Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
724 Posty

()
Latający Holender
takie sa niestety realia naszej polskiej mentalnosci, ktos inny to zly, to przeciez urzednicy powinni dac przyklad lub zainteresowac sie owym lokatorem w jaki sposob mu pomoc a nie jak sie go pozbyc.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
No tak. Bo zasada jest prosta:
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zerknijcie sobie na ta stronke, prosze bardzo:

www.euroislam.pl/

Mam nadzieje ze nastepnym razem pewne osoby rozroznia rasizm od nietolerancji pewnych zachowan, o ktorych caly czas tutaj pisze. No, ale chcemy byc tak poprawni politycznie ze nie widzimy lub nie chcemy widziec jaka jest prawda. Pozdrawiam

p.s a przy okazji jesli chodzi o ten artykul z blogu pisany aby pokazac jacy my to jestesmy rasisci i wypelnic sobie kolejna strone na blogu aby oczyms napisac. Jesli ten pan w tramwaju powiedzial by do murzynka: Zachowuj sie ciszej w publicznym miejscu. To by byl oskarzony o probowanie wychowywania obcokrajowca w polsce? A moze naprawde pan ciemny glosno rozmawial i przeszkadzalo to tak samo jak nam przeszkadza muzyka po godzinie 22 za sciana u sasiadow. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Mirkub215,nie bede ci tlumaczyc o czym mowa,bo czytajac twoje wypowiedzi to mi rece opadaja, jak widze tak gleboko zaawansowana glupote,i wiem, to przykre, ale nie daje ci szansy na porawe,wiedzac teraz jakie''stronki"'ty czytasz.

ps.ten pan w autobusie powiedzial:"nie jestes kurwa u siebie"
kps?
pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiedzma nie bez powodu tak napisalem, to teraz mi napisz czy to do niego powiedzial dlatego ze byl czarny czy dlatego ze rzeczywiscie glosno mowil, czy moze dlatego ze brakowalo mu argumentow??? Te pytanie rowniez nie jest zadane bez powodu dobrze sie zastanow i odpowiedz. Smiac mi sie chce czytajac jak piszesz niby o mojej zaawansowanej glupocie hahaha nie bede o tym pisac bo pewnych rzeczy nie zrozumiesz patrzac na wszystko prostolinijnie. Naprawde myslisz ze moge byc tak glupi nie rozumiejac tego przeslania z tekstem : "nie jestes przecierz u siebie". Musze z przykroscia to napisac: ze jak mozna byc tak nie domyslnym aby nie zauwazyc dwuznacznosci wypowiedzi.

Tak przy okazji, Belgia mogla wprowadzic zakaz burek??? No mogli muzeumanie nie sa przecierz u siebie, no i jak to tak rasizm czy nietolerancja religijna a moze dlatego ze muzeumanie nie dostosowuja sie do zachowania w kraju w ktorym zyja i obejmuja pewne zasady??? Biorac pod uwage autora artykulu na blogu, Belgia ma cos wspolnego z polska z tego artykulu oraz holandia patzrac na to kto wygral ostatnie wybory.
A powiedz jaka to jest stronka???? Idac wiedzma twoim tokiem rozumowania nie dajesz szansy na poprawe jakiemus tam % spoleczenstwa ktorzy wybrali wildersa bo oni na pewno tez sie interesuja tym problemem i maja takie same poglady. Oczywiscie odejmijmy jakis procent z tych 100% bo nie wszyscy sa tak jak napisalas glupi jak ja. Mam nadzieje ze tym razem zrozumiesz dlaczego uzylem tych trzech ostatnich slow w przed ostatnim zdaniu tego posta.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Mirek, dam Ci odpowiedź na wszystkie pytania. Tylko jedna kwestia jest do ustalenia: mam mówić Twoim, czy normalnym językiem?

Pozdrowienia od poligloty
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mirekb215 napisał:
Idac wiedzma twoim tokiem rozumowania nie dajesz szansy na poprawe jakiemus tam % spoleczenstwa ktorzy wybrali wildersa bo oni na pewno tez sie interesuja tym problemem i maja takie same poglady. .

PVV-stemmers uit Volendam aan woord (1%!!!)


Tutaj post ktory mnie normalnie powalil: "Het is net alsof de hele cast van Prison Break in die fractie zit joh! "Opnieuw PVV'er in opspraak": bit.ly/dwX1bh"

Mowa o 'straatterreur'?
Eric Lucassen: www.joop.nl/politiek/detail/artikel/pvv_...edreef_buurtterreur/

James Sharpe: www.ad.nl/ad/nl/1012/Binnenland/article/...in-het-gezicht.dhtml

Marcial Hernandez: www.telegraaf.nl/binnenland/8268921/__Be...ident__PVV_er__.html

LPF 2?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Hmmm.....czyli mam krytykowac wszystko i wszystkich ,ktorzy wykraczaja poza normy pewnych schematow mysleniowych??? A jesli moje myslenie wykracza poza te normy ogolnie przyjete,to mnie tez obrzuca blotem,bo nie zgadzam sie z czyims swiatopogladem?? Nie myle pojec niecheci wynikajacej z pewnych zachowan(niewazne jakiej nacji czy religii) z rasizmem...To ze nie lubie pewnych zachowan u ludzi,nie robi ze mnie rasistki,ktora dana nacje postawi pod murem i rozstrzela...Rozni sa ludzie i rozne zachowania...A kazdy z nas jest kowalem swojego losu..to zapozyczone od Staffa...o ile co poniektorzy czytali i wiedza o kogo chodzi...


Apropo zachowan czy mentalnosci pewnych nacji,ktore nie przypadaja do gustu i sa naznaczone pietnem..mi robi sie naprawde niesmacznie jak widze rodakow siejacych nie mniejsze chamstwo czy rasizm, od tych ktorych tu nazwano ciapatymi...jakies jednostki nie stanowia o o opinii ogolu...a jesli tak sie dzieje,to powinnam zmienic orientacje seksualna,bo faceci,ktorych spotykam nie sa warci nawet spluniecia.....i idac dalej tym torem,wszyscy faceci sa tacy??nie,bo jakbym taka norme przyjela zostalabym lesbijka...Wiec nie wrzucajmy wszystkich do jednego kociolka bez wzgledu na kolor skory czy religie czy stan posiadania(bo taki objaw nietolerancji tez sie pojawia)Spojrzmy na siebie zanim zaczniemy oceniac (krytykowac)innych..

A zakoncze cytatem...mam nadzieje zrozumialym dla wszytkich.."Nikt nie ma obowiazku byc wielkim czlowiekiem.To juz bardzo ladnie gdy bedzie poprostu czlowiekiem" Albert Camus
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
Mirek, dam Ci odpowiedź na wszystkie pytania. Tylko jedna kwestia jest do ustalenia: mam mówić Twoim, czy normalnym językiem?

Pozdrowienia od poligloty



"mam mowic twoim czy normalnym jezykiem? " Ehhh te gotowe teksty a najlepsze jest to ze niektorzy takie cos odbieraja tak jak autor by chcial.

Wiolu, pisz swoim jezykiem a wiedzma niech ci podpowiada.

Jeszcze jedno aby bylo jasne bo dla niektorych tylko slowo rasista istnieje. Wyrazajac swoja opinie wyrazam ja ogolnie o muslimach tak jak wiekszosc zwas nie raz o naszym narodzie krytykujac go jacy my to jestesmy niedobrzy. Wiec pisze o ich nienormalnosci religijnych i zachowaniach. Jest to moja nie tolerancja do ich charakterystycznych zachowan i religi. Jesli dla kogos rasizm i nietolerancja religijna znaczy to samo to podziekuje za rozmowe.

Jesli chodzi o tego ciapatego na profilu pewna panny, piszac komentarz pod jedna z fotek na jej profilu gdzie moglismy prawie zobaczyc jej naga pupe dotyczyl jej glupoty pokazujac tutaj takie foty. Nie mialo to zwiazku z tym ze jest z ciapatym. Nie interesuje mnie z kim sie zadaje dla mnie moze nawet z koniem sobie zrobic sesje i tyle. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Nie chce mi sie pisac,bo pozno,bo boli mnie glowa,bo juz duzo o tym pisalam,bo trace nadzieje...
ale mam taka fotke,sliczne zdjecie z komentarzami ponizej ...
www.kciuk.pl/Cos-go-oblazlo-D-a31041
Zgłoś wpis


Bliżej nas