Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Justyna B. Tomasz Kwiatkowski Justyna S-J 100larczyk Michu1986 Xxx (6341 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
TOPPI napisał:
Ach, bratek w czapie!
W postaci kasy? Twoi znajomi zawdzieczaja mi duzo, bo gdyby nie ja to do tej pory nikt nic by dla nich nie zrobil. Jesli chcesz podam ich imiona i nazwiska i zobaczymy.


Hahaha, nie strasz nie strasz... itd.
Skoro jestes taka obeznana w prawie, nie mozesz tego zrobic bez pewnych, niemilych i kosztownych konsekwencji.
Ja natomiast moge - za zgoda zainteresowanych - podac kilka przykladow twoich nieudacznych - i drogich - prob "pomocy".

Bratek w Czapie na tym zakonczyl dyskusje ze sfrustrowanym Pazdzierzem.
Bratek ma lepsze towarzystwo i milsze sprawy do omawiania.

Johen, nie dziekuj, teraz bedzie na mnie


Dzieki Bogu nie mam wizytowek z samochodem z naklejka AMOR, czyli za takie towarzystwo dziekuje.
Nieudanych i drogich? No bez przesady to o kogos innego chodzi z tego co wiem.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
TOPPI napisał:
Viooltje napisał:
TOPPI napisał:
Ach, bratek w czapie!
W postaci kasy? Twoi znajomi zawdzieczaja mi duzo, bo gdyby nie ja to do tej pory nikt nic by dla nich nie zrobil. Jesli chcesz podam ich imiona i nazwiska i zobaczymy.


Hahaha, nie strasz nie strasz... itd.
Skoro jestes taka obeznana w prawie, nie mozesz tego zrobic bez pewnych, niemilych i kosztownych konsekwencji.
Ja natomiast moge - za zgoda zainteresowanych - podac kilka przykladow twoich nieudacznych - i drogich - prob "pomocy".

Bratek w Czapie na tym zakonczyl dyskusje ze sfrustrowanym Pazdzierzem.
Bratek ma lepsze towarzystwo i milsze sprawy do omawiania.

Johen, nie dziekuj, teraz bedzie na mnie


Dzieki Bogu nie mam wizytowek z samochodem z naklejka AMOR, czyli za takie towarzystwo dziekuje.
Nieudanych i drogich? No bez przesady to o kogos innego chodzi z tego co wiem.


Powiem krotko lafiryndo... prosisz sie,ojj prosisz.

Ty ... swieta...nie zapominaj,ze kto wiatr sieje,ten burze zbiera...

Nie pros sie !
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
witam, mam wielkią prośbe, długo szukam pracy i nie moge zadnej konkretnej znależć, czy mogłbys mi podac jakies namiary na zakłady pracy? mam 30 lat, pracowałem juz przy warzywach- sortowanie , mogłbym pracować na produkcjach , halach itp.
(nie mam papierow na widlaki). Jestem zalogowany juz na kilku portalach ale to porażka. Gdy juz znalazłem prace - jest super, przy owocach, ukladam kartony na paletach ,ale wiecej mam wolnego niz pracuje . Jakbys miał cos dla mnie to by bylo super- email, pablo0803@vp.pl , pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
The Soul Assassin napisał:
TOPPI napisał:
Viooltje napisał:
TOPPI napisał:
Ach, bratek w czapie!
W postaci kasy? Twoi znajomi zawdzieczaja mi duzo, bo gdyby nie ja to do tej pory nikt nic by dla nich nie zrobil. Jesli chcesz podam ich imiona i nazwiska i zobaczymy.


Hahaha, nie strasz nie strasz... itd.
Skoro jestes taka obeznana w prawie, nie mozesz tego zrobic bez pewnych, niemilych i kosztownych konsekwencji.
Ja natomiast moge - za zgoda zainteresowanych - podac kilka przykladow twoich nieudacznych - i drogich - prob "pomocy".

Bratek w Czapie na tym zakonczyl dyskusje ze sfrustrowanym Pazdzierzem.
Bratek ma lepsze towarzystwo i milsze sprawy do omawiania.

Johen, nie dziekuj, teraz bedzie na mnie


Dzieki Bogu nie mam wizytowek z samochodem z naklejka AMOR, czyli za takie towarzystwo dziekuje.
Nieudanych i drogich? No bez przesady to o kogos innego chodzi z tego co wiem.


Powiem krotko lafiryndo... prosisz sie,ojj prosisz.

Ty ... swieta...nie zapominaj,ze kto wiatr sieje,ten burze zbiera...

Nie pros sie !



Geju!

Swieta nie jestem ale swietnie sobie z tym radze!
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
TOPPI napisał:
johen_luz napisał:
no tak, śmieci im wynosisz czy jak? hehe czy mieszkania sprzatasz? ale tak na koniec, z mojej strony, bo jestem pewien, ze bedzie riposta z twojej, nie bawia mnie słowne utarczki chyba że z markiem ale to juz inna sprawa, rób swoje , ja robie swoje, oby z pozytkiem dla innych, pozdrawiam

Do wynoszenia smieci sie nie nadajesz bo do tego prawko potrzebne a Ty je pewno po pijaku straciles.Na sprzatania domow tez sie nie nadajesz bo to ciezka praca, szukaj pracy w Polsce zamiast siedziec tu na zasilku.
Na marginesie nie zajmuje sie bezrobotnymi i nie pij w dzien jak piszesz na portalu bo nie wiesz co mowisz i do kogo.
Jestem ciekawa na jakim kampingu mieszkasz lub czy wogole masz dach nad glowa?
Wypij kielicha nastepnego, prawka i tak i tak juz Ci zabrac nie moga.
szlag mnie trafia , jak czytam co Ty tutaj wypisujesz....obrazasz kazdego, kto ma inne zdanie niz Ty,uwazasz sie za cudotworczynie i jak Viola dobrze napisala za Matke Terese, z ta tylko roznica,ze skromnosc i szcunek do blizniego tej drugiej, nigdy nie pozwolilby jej sie z tym obnosic....bo pomoc innym , w tym wypadku rodakom, wcale tego nie wymaga.Uwazasz , ze jestes lepsza od kazdego, kto jest uczestnikiem tego forum, skaczesz wszystkim do oczu, wyciagajac pazury, ktorych tak naprawde nie masz,szczekasz, ale nie gryziesz.Wiem, ze i na mnie poszczekasz po swojemu,bo przeciez zaliczam sie do grupy tej z bratkiem w czapce i innych, ale mam to gleboko gdzies...chcesz zwrocic na siebie uwage na tym portalu, ale niestety robisz to z odwrotnym skutkiem.....zycze wiecej usmiechu i mniej zajadlosci i zgryzliwosci....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Lady LouLou.......niemalze z ust,a raczej spod palcow na klawiaturze mi to wyjelasPozdrowionka
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
o...i tu fajnie
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
MalutkaNiepokorna napisał:
Lady LouLou.......niemalze z ust,a raczej spod palcow na klawiaturze mi to wyjelasPozdrowionka @Malutka mysle , ze nie tylko Tobie....mialam nic nie pisac,ale jak juz wspomnialam szlag mnie trafil, wiec nie mam nic do stracenia.tymbardziej ze poczynania panny Topii na tym forum od dawna juz obserwuje....cierpilwosc ma jednak swoje granice.pozdrawiam wszystkich uczestnikow forum...
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
z czytania wiadomosci przenioslem sie tutaj. Normalnie hardcore. I jestem ciekawy kiedy ten serial sie skonczy
topi wydaje ci sie ze wszystko wiesz. jak tak jest rzeczywiscie to poprostu poradz lub pomoz drugiej osobie. chyba niewiesz co to jest satysfakcja
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
juz ona wie...
Zgłoś wpis


Bliżej nas