Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
724 Posty

()
Latający Holender
Zal chlopa a taki tajemniczy byl ale wiemy ze nie lubi turkow, dlatego ze moze u nich pracuje i go rabia na kase. ale to tylko moja teoria
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
no i jeszcze POLSKA DLA POLAKOW i HOLANDIA DLA .... tez polakow ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiciu napisał:
no i jeszcze POLSKA DLA POLAKOW i HOLANDIA DLA .... tez polakow ?

a ziemia dla ziemniakow...

Mysle sobie tak...profil powstal,jako reakcja na zamieszczone przez dziewczyne fotki.Kto widzial,ten wie,mnie samej jakos niesmacznie sie zrobilo.Laska w neglizu,z jakims tzw.ciapatym.

Nie podzielam pogladow tego pana----> KKK ,14 slow jak i "magicznego" 88...ale rozumiem,ze krew sie w nim wzburzyla i zareagowal manifestujac swoje poglady.

On ma prawo je miec,nie nam oceniac,czy on madry,czy glupi.

Jedno jest pewne z jakiegos powodu jego poglady sa takie,a nie inne i ma do nich pelne prawo,dopoki w nastepstwie posiadania tychze pogladow nikomu nie dzieje sie krzywda.( Nie leje sie krew,badz nikt" globusa" nie dostaje,jesli nie towarzyszy temu przemoc fizyczna.)

Moim zdaniem zwyklej wyrozumialosci zabraklo,ale ze mnie tez zadna Mrs.Wyrozumialosc,bo kiedy je zobaczylam-pierwsze na co mialam ochote,to powiedziec "jej" zwykle ---> szanuj sie dziewczyno.

Sama sobie daje maly plus,ze oprocz lagodnego komentarza ktory zamiescilam pod jednej z fotek (dzis na szczescie juz usunietych),nie posunelam sie dalej.

Chyba nie jestem tolerancyjna,czy to stawia mnie na rowni z fanem KKK?

A moze jestem tolerancyjna inaczej?

A moze tolerancyjna wybiorczo?

Jak u Was w tym temacie? Chetnie poznam opinie.


P.S. Oude Kaas Rulezzzzz!

P.S. 2 Rasistka nie jestem,absolutnie nie,natomiast jestem przeciwna mieszaniu ras,choc posrod moich znajomych znajduja sie i takie pary,a ja umiem to zaakceptowac i czuje sie dobrze w ich towarzystwie,to twierdze otwarcie,ze GENERALNIE jestem przeciwna.Prosze sobie wyobrazic,ze i moi znajomi nie odbieraja mi prawa do posiadania wlasnego pogladu na sprawe.

Mialo byc kort en krachtig....wyszlo dosc zawile.

Jakos nie mam dzis glowy.

Zimno kurdesz...znowu zima idzie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
The Soul Assassin napisał:
Mysle sobie tak...profil powstal,jako reakcja na zamieszczone przez dziewczyne fotki.Kto widzial,ten wie,mnie samej jakos niesmacznie sie zrobilo.Laska w neglizu,z jakims tzw.ciapatym.


Co do Pani x ... czytalem te komentarze. Wiesz, uwazam ze jest to zenujace jak anno 2010 ludzie sie podniecaja kolesiem, dla mnie moze byc gosc eskimosem czy i indianinem z purhepecha, wtf? jakos nie zwracam uwagi na kolor czy pochodzenie (kulture...) cheers
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Eee tamm...A Ja dzis ogladam mecz Polakow i oooo
Zgłoś wpis
17 Postów
Ewa z Raju
(Evunia)
Bywalec
The Soul Assassin napisał:
wiciu napisał:
no i jeszcze POLSKA DLA POLAKOW i HOLANDIA DLA .... tez polakow ?

a ziemia dla ziemniakow...

Mysle sobie tak...profil powstal,jako reakcja na zamieszczone przez dziewczyne fotki.Kto widzial,ten wie,mnie samej jakos niesmacznie sie zrobilo.Laska w neglizu,z jakims tzw.ciapatym.


sorry a co to znaczy ciapaty? zdjec w neglizu jest wiecej na tym portalu i nikt jakos nie reaguje ale tu chodzi pewnie o "ciapatego". a jakby byl z mazowsza to nie bylo by problemu co?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mgh napisał:
The Soul Assassin napisał:
Mysle sobie tak...profil powstal,jako reakcja na zamieszczone przez dziewczyne fotki.Kto widzial,ten wie,mnie samej jakos niesmacznie sie zrobilo.Laska w neglizu,z jakims tzw.ciapatym.


Co do Pani x ... czytalem te komentarze. Wiesz, uwazam ze jest to zenujace jak anno 2010 ludzie sie podniecaja kolesiem, dla mnie moze byc gosc eskimosem czy i indianinem z purhepecha, wtf? jakos nie zwracam uwagi na kolor czy pochodzenie (kulture...) cheers


Moze i jest zenujace kiedy ludzie podniecaja sie kolesiem.Nie wiem,ja poczulam wylacznie niesmak.Zero podniecenia na jakiejkolwiek badz plaszczyznie bodzcow

Rozumiem,ze nie piszesz stricte ad mojej osoby,a zwyczajnie wyrazasz swoja opinie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Evunia napisał:
The Soul Assassin napisał:
wiciu napisał:
no i jeszcze POLSKA DLA POLAKOW i HOLANDIA DLA .... tez polakow ?

a ziemia dla ziemniakow...

Mysle sobie tak...profil powstal,jako reakcja na zamieszczone przez dziewczyne fotki.Kto widzial,ten wie,mnie samej jakos niesmacznie sie zrobilo.Laska w neglizu,z jakims tzw.ciapatym.


sorry a co to znaczy ciapaty? zdjec w neglizu jest wiecej na tym portalu i nikt jakos nie reaguje ale tu chodzi pewnie o "ciapatego". a jakby byl z mazowsza to nie bylo by problemu co?


E,Evunia,a te pytania to do mnie?

Bo nie wiem,czy mam odpowiadac
Zgłoś wpis
17 Postów
Ewa z Raju
(Evunia)
Bywalec
The Soul Assassin napisał:
Evunia napisał:
The Soul Assassin napisał:
wiciu napisał:
no i jeszcze POLSKA DLA POLAKOW i HOLANDIA DLA .... tez polakow ?

a ziemia dla ziemniakow...

Mysle sobie tak...profil powstal,jako reakcja na zamieszczone przez dziewczyne fotki.Kto widzial,ten wie,mnie samej jakos niesmacznie sie zrobilo.Laska w neglizu,z jakims tzw.ciapatym.


sorry a co to znaczy ciapaty? zdjec w neglizu jest wiecej na tym portalu i nikt jakos nie reaguje ale tu chodzi pewnie o "ciapatego". a jakby byl z mazowsza to nie bylo by problemu co?


E,Evunia,a te pytania to do mnie?

Bo nie wiem,czy mam odpowiadac


Tak, prosze.
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
E tam ,jeśli "ciapaty" robi ją szczęsliwą ,a chyba tak jest skoro się tym chwali ,to co w tym złego.
Mój brat cioteczny jest ratownikiem na Cyprze ,na 100% wygląda jak ciapaty i co tez ma się trzymac od śnieżnych kobiet z daleka
bardziej bulwersującym dla mnie jest avatar gdzie jeden koleś mierzy do drugiego z broni .
Zgłoś wpis


Bliżej nas