mi jest zwyczajnie przykro, ze to juz tradycja, ze w ten dzien bija sie i demoluja Warszawe.Polacy zawsze sie nad soba uzalaja, kazde swieto jest dobre do tego, zeby zamanifestowac niezadowolenie i brak tolerancji i dyskutowac nad nasza historia .......Wolalabym, zeby to byl wesoly dzien. Duza defilada potem kiermasz, orkiestry dete, uliczni artysci. W polskich domach na stolach krolowalaby nasza slynna ges...Chociaz w ten jeden dzien moznaby zapomniec o roznicach i wspolnie sie bawic, jako jeden narod.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
dzizys napisał:
Dzien Niepodleglosci , tak jak w tym slynnym filmie, przyjechali alieny - mialo byc pokojowo a wyszlo jak zwykle

No i O-TO-CHO-DZI! Dżizas!

11 listopada BYŁ radosnym świętem do momentu, kiedy wkroczyły bojówki i na wzór Kryształowej Nocy urządziły sobie Tęczowe Popołudnie.

Poza spaleniem tęczy chłopcy z ONR i ich kamraci zasłynęli również m.in. napaścią na drzewka. Pewnie dlatego, że nie miały biało czerwonych liści, tudzież żydowskie korzenie?..

O squotach nie wspomnę, bo squotersi oczywiście zaczęli! Oni, podobnie jak tęcza na Placu Zbawiciela obrzucali z dachu "Przychodni" koktajlem Mołotowa pokojowo nastawionych narodowców, czym sprowokowali odwet. Giganci z nich (squotersów), bo trasę marszu od squotu dzieli dobre 100 metrów. Jaaasne...

Ja sie w te wasza dyskusje nie wtracam, (...)

Tu pragnę przypomnieć, że to Ty ją zaczęłaś. Więc jaka 'wasza'?...

Zwyczajnie: nasza, nas wszystkich, asekurancie!
Zgłoś wpis
69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
Ja sie tylko pytalam, czy sie podobalo i tak ogolnie myslalam co by tu napisac , zeby sie ktos do mnie odezwal, hahahahahaha
Potem to juz sie zrobila z tego powazna dyskusja, jak czytam to co Bziku pisze, to slabo mi sie robi. Glupia reakcja dwoch, czy trzech krajow i mamy kolejna wojne, tym razem to juz atomowa...Mi sie o tym nie chce gadac.

Poza tym zastanawiam sie co jest wazniejsze "narod"czy "czlowiek"? Jak ktos urodzil sie na takiej i takiej szerokosci i dlugosci geograficznej to musi miec taki i taki kolor i mowic takim i takim jezykiem ,wyznawac taka i taka religie i jesc takie i takie potrawy....itd. ???
Czemu te granice sa takie wazne? To przypomina ludzi podzielonych na grupki, kazda z grup w swojej wlasnej zagrodzie, kazda zagroda rozni sie od siebie , ma swoje statusy i regulaminy. Jakas schiza!!!!
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Akurat nic nie jarałem pisząc imienniku,tzn.Piotrze
Linki które dałeś nie są żadnym potwierdzeniem faktów o które prosiłem w pierwszym swoim poście tego tematu..
A jeszcze dodam tych grzecznych i niewinnych nieprowokujących ze squotu
Kod:

Naprawdę bez czytania komentarzy filmiku "widać jasno" z jakiej nacji/partii/odłamu są Ci ludzie...weź
tu ładnie widać jak państwo traktuje normalnych ludzi...
Kod:


Czy napewno ładnie?Wystarczy poczytać lub dokładnie obejrzeć...Znowu pudło
tu jest szersza relacja z marszu tego w TV nie zobaczycie
Kod:

No naprawdę nie do uwierzenia.....Zamaskowany i idzie w pochodzie ot tak,bo ma ochote...weź...na kilometr pachnie to "czujką"
Normalny i chcący świętować tak by się nie maskował człowieku..
Zrób mały test w/g jak Ty to nazywasz:
Dobre filmy po jaraniu to Bziku masz TY ułożyłeś scenariusz 'co by było gdyby'
Co by było gdyby zimą w mróz,opatulony w kominiarkę jadąc rowerem do pracy....Wpadasz do banku bo Ci się przypomniało że musisz coś tam "uregnąć"....Wpadasz nie zdejmując,reszta chyba wiadoma..hehehe
Reasumując;nie dziw się i nie bądź oburzony że ktoś tam pałą dostał.Dostał bo zapewne mu się należało.Dostałem tez kilka razy na plery 80ką,nie powód do dumy,ale zapewniam Cię że nie była to prowokacja tylko słusznie mi się należało

@dzizys
Nigdzie nie wspomniałem ze:
zaczelam myslec o tym co napisales, ze teraz sytuacja w Polsce przypomina te z Niemiec z lat 30
użycie słów-> >>w naszych czasach<< dotyczyło ogólnej sytuacji światowej.Fakt,w następnym zdaniu powinienem napisać:
O takiego nietrudno,zreszta po marszu u nas widać że zwolenników miałby mnóstwo wszędzie
Wiec się nie dziwię że mogłaś mnie źle zrozumieć...Mea Culpa
Pomyśl sobie gdyby taki przykładowy Żyrinowski (czy jemu inny podobny)doszedł do władzy i znalazł szersze grono ludzi popierających jego idee...
Mój scenariusz,"co by było gdyby"-byłby jak najbardziej realny
PZDR
Zgłoś wpis
8 Postów
Piotrek Haga
(Piotrek28)
Początkujacy
Viooltje napisał:
dzizys napisał:
Dzien Niepodleglosci , tak jak w tym slynnym filmie, przyjechali alieny - mialo byc pokojowo a wyszlo jak zwykle

No i O-TO-CHO-DZI! Dżizas!

11 listopada BYŁ radosnym świętem do momentu, kiedy wkroczyły bojówki i na wzór Kryształowej Nocy urządziły sobie Tęczowe Popołudnie.

Poza spaleniem tęczy chłopcy z ONR i ich kamraci zasłynęli również m.in. napaścią na drzewka. Pewnie dlatego, że nie miały biało czerwonych liści, tudzież żydowskie korzenie?..

O squotach nie wspomnę, bo squotersi oczywiście zaczęli! Oni, podobnie jak tęcza na Placu Zbawiciela obrzucali z dachu "Przychodni" koktajlem Mołotowa pokojowo nastawionych narodowców, czym sprowokowali odwet. Giganci z nich (squotersów), bo trasę marszu od squotu dzieli dobre 100 metrów. Jaaasne...

Ja sie w te wasza dyskusje nie wtracam, (...)

Tu pragnę przypomnieć, że to Ty ją zaczęłaś. Więc jaka 'wasza'?...

Zwyczajnie: nasza, nas wszystkich, asekurancie!


Daj mi dowód na to że tęcze, budkę w ambasadzie rosyjskiej i tę Twoje drzewka podpalił ktoś z ONR ( ja nie należę do ONR NOP czy MW, bo zapewne zaraz mi to przypiszecie) stało sie na marszu tyle nie mierz wszystkich jedną miarą bo myślisz że Ci to wychodzi ale jesteś w błedzie.... z kim ja mam w ogóle rozmawiać ja Tobie/ Wam nie narzucam poglądów , a ataki ze wszystkich stron ja ki to ja zły i źle myślący

Twoi kochani squotersi na takie traktowanie zasłużyli sobie wcześniejszymi akcjami, kontrmanifestacjami i zapraszaniem niemieckiej antify na POLSKIE święto odzyskania Niepodległości może nie do końca oni bo to Szczuka i reszta bandy ale stali ramie w ramie
W ogóle takich ludzi jak oni to mi nawet nie szkoda.... ludzie niby apolityczni niby wyjebane na kraj i rząd, a od państwa maja budynek piszą różne petycje bratają sie z policją to im najlepiej wychodzi tacy antysystemowi a system wspiera ich ze wszystkich stron
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Piotrek nikt Ci nie pisze, że źle myślisz. Narzekasz na te wstrętne tefałenowskie media, że niby PRAWDE przeinaczają, a potem wyskakujesz z tymi linkami, na widok których chyba sam Goebels by klaskał...
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Chłopaki, obawiam się, że Wasze argumenty do Piotrka nie trafiają.
Bo i jak mają trafiać? Jeśli ktoś próbuje się podpierać jebut!-logiką Maciarewicza, to chyba nie ma sensu?



Piotrek28 napisał:


Daj mi dowód na to że tęcze, budkę w ambasadzie rosyjskiej i tę Twoje drzewka podpalił ktoś z ONR


Piotrusiu, napisałam: "ONR i kamraci". Pamiętasz?
Tęcza spaliła się ze wstydu.
A o drzewkach... nie wiedziałam. Też ze wstydu?
Czy może to Ty nie wiesz o sso chossi?
Podpowiem: drzewka łamano dla zasady. Bo stały. I ch**.


Twoi kochani squotersi na takie traktowanie zasłużyli sobie wcześniejszymi akcjami, kontrmanifestacjami i zapraszaniem niemieckiej antify na POLSKIE święto odzyskania Niepodległości może nie do końca oni bo to Szczuka i reszta bandy ale stali ramie w ramie

Aaa, rozumiem. Kazia Szczuka 'ramię w ramię' z... yyyy... kimkolwiek, sprowokowała akcję "ŚMIERĆ SQUOTERSOM!"

W ogóle takich ludzi jak oni to mi nawet nie szkoda....

Jaaasne, bo to lewacy, prawda? Twoi krzyczeli, że to społeczne śmieci.
Ty kulturnyj narod!

ludzie niby apolityczni niby wyjebane na kraj i rząd, a od państwa maja budynek piszą różne petycje bratają sie z policją to im najlepiej wychodzi tacy antysystemowi a system wspiera ich ze wszystkich stron

No, stary, po tej wypowiedzi nie życzę Ci, abyś wpadł w ręce squotersów w NL. Powodzenia.

Btw: paru znam.

Sorry Piotruś, nie jesteś najmądrzejszym dzieckiem swojej mamy... To takie holenderskie powiedzenie, żeby nie było.
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Viooltje napisał:
No, stary, po tej wypowiedzi nie życzę Ci, abyś wpadł w ręce squotersów w NL. Powodzenia.

(...)Anielski orszak niech tą duszę przyjmie...(...)
I mi zarzucaja ze mam jazdy i zwidy...heh
Nie ogarniam Violka,heh
Zgłoś wpis


Bliżej nas