Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Evunia napisał:
The Soul Assassin napisał:
Evunia napisał:
The Soul Assassin napisał:
wiciu napisał:
no i jeszcze POLSKA DLA POLAKOW i HOLANDIA DLA .... tez polakow ?

a ziemia dla ziemniakow...

Mysle sobie tak...profil powstal,jako reakcja na zamieszczone przez dziewczyne fotki.Kto widzial,ten wie,mnie samej jakos niesmacznie sie zrobilo.Laska w neglizu,z jakims tzw.ciapatym.


sorry a co to znaczy ciapaty? zdjec w neglizu jest wiecej na tym portalu i nikt jakos nie reaguje ale tu chodzi pewnie o "ciapatego". a jakby byl z mazowsza to nie bylo by problemu co?


E,Evunia,a te pytania to do mnie?

Bo nie wiem,czy mam odpowiadac


Tak, prosze.


@ Evunia

Odpowiadam:

"sorry a co to znaczy ciapaty?" - "... Co do Ciapatych, zwanych też w różnych rejonach UK Zamszowymi albo Przybrudzonymi, są oni obiektem nienawiści rasowej, uzasadnionej przez pierwotny lęk o "nasze kobiety". Według definicji internetowej: "Ciapaty to osoba pochodząca z Indii, Pakistanu lub Bangladeszu. Jest ich niezliczona ilość. Mnożą się jak króliki. Przeciętnie pakol wydaje na świat 5-10 dzieci. Dlatego ta rasa szybko się rozrasta. Pakol zazwyczaj nie pracuje, robi dzieci swojej żonie, żonie sąsiada i Twojej dziewczynie". Poprawność polityczna - zapomnij.

Ciapaki to nieusystematyzowana mieszanka, wlicza się w ich grono najbardziej znienawidzonych Muslimów, tolerowanych Hindusów oraz Cyganów. Kluczem do zrozumienia wzajemnej nienawiści jest wspólna Ciapakom mentalność - wielkie ego, nawet jak od pokoleń wali ci z ryja oraz łapczywa pożądliwość, której, oparty na zakazach i mizoginii, świat chrześcijański pojąć nie może. Przeciętny Ciapak nawet jeśli nie gada po angielsku to zna słowa takie jak "boyfriend", które jest niezbędne żeby podrywać Słowianki. Generalnie wbrew temu co mówią Polacy, Muslimi są atrakcyjni właśnie przez egzotykę urody i mentalności, a ich bezpośredniość w kontaktach z kobietami, będąca zazwyczaj pochodną prostackiego imperatywu "ruchać ruchać", jest dość skuteczna. Warto wspomnieć, że Polka, która spotyka się z Ciapatym z miejsca podlega klasyfikacji jako kurwa. ..."

( nie ja jestem autorem tych slow,ale to,co powyzej przeczytalas nie pozostawia chyba miejsca na dodatkowe pytania,jesli jednak mimo to mialabys jeszcze jakies,odsylam Cie do zrodla tekstu : www.viceland.com/blogs/pl/2010/10/01/mala-brytania/ )

To tyle ad co to znaczy "ciapaty".

Jedzmy dalej ... " zdjec w neglizu jest wiecej na tym portalu i nikt jakos nie reaguje ale tu chodzi pewnie o "ciapatego". a jakby byl z mazowsza to nie bylo by problemu co?"


Mylisz sie Evuniu...reakcje byly,owszem burzliwe,spolegliwe,naprawde przerozne,ale niestety tu strzal kula w plot,bo temat byl walkowany.Owszem,chodzi o ciapatego,a jakby byl z mazowsza to raczej nie byloby problemu.Raczej - bo nie napewno.Afiszowanie sie ze swoim zyciem prywatnym na portalu poprzez umieszczanie zdjec tego typu wlasnie to ma za cel.Reakcja ,opinia innych.Trzeba sie liczyc z kazda,tak pozytywna,jak i negujaca.

Dziewczyna wiedziala co robi,wiedziala,ze beda reakcje i chyba nie spodziewala sie owacji na stojaco dla tych fotek.


Generalnie mam to w glebokim "powazaniu".To nie moja wojna.

Chcialam tylko przypomniec ze kazdej akcji towarzyszy reakcja.

Tym samym koncze moj udzial w dyskusji na ten temat..

Ciao!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
The Soul Assassin napisał:

Odpowiadam:

"sorry a co to znaczy ciapaty?" - "... Co do Ciapatych, zwanych też w różnych rejonach UK Zamszowymi albo Przybrudzonymi, są oni obiektem nienawiści rasowej, uzasadnionej przez pierwotny lęk o "nasze kobiety". Według definicji internetowej: "Ciapaty to osoba pochodząca z Indii, Pakistanu lub Bangladeszu. Jest ich niezliczona ilość. Mnożą się jak króliki. Przeciętnie pakol wydaje na świat 5-10 dzieci. Dlatego ta rasa szybko się rozrasta. Pakol zazwyczaj nie pracuje, robi dzieci swojej żonie, żonie sąsiada i Twojej dziewczynie". Poprawność polityczna - zapomnij.

Ciapaki to nieusystematyzowana mieszanka, wlicza się w ich grono najbardziej znienawidzonych Muslimów, tolerowanych Hindusów oraz Cyganów. Kluczem do zrozumienia wzajemnej nienawiści jest wspólna Ciapakom mentalność - wielkie ego, nawet jak od pokoleń wali ci z ryja oraz łapczywa pożądliwość, której, oparty na zakazach i mizoginii, świat chrześcijański pojąć nie może. Przeciętny Ciapak nawet jeśli nie gada po angielsku to zna słowa takie jak "boyfriend", które jest niezbędne żeby podrywać Słowianki. Generalnie wbrew temu co mówią Polacy, Muslimi są atrakcyjni właśnie przez egzotykę urody i mentalności, a ich bezpośredniość w kontaktach z kobietami, będąca zazwyczaj pochodną prostackiego imperatywu "ruchać ruchać", jest dość skuteczna. Warto wspomnieć, że Polka, która spotyka się z Ciapatym z miejsca podlega klasyfikacji jako kurwa. ..."

( nie ja jestem autorem tych slow,ale to,co powyzej przeczytalas nie pozostawia chyba miejsca na dodatkowe pytania,jesli jednak mimo to mialabys jeszcze jakies,odsylam Cie do zrodla tekstu : www.viceland.com/blogs/pl/2010/10/01/mala-brytania/ )



Autor tego artykulu sie postaral, opinia, nazekanie lecz zadnych faktow.

"ruchać ruchać" o tym mysli kazdy zdrowy koles ; )

"Polka, która spotyka się z Ciapatym z miejsca podlega klasyfikacji jako kurwa. ..."

A jaka jest kwalifikacja kiedy spotyka sie z Holenderem lub Polakiem? Jakas roznica?


Artykul sponsorowany przez Katolicki Głos w Twoim Domu?
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
"ruchać ruchać" o tym mysli kazdy zdrowy koles ; )
taka jest po prostu natura ,koniec końców to i tak decydujący głos (przy podrywie) ma kobieta ,no chyba ze tradycyjnie ,maczuga za włosy i do jaskini
Zgłoś wpis
17 Postów
Ewa z Raju
(Evunia)
Bywalec
the soul assasin!!!

twoja wypowiedz stawia cie w jednym szeregu z innymi rasistami. niewazne ze jet skopiowana jesli podzielasz takie poglady. nie widzialam dyskusji sorry. czy ktos moze podac link?
nie rozumiem tylko jak mozna ze zdjecia okreslic kogos ciapatym albo nie. rozumiem ze chodzi o kolesia o ciemnej karnacji. mieszkancy basenu morza srodziemnego tez taka maja. masz prawo myslec tak jak myslisz ale dla mnie to plytkie myslenie bo ocenianie ludzi po wygladzie smierdzi zacofaniem. nie wiem w jakich kregach ty sie obracasz i dlaczego mowisz z taka wyzszoscia o innych. jestes lepsza bo masz jasniejsza skore?
mowie tak bo moj najlepszy przyjaciel jest surinamczykiem i wspanialym czlowiekiem. zachowanie tak zwanych ciapatych przejawiaja tez polacy wiec to wszystko jedna wielka bzdura.
masz prawo myslec tak jak myslisz tylko nie dziw sie ze ciebie tez zaszufladkuje. nie z powodu wygladu bo dla mnie to niewazne.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zachowanie ciapatych przejawiaja tez polacy???? Obrazilas mnie Dlaczego klasyfikujesz wszystkich wedlug narodowosci??? Dla mnie to troche plytkie myslenie ... i nie bede ciebie dalej cytowal

A jesli juz to zrobilas polecialas narodosciowo to powiedz mi dlaczego tak sie dzieje ze vietnamczycy, chinczycy, nepalczycy,anglicy, australijczycy,portugalczycy, amerykanie chca sie uczyc tutaj jezyka, pracowac i integrowac a te turasy i inne gady muslimy maja to w dupie tylko ich interesuje jak kase z rzadu wyciagnac i gdzie malego zamoczyc, aby miec tuziny krasnali???? I wszyscy ktorzy nie wierza w ich pojebany koran jest swinia wlanczajac ciebie.
A przepraszam zle powiedzialem ucza sie, tak ucza sie w niemieckich meczetach jak, co i ile im sie kasy nalezy od rzadu za nic nie robienie. to sa fakty oni doslownie sie ucza jak co im sie nalezy za nic. I oni moga zrobis i powiedziec wszystko a jesli ty wyrazisz swoja opinie twierdza ze to dyskryminacja i nie poprawnosc polityczna.
Dla ciekawostki napisze ze wicepremier turcji kraj niemiecki nie nazywa niemcami tylko zachodnia turcja niezle co. No tak oni przecierz moga a my nie mozemy powiedziec co myslimy bo przecierz my bedziemy rasistami a oni kim pokrzywdzonymi.


I mam takie jeszcze nie taktowne pytanie. Czy spalas z twoim przyjacielem z zaprzyjaznionego surinamu czy on caly czas na to liczy??? I udaje przyjaciela. Nie odpowiadaj bo mnie to az tak nie interesuje. Przyjazn mesko-damska czyli on jest taka twoja przyjaciolka z kutaskiem??

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
taka twoja przyjaciolka z kutaskiem?? dobre
turasy to nie brudasy nogi myją
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Przeczytałam Wasz belłkot i się zniesmaczyłam.
Idę sobie i bojkotuję ten temat.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
Przeczytałam Wasz belłkot i się zniesmaczyłam.
Idę sobie i bojkotuję ten temat.



POPIERAM.....
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
A jednak zmieniłam zdanie.
Bardzo dobry artykuł pod wiele mówiącym tytułem: "Nie jesteście, kurwa, u siebie!"

www.krytykapolityczna.pl/KajaMalanowska/...ebie/menuid-296.html
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje Super tekst!!! A do tego jaki prawdziwy............
Zgłoś wpis


Bliżej nas