Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Jan Bosko Jakub Zdżalik olafia Jan-Koj (10446 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Wiesz Mirekb215,moi znajomi tez mieli auto zarejestrowane na kogos z rodziny,a mimo wszystko po kontroli duano,auto musialo byc przerejestrowane albo wywiezione z NL.....Co do wspolwlascieciela jak to napisal cgs,to niewiem,bo moj brat mial tak zrobione a mimo wszystko z duano powiedzieli mu ze nie moze tak jezdzic....Ale jak sie komus udaje jezdzic tu na polskich tablicach to spoko
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ale Ty jestes glupi teraz potwierdziles ze z wiochy pochodzisz prostaku. Napisalem ze moze zapomniales wymienic lub nie placisz mogles sobie wybrac pajacu a po drugie dostajesz zwrot jesli masz zarobki niskie niestety jak takich zarobkow nie mam i niewiem od ilu sie dostaje czubku. Bez tego ubezpieczenia tez mozna pracaowac wiec poszesz swoje horyzonty myslowe a nie skupiasz sie na sobie pepkiem swiata nie jestes.
Chuj mnie obchodzi ze ojca wpisales w dowod rejestracyjny mi to kolo chuja lata i mi sie tu nie tlumacz bo sobie tego nie zycze tepaku. Babcie sobie wpisz w dowod. Milo pozdrawiam.

Malutka zgadzam sie z toba mowie ze w przypadku policji to zdaje egzamin niedawno mnie znowu zatrzymali powiedzialem ze to ojca samochod pozyczony. Zajzeli w dowod aby sprawdzic i sie usmiechnal do mnie i powiedzial ze sprytnie zrobilem i mnie puscil.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Przed policja mozesz sie zawsze jakos wykrecis czy sciemnic...A duano zapyta cie tylko czy masz meldunek w NL,i niewazne czy auto stoi na ciebie czy kogos z rodziny...nie masz prawa nim jezdzic po NL i masz albo przerejestrowac albo wywiezc z NL...przy drugiej kontroli nie beda juz tacy uprzejmi,tylko dostaniesz kare
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Najtansze ubezpieczenie wychodzi okolo 96 euro gamoniu jesli sie ubezpieczasz sam. Przez biuro pracy wychodzi pare euro taniej bo tam maja zbiorowe ubezpieczenie i w przypadku tych ubezpieczen pokrywasz koszty leczenia w zaleznosci jaka ubezpieczalnia i jakie zasady od 150 euro nawet w przypadku biur pracy do 500euro jak cos ci sie stanie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
sam "poszesz" swoje horyzonty. zaczni od ortografi a zakoncz na komentowaniu cudzych wypowiedzi panie rockefeller. i jak moze ci cos w kolo chuja latac skoro masz cipke?? glombie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No to sie dowartosciowales teraz co??? Dam ci rade rzuc sie w gowno bo ono nie jest ci obce z tam z skad pochodzisz. Zwroc uwage na swoje bledy wiesniaku. Pozdrawiam


Malutka dzieki za informacje jesli chodzi o te donzuany nie negowalem tego co napisalas na samym pocztaku mialem tylko przygody z policja o tych duana mi dobry kumpel powiedzial jak to jest bo mial okazje poznac a samochod mial na siebie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jakos nie moge tych bledow dostrzec. za to twoje "byki" sa widoczne na kilometr. zeby poszerz napisac przez "sz", to juz dowiodles wielkiej klasy. i ty sie chwalisz jakas nieprawdopodobna wiedza? panie "wszedobylski" nie osmieszaj sie! a gowno to masz na drugie imie-chyba ze zapomniales jak sie nazywasz....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
I zaś robicie CO NIEKTÓRZY za przeproszeniem BURDEL zamiast trzymać się tematu...WARTOŚCIOWIE NIEZMIERNIE pomagacie autorowi tematu...Ogromne brawa...
Może przeniesiecie się na forum onetu lub na www.sweetbrokacik.pl/ ,co?

Masakra.... żal.pl
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
i jeszcze w tym samym poscie napisales "niewiem" razem ,zamiast nie wiem. ty piszesz ze jestem wiesniakiem? zapisz sie na jakis kurs jezyka polskiego dla zacofanych-osle. po prostu nie wchodze wiecej w duskusje z takim matolem jak ty ,bo jest to dla mnie ponizajace czytac stek bzdur naszpikowany dodatkowo taka iloscia bledow. nie potrafie zrozumiec czlowieka-czy nawet takiego osla- dlaczego innym wytyka jakies niedociagniecia ,skoro sam nawet pisac nie potrafi.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
przepraszam ,ale nie trawie goscia ktory od jakiegos czasu przypier...a sie do kazdego mojego slowa. niech sobie facet da na luz to moze damy rade cos tutaj omowic.
Zgłoś wpis


Bliżej nas