Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Fota fajna, wedlug mnie mamusia troche nie pasuje tam w tych ciuszkach.

Liczac te negatywne rasistowskie komentarze i wyciagajac srednia z wszystkich to nie jest w polsce z tym rasizmem tak zle prawda???

W kazdym stadzie znajdzie sie czarna owca. Zastanawiam sie jakie komentarze by sie nam ukazaly gdyby taka fote zamiescic na francuskim portalu czy nawet holenderskim. Jak myslisz wiedzma ze by nie bylo zadnego rasistowskiego???

Mnie tez glowa boli po wczorajszym na pewno bardziej niz ciebie wiedzma bo ja facet a przecierz mezczyzni pija wiecej Pozdrawiam
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Mirek, rozwalasz mnie.
Cholernie dużo niekonsekwencji jest w Twoich wypowiedziach.

Piszesz: "Zachowanie ciapatych przejawiaja tez polacy???? Obrazilas mnie Dlaczego klasyfikujesz wszystkich wedlug narodowosci???"
A za chwilę: "I mam takie jeszcze nie taktowne pytanie. Czy spalas z twoim przyjacielem z zaprzyjaznionego surinamu czy on caly czas na to liczy??? I udaje przyjaciela. Nie odpowiadaj bo mnie to az tak nie interesuje. Przyjazn mesko-damska czyli on jest taka twoja przyjaciolka z kutaskiem?", czyli - jak ulał pasuje tu definicja tzw. ciapatego.

Piszesz również: " Biorac pod uwage autora artykulu na blogu, Belgia ma cos wspolnego z polska z tego artykulu oraz holandia patzrac na to kto wygral ostatnie wybory".
Przypominam Ci, że w Polsce jeszcze nie tak dawno wybory wygrał Lech Kaczyński, choć wcale na niego nie głosowałam.
Zasada, że większość musi mieć rację, jest bzdurą, bo skoro miliardy much jedzą gówno to nie mogą się mylić? I co, w związku z tym jedzmy gówno?...

Zagalopowałeś się trochę i pogubiłeś. Rasizm jest rasizmem i ja się z nim nie zgadzam. Ponieważ uważam, że jest przejawem podatności na indoktrynację, typową dla jednostek słabych intelektualnie, jak i wynikiem lenistwa umysłowego. Dlaczego zniesiono apartheid? Dlaczego uznano faszyzm za zbrodniczy? Dlaczego antysemityzm jest piętnowany na całym świecie? Jeszcze tylko w Polsce i krajach islamskich ma się dobrze.
Dlaczego?...
Bo wielu Polakom rasizm jest tak samo bliski jak i ksenofobia. A to mieszanka wybuchowa.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie mam duzo czasu, ale chce odp juz teraz i bedzie krotko

Wiolciu to napisze tobie tak: Dla mnie przyjazn mesko damska nie istnieje nawet jesli jest to przyjazn z polskim mezczyzna lub innej bialej narodowosci, chyba ze owa para przespala sie ze soba a mezczyzna juz nie udaje falszywego przyjaciela, majac wtedy nadzieje ze uda mu sie rozkochac kobiete lub z nia przespac. Ta wypowiedz byla napisana aby skierowac uwage do kolezanki czy jest on naprawde az takim przyjacielam jak ona uwaza. Oczywiscie nie powinno mnie to interesowac i oczywiscie surinamczyk moze byc tez gejem i myslec inaczej niz prawdziwy mezczyzna lub tez starcem lub moze byc wszystkim w jednym i oczywiscie wspanialym czlowiekiem tego nie neguje.

Caly czas ktos tutaj powtarza ze nie mozna wrzucac wszystkich do jednego worka i ja rowniez tak uwarzam, wiec dlatego napisalem ze kolezanka mnie obrazila i uzywajac stwierdzenia ze my polacy przejawiamy te zachowania ciapatych.

I teraz mi Wiolu znajdz teksty gdzie ukazuja mnie jako rasista??????? Ja jestem przeciwny i pisze caly czas o nietolerancji religijnej i zwiazanymi z niej zachowaniami. Wiolu napisalas dlaczego uznano faszyzm za zbrodniczy, to mi napisz dlaczego rozpoczela sie walka z islamizacja???? Dlatego ze ta religia jest zbrodnicza czyz nie???? Teraz sobie juz mozesz sama odpowiedziec dlaczego napisalem ten tekst o Belgi i Holandi bo w przeciwienstwie do polski tutaj wygral zdrowy rozsadek a nie moherowe berety tak jak w polsce. Ludzie zauwazaja co sie dzieje. I nie chca za parenascie, paredziesiat lat czuc sie obco w swoim kraju i pracujac na tych ktorzy nic nie robia bo im religia tego zabrania. Pozdrawiam

p.s Powiedz mi holendrom ksenofobia nie jest bliska ????? Gdzies niedawno czytalem powazny artykul ze sa ksenofobami, i jakiego typu jest to mieszanka wybuchowa???
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiolu jesli chodzi o te muchy i gowno, one sie nie myla bo to jest ich typowa natura siadanie na gownie i pozywianie resztkami w nim zawartymi. Oczywiscie dla kogos przecietnego i niewiedzacego o tym jest to nie normalne bo jak mozna gowno jesc, ale rozumiem Wiolu ze piszac ta madrosc jakiegos wielkiego mysliciela chcialas mi pokazac jak to jest na tym swiecie . Ja mam swoje zdanie ty masz swoje mam nadzieje ze bedzie dobrze. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
A dajcie sobie wszyscy buziaka na wyluzowanie
Zgłoś wpis


Bliżej nas