Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Justyna B. Tomasz Kwiatkowski Justyna S-J 100larczyk Michu1986 Xxx (6396 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Oj Toppi. czegoś nie rozumiem. w linku który podałem było chyba 33 oferty mieszkań z Tilburga. sprawdzałaś czy któreś jest aktualne? bo jeżeli zamieścili tam ofert mieszkań tylko po to by sciagnąć kase i nic nie robić to sie z Tobą zgodzę. czy mieszkania w tym linku były tylko podpuchą? bo z tego co piszesz to na to wychodzi.
oczywiście Polakom może sie wydawac ze jak wpiszą się do direct wonen to juz sprawa załatwiona i daj bóg za 2 godziny mieszkanie bedzie jak złoto, ale tak to tylko w erze...

więc pozwól że się z Toba nie zgodze. bo co innego jak szukasz poprostu mieszkania i wpisujesz sie u nich i czekasz a co innego jak odpowiadasz na ofertę którą już maja. czy też może chcesz żebym ja na jakąś z Tilburga odpowiedział i umówił Cię na obejrzenie mieszkania?

więc jezeli pozwolisz zacytuje Cię "nie rozśmieszaj mnie". pozdrawiam.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
johen_luz napisał:
Oj Toppi. czegoś nie rozumiem. w linku który podałem było chyba 33 oferty mieszkań z Tilburga. sprawdzałaś czy któreś jest aktualne? bo jeżeli zamieścili tam ofert mieszkań tylko po to by sciagnąć kase i nic nie robić to sie z Tobą zgodzę. czy mieszkania w tym linku były tylko podpuchą? bo z tego co piszesz to na to wychodzi.
oczywiście Polakom może sie wydawac ze jak wpiszą się do direct wonen to juz sprawa załatwiona i daj bóg za 2 godziny mieszkanie bedzie jak złoto, ale tak to tylko w erze...

więc pozwól że się z Toba nie zgodze. bo co innego jak szukasz poprostu mieszkania i wpisujesz sie u nich i czekasz a co innego jak odpowiadasz na ofertę którą już maja. czy też może chcesz żebym ja na jakąś z Tilburga odpowiedział i umówił Cię na obejrzenie mieszkania?

więc jezeli pozwolisz zacytuje Cię "nie rozśmieszaj mnie". pozdrawiam.


Prosze umow sie i zobaczymy czy zalatwisz. Popisuj sie dalej na tym portalu.
A ten sie smieje kto sie smieje ostatni.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hehe, więc tu Cię boli. nie wiem co znaczy popisuj sie, ale umówmy sie tak, pomóż komus, zamiast klepać w klawiature, albo pomóż komus klepiąc w klawiaturę, bo ja to robię codziennie, takie mam hobby i to lubie, i być może to nas różni, a jak Cię to boli że jestes bezradna to chetnie Cię wciągne w to co robie, pomocnych osób nigdy nie za duzo.
pozdrawiam.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja dla Twojej wiadomosci nie pomagam rodakom klepiac w klawiature jak Ty to robisz, tylko pomagam im w realu codziennie. Osiagajac bezposredni rezultat.
To roznica.
Bezradny to Ty chyba jestes bo ja do tego rodzaju napewno nie naleze, Twoja propozycje niestety na serio brac nie moge i na wciaganie przez Ciebie rowniez sie nie pisze.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
no tak, śmieci im wynosisz czy jak? hehe czy mieszkania sprzatasz? ale tak na koniec, z mojej strony, bo jestem pewien, ze bedzie riposta z twojej, nie bawia mnie słowne utarczki chyba że z markiem ale to juz inna sprawa, rób swoje , ja robie swoje, oby z pozytkiem dla innych, pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
johen_luz napisał:
no tak, śmieci im wynosisz czy jak? hehe czy mieszkania sprzatasz? ale tak na koniec, z mojej strony, bo jestem pewien, ze bedzie riposta z twojej, nie bawia mnie słowne utarczki chyba że z markiem ale to juz inna sprawa, rób swoje , ja robie swoje, oby z pozytkiem dla innych, pozdrawiam

Do wynoszenia smieci sie nie nadajesz bo do tego prawko potrzebne a Ty je pewno po pijaku straciles.Na sprzatania domow tez sie nie nadajesz bo to ciezka praca, szukaj pracy w Polsce zamiast siedziec tu na zasilku.
Na marginesie nie zajmuje sie bezrobotnymi i nie pij w dzien jak piszesz na portalu bo nie wiesz co mowisz i do kogo.
Jestem ciekawa na jakim kampingu mieszkasz lub czy wogole masz dach nad glowa?
Wypij kielicha nastepnego, prawka i tak i tak juz Ci zabrac nie moga.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Johen, jak juz kiedys wspomnialam, zrobiles na tym portalu - i robisz nadal - wiele dobrego dla szukajacych pracy, pomocy itp. Z tego co zdazylam sie zorientowac NIE CZERPIESZ Z TEGO ZADNYCH PROFITOW, POZA SATYSFAKCJA, ZE PO PROSTU POMOGLES.
Natomiast panna Toppi oglasza wszem i wobec, ze jest jedyna w swoim rodzaju i kreuje sie na Matke Terese dla zagubionych, co daje jej inny rodzaj satysfakcji w postaci KASY.
Coz, kazdemu wedlug jego potrzeb.

Pozdrowionka!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ach, bratek w czapie!
W postaci kasy? Twoi znajomi zawdzieczaja mi duzo, bo gdyby nie ja to do tej pory nikt nic by dla nich nie zrobil. Jesli chcesz podam ich imiona i nazwiska i zobaczymy.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
No i wystarczy poczytac.
Wiadomo kto jest kto...
Nie wiem, co ta kobieta ma z glowka, ale dla niej kazdy jest alkoholikiem (jak sama twierdzi ALKOCHOLISTA!), kazdy tez tyra w szklarni lub na budowie...
Jedyna Toppi (kuzwa, skad taki nick, cos zle zrozumiala) jest geslaagd na wszystkich frontach...
Pogratulowac samopoczucia.

Hallo! A o samokrytyce cos kiedys slyszala?
Pewnie nie, o bezkrytycznosci natomiast wiele.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
TOPPI napisał:
Ach, bratek w czapie!
W postaci kasy? Twoi znajomi zawdzieczaja mi duzo, bo gdyby nie ja to do tej pory nikt nic by dla nich nie zrobil. Jesli chcesz podam ich imiona i nazwiska i zobaczymy.


Hahaha, nie strasz nie strasz... itd.
Skoro jestes taka obeznana w prawie, nie mozesz tego zrobic bez pewnych, niemilych i kosztownych konsekwencji.
Ja natomiast moge - za zgoda zainteresowanych - podac kilka przykladow twoich nieudacznych - i drogich - prob "pomocy".

Bratek w Czapie na tym zakonczyl dyskusje ze sfrustrowanym Pazdzierzem.
Bratek ma lepsze towarzystwo i milsze sprawy do omawiania.

Johen, nie dziekuj, teraz bedzie na mnie
Zgłoś wpis


Bliżej nas