Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Justyna B. Tomasz Kwiatkowski Justyna S-J 100larczyk Michu1986 Xxx (6394 niezalogowanych)

()
Początkujacy
wiedzma napisał:
o...i tu fajnie

Hej to swietny material na scenariusz, hmmm tylko czy ktos zechce wcielic sie w role glownej bohaterki?
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
Adamm napisał:
wiedzma napisał:
o...i tu fajnie

Hej to swietny material na scenariusz, hmmm tylko czy ktos zechce wcielic sie w role glownej bohaterki?
moje zdanie jest takie, jesli moge....nikt nie zagralby tej roli lepiej , niz sama zainteresowana.przeciez jest ponoc najlepsza, w aktorstwie moze tez, a jak wiadomo dobry aktor to taki, ktory potrafi zagrac samego siebie......
Zgłoś wpis
27 Postów
hania boc
(haniaB)
Bywalec
Hej...tak wcinajac sie w rozmowe ...Moge pomoc z mieszkaniem jestem zalogowana na jednej ze stron bo sama szukalam intensywnie jakiegos lokum, mysle ze nie potrzebujesz wplacac pieniedzy za logowanie bo ja juz to zrobilam . wiec pomoge, odezwij sie jesli jestes zainteresowana Pozdrawiam Hania
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
O, prosze!
Lancuch dobrej woli sie wydluza
Tak trzymaj, Hania!
Moze w koncu przelamiemy stereotypy i okaze sie, ze Polacy jednak potrafia sobie nawzajem pomagac? Bezinteresownie!
Kto wie?...


Pozdrowionka!
Zgłoś wpis
41 Postów
Kaska P.
(Ivette)
Bywalec
a propos direct wonen - z mojej strony moge kazdemu polecic tego posrednika - nie jest to ljakas lewa agencja. Oni po prostu zbieraja ogloszenia od prywatnych najemcow i posrednicza.

korzystalam z ich uslug pare lat temu, i poza tym ze faktycznie placi sie sporo (z reguly 100% czynszu plus koszta administracyjne dla DW extra) za posrednictwo, natomiast zadnych problemow z wynajmem nie bylo.
Mieszkanie znalazlam w ciagu tygodnia i bez ryzyka, bowiem posrednik czyli DW z ktorym de facto podpisuje sie kontrakt, odpowiada za wynajem i stan faktyczny wynajetego lokum.
Moja rada wiec - mozna zaoszczedzic pare groszy na posrednictwie agencji takiej czy innej, wynajmujac od maklera, badz bezposrednio od osoby prywatnej - ale z drugiej strony koszty ktore dodatkowo pobiera DW tez maja swoje uzasadnienie. No i mysle ze glowna zaleta jest szybkosc - czyli jak komus bardzo zalezy na szybkim znalezieniu mieszkania to lepiej udac sie do DW niz reagowac na lewe ogloszenia w sieci.
Zgłoś wpis
27 Postów
hania boc
(haniaB)
Bywalec
Jesli chodzi o direct wonen to wyglada to w ten sposob, ze w sumie na poczatek trzeba miec kase za 3 czynsze, a wiec oplate maklerska, kaucje,(?chyba), czynsz z gory i dochodzi oplata za logowanie okolo 40 euro chyba, juz nie pamietam. Nie wyglada to zle, porownujac oplaty maklerskie i kaucje np w Niemczech gdzie sama oplata maklerska to wysokosc 2,3 czynszow plus kaucja tez przewaznie 2 czynszow i oplata za mieszkanie z gory czyli jesli chcialabym wynajac mieszkanie w niemczech za 300 to musialabym miec wklad na dzien dobry okolo, 1600 euro ale mieszkania w niemczech metrazowo sa wieksze niz w Holandii, (ja to nazywam pudelka po zapalek
Tez szukalam na kamernet.nl tam sa przewaznie pokoje ale tez takie samodzielne kawalerki i sa bez oplat maklerskich ale cieezko znalezc, udalo mi sie znalesc mieszkanie, do mojej dyspozycji 2 pokoje w centrum miasta, przyzwoite dodam, ze studentka ale dziewczyna baardzo sympatyczna.

Polacy na obczyznie, nie pomagaja sobie, wiem to z autopsji, a wlocze sie po swiecie troche i czasem to rodzina odwroci sie plecami mowiac prostym jezykiem oleje!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
tu takze zmienilo sie jesli chodzi o wynajm mieszkania przez posrednikow. trzeba liczyc 4x czynsz...miesiac z gory czynszu,prowizja maklera plus 2 x czynsz jako kaucja...chociaz to akurat mozna negocjowac..direct wonen nie znam,ale wynajmowalam mieszkanie przez perfecthousing.nl...nie mialam zadnych problemow../www.jlgrealestate.com ci ponoc tez sa sprawdzeni
Tyle,ze ceny mieszkan przerazajace...przynajmniej w Amsterdamie
Zgłoś wpis
27 Postów
hania boc
(haniaB)
Bywalec
o to ja musze sobie zanotowac ten adresik internetowy przyda sie !lepiej miec wiecej opcji dziekuje
Zgłoś wpis


Bliżej nas