Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Jan Bosko Jakub Zdżalik olafia Jan-Koj (10384 niezalogowanych)

()
Początkujacy
podobno to jest strona gdzie mozesz sobie szukac i zalatwiac mieszkanie w spółdzielni. wyłupałem go z e strony jednego ze zwiazków zawodowych.

www.woningnet.nl/

z tego co kojarze , jak tylko sobie o tym myslę, to zapisujesz sie do spółdzielni i czekasz. są dwa rodzje spółdzielni. w jednych obowiazuje kolejka "zgłoszeń" i czekasz na swoja kolej. w drugiej co np. kwartał są losowania i liczysz na szczęście.

wiecej grzechów nie pamietam i proszę Cie szanowny AAmesie o zapisanie i oczekiwanie, hehe
Zgłoś wpis
18 Postów
Lukasz W
(aames)
Bywalec
Czyli na początek jestem skazany na wynajem od osoby prywatnej, tak? Rozumiem, że nie mogę ot tak wynająć mieszkania od spółdzielni, pomimo tego że są takie ogłoszenia.
Jak odróżnić na portalach ogłoszeniowych, które mieszkania są od spółdzielni a które nie?
Zgłoś wpis
1 Post
Mikołaj Andrychow
(alan567)
Początkujacy
Za to jeśli chodzi o przeprowadzki do Holandii to ja przeprowadzałem się z firmą http://alan-przeprowadzki.pl/przeprowadzki-do-holandii i lepiej trafić nie mogłem. Bezpieczna przeprawa, korzystna cena i przede wszystkim bardzo dobry czas usługi sprawiły, że nie musiałem przejmować się sprawą tak mocno, jak myślałem. Polecam wszystkim.
Zgłoś wpis


Bliżej nas