Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
Z Hitlerem to całkiem inna bajka ,on po prostu chciał ratowac świat. Uwierzył w przepowiednie ,że oni doprowadzą do konca świata . Żeby zrozumiec jego poczynania no cóz polecam ,film Tajemnice III Rzeszy .
Zrozumiec to nie znaczy popierac.
A tak wogóle to pl zmierza trochę w stronę katolickiego talibanu ,- zakaz palenia w miejscach publicznych / 500 pln
największy na swiecie pomnik Jezusa ,swiątynia opatrzności ... Polak =katolik Jaruś ostatnio chodzi z obrazem Matki Boskiej ale nie jak L.W. tylko z takim 30/40 cm.
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Ale motloch zawsze zostanie motlochem, i zawsze znajdzie sie taki, ktorego nawet jak nie zrozumieja, to go beda popierac.
To jest wlasnie to ryzyko,kiedy pozwoli sie na jakiekolwiek oznaki nietolerancji.A napewno opluwanie kogos nie jest wolnoscia slowa.
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
Ale kto ma karac za nietolerancje ,państwo ? urzednik , policjant ? Jeśli pacan sam nie zobaczy ,że jest żałosny i nikt mu o tym ze znajomych nie powie to odgórny zakaz na niewiele sie zda ,raczej tylko wzrosnie nienawiśc
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
wiedzma napisał:
Ale motloch zawsze zostanie motlochem, i zawsze znajdzie sie taki, ktorego nawet jak nie zrozumieja, to go beda popierac.
To jest wlasnie to ryzyko,kiedy pozwoli sie na jakie kolwiek oznaki nietolerancji.A napewno opluwanie kogos nie jest wolnoscia slowa.


Jasne, że nie, tylko co w takiej sytuaci?
Tak samo, jak paradoksem jest "walka o pokój", będzie paradoksem "nakaz tolerancji".
Myślę, że najważniejsze jest, że ludzie ZAREAGOWALI i NAPIĘTNOWALI.

I tak Cię kocham
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
I wlasnie o tym mówie.My,ludzie,środowisko.Tepic wokól nas takie zachowanie,takich pacanów

i ja też Cie kocham
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender

Love is in the air...


No.
To się zgadzamy.

Tajemniczy, nie popisałeś się, chłopie...

Ale obudziłeś we mnie szperacza i drąży mnie pytanie: przez kogo i jak zostałeś zindoktrynowany? Pewnie nawet bez swojej wiedzy...
DLACZEGO myślisz tak, a nie inaczej?...
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Chodzi o to żeby glosno o tym mowic
ten teledysk jakos mi tu podpasowal



milego dnia
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Viooltje napisał:

Love is in the air...


No.
To się zgadzamy.

Tajemniczy, nie popisałeś się, chłopie...

Ale obudziłeś we mnie szperacza i drąży mnie pytanie: przez kogo i jak zostałeś zindoktrynowany? Pewnie nawet bez swojej wiedzy...
DLACZEGO myślisz tak, a nie inaczej?...


zazwyczaj w takich przypadkach jest ze ludzie nawet nie wiedza dlaczego nienawidza.
Przyklad: Polacy są w nienawiści Żydów na drugim miejscu po Palestyńczykach.Dlaczego?Czy ktos mi wyjasni?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
tego akurat nie wiem jednak jak wyżej voltije napisała ja też mam znajomych rożnego pochodzenia etnicznego i różnych wyznań, tajemniczy daruj sobie okaż że masz troche honoru i sam odejdź z tego portalu
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
potrafie wyjaśnic tę niby nienawiśc do żydów w Polsce ,jest ona na szczeście na niby .Długo by pisac takie rozmowy najlepiej wychodza przy szklaneczce .
Myślę ,że gośc się jarnoł.
Zgłoś wpis


Bliżej nas