Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Jan Bosko Jakub Zdżalik olafia Jan-Koj (10444 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Buraku z za dupia pierwszy sie przyczepiles do mojego postu uwazajac ze marihuana to nie uzywka a narkotyk hahaha dla mnie jak i dla wiekszosc ludzi bardziej przeszkadza glupota niz pisanie czasami z bledami. Tego raczej nie zmienisz takze idz hautamekki do szkoly ktora nauczy cie kojazenia i normalnego rozumowania. Dlaczego sie tak zaczeles denerwowac ktos tu kiedys napisal tylko ludzie ktorzy sa nie pewni siebie, chca sila i nerwami kogos przekonac do swoich racji Takze najpierw idz sprawdz czy masz aktualne ubezpieczenie bo moze zapomniales zaplacic bo nie zdajesz sobie sprawy ze to sie co miesiac oplaca.

Kto tu pierwszy zaczal sie unosic?? Kolega za rzecza i nawet nie zrozumial ze o tablicach pisalem do zalozyciela tematu a nie do niego hahahaha Tylko czasami mi nie odpisuj bo wejdziesz ze mna w dyskusje i znowu na tepaka wyjdziesz
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ok wrocmy do tematu, takze zapomniales napisac o ubezpieczeniu, csg zgadza sie???
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
BZIKU72 napisał:
I zaś robicie CO NIEKTÓRZY za przeproszeniem BURDEL zamiast trzymać się tematu...WARTOŚCIOWIE NIEZMIERNIE pomagacie autorowi tematu...Ogromne brawa...
Może przeniesiecie się na forum onetu lub na www.sweetbrokacik.pl/ ,co?

Masakra.... żal.pl


Bziku przypomnij sobie jak ty burdel robiles, niedlugo mi minie tak samo jak tobie minelo. pozdrawiam
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Panowie, a moze daloby rade leciutko spokojniej?

Bo jak nie, to ciotka Violka Wam... no co?

Aames,
wynajecie chalupy kosztuje drozej w Randstad (Amsterdam, Haga, Utrecht, Rotterdam - i okolice), taniej w prowincjach wschodnich, Fryzji i w Zelandii.
Ubezpieczenie - mozesz sobie dopasowac. Najlepiej dogadac sie z pracodawca i podlaczyc sie pod grupowe. Moje, ze wszystkimi super extra kosztuje nieco ponad 100E miesiecznie. Indywidualnie wyjdzie na pewno wiecej.
Co do kosztow utrzymania samochodu - nie bede bzdur opowiadac, bo zwyczajnie nie wiem. Korzystam i tyle... Acha... Bialy jest i zgrabny
Blondynka by mnie pochwalila
A propos - gdzie jestes, Blondynka!?

Mam nadzieje, ze znajdziesz wiecej potrzebnych informacji na forum, jesli chlopaki przestana sie kogucic.

To co?

Jak za Gierka: Pomozecie?...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Pomozemy!!!

Viooltje dla ciebie da sie spokojniej przynajmniej z mojej strony
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Bziku przypomnij sobie jak ty burdel robiles, niedlugo mi minie tak samo jak tobie minelo. pozdrawiam
Ja tylko na sekundke,aby zamętu nie robić...Jeśli tak dobrze znasz moją historię itd (moze avatarki Ci po głowie latają i dlatego,hgw),to powinneś zapewne wiedzieć że to był tylko mój profil,a nie osoba pisząca...Było to juz wyjaśniane kiedyś-i już do tego nie wracam;ani nie mam zamiaru n-ty raz tłumaczyć
Z mojej strony E.O.T w tym temacie,jak i w temacie głównym
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Lo matko, Bziku, a skad Ty ten "Brokacik" wykminiles?!
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Mirko, dzieki!
Zgłoś wpis
18 Postów
Lukasz W
(aames)
Bywalec
Godzinkę temu były 3 wpisy...teraz 27!! Szok.

Szkoda, że większość nie na temat.

O blachy zapytałem jedynie z ciekawości, także prosiłbym o nie kontynuowanie tego wątku. W IE też sporo ludzi jeździ na polskich blachach i oczywiście jeśli się ich zapytać o zdanie, to wg nich najlepsza możliwa opcja.
Osobiście uważam, że jeśli się żyje, zarabia i płaci podatki w danym kraju, to po co kombinować, wykupuję ubezpieczenie i tyle. Jakkolwiek jeśli ktoś będzie chciał powiedzieć coś o kosztach samego ubezpieczenia, podatku drogowym (o ile taki istnieje) i ogólnie o kosztach utrzymania samochodu to zapraszam.

Fajnie jakby się też wypowiedziały osoby, które mają obraz tego jak się żyje z jednej pensji i jaka to musi być pensja aby nie przymierać

Dzięki!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
aames jak ci zaraz napisze jakie oplaty mialbys placic za auto typu BMW E90 320diesel to chyba zmienisz zdanie

takie cos uslyszalem w momenicie kiedy sie dowiadywalem jakie koszta bym poniosl:

podatek drogowy na kwartal od 341-366 euro
ubezpieczenie samochodu caly pakiet 141,55 euro na miesiac

a teraz ci powiem ile place w polsce: 3600 zl na rok. Dziekuje

zapomnialem dodac ze to sa oplaty przy przejezdzie w roku od 10 do 14 tys km przy wyzszych przebiegach oplata wzrassta.
Zgłoś wpis


Bliżej nas