Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
(7595 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Nie ma wyjatkow. To ludzi ktorzy powinni dalej pasc kozy na pustyni i nie pchac sie do cywilizowanej Europy
bo jeszcze do tego nie dorosli. Sorki ze tak ostro ale taki juz jestem ze "wale" prosto z mostu.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
nie kozy, muflany hehehe
Zgłoś wpis
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
No nie wiem. O Polakach tez rozne rzeczy sie mowi tutaj. Ze Polaki pijaki, to najczestsza wypowiedz co potwierdzaja fakty. Pijany stoi na srodku obwodnicy, spi myslac ze jest na parkingu-pierwsza strona w gazecie ktora kazdy rano czyta. Ja znam mluzumanow z pracy i nie zawsze jest tak jak mowicie. Sa ograniczeni niektorzy ale holendrow tez widzialam i polakow z klapkami na oczach. Kultura jest oczywiscie inna dlatego tak trudno sie zrozumiec. No ale oceniajcie dalej skoro wam tak latwo. Mnie ogolnie nie obchodzi kogo polki sobie na partnerow wybieraja. Ich sprawa, i na pewno nie mowi to nic o mnie .Sama pracuje na swoj wizerunek. I smieszy mnie jak mnie ktos nie zna i pyta czy nie chce wodki z rana bazujac na stereotypach. Takie moje zdanie.
Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Przyznam racje Markowi,bo ja teznaogladalam sie roznosci jesli chodzi o kulture muzulmanska...Oni nie nadaja sie do zycia w cywilizowanym kraju i tyle...nie potrafia sie zasymilowac i nie powinni tu byc...moze ktos posadzic mnie o rasizm,ale jak mowi Kika,ich nachalnosc nie zna granic..Widzialam to we Woszech,gdzie wczesniej mieszkalam i widze to tutaj. I zal mi jest tych kobiet(Polek),ktore sie z nimi wiaza.Moze to egzotyka je pociaga,napewno innosc ,ale to nigdy nie konczy sie dobrze dla nich samych....Moge przytoczyc pare przykladow,dosc glosnych zreszta...ale po co...wszyscy o tym wiemy...
Hmm...co do opinii o samych Polakach czy Polkach,to takze spotkalam sie z roznymi sytuacjami,gdzie bylo mi czasem za nas wstyd....poprostu....Smutne,ale jakze prawdziwe.....
Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Sprostowanie...odnosnik nie do slow Kiki tylko Ani...przepraszam za pomylke
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
dzięki Iza , ale powróćmy do tematu i rozluźniamy trochę emocje jeszcze jeden utwór mój ulubiony veritassserum.wrzuta.pl/audio/6qXnKOFt6j...ska-_czego_ona_chce, , miłego słuchania
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
cos w tym jest.....
Zgłoś wpis
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
No wiesz z glosnych przypadkow rodza sie stereotypy Ja znam kilku mluzumanow z pracy (w tym juz nie wierzacych w Koran),
i sa to calkiem cywilizowani ludzie. Nie wszyscy to fakt, ale podobnie jest niestety z Polakami. Nudzi mnie ta nagonka. W Holandii jest taka popularna, na topie. Wystarczy miec ciemna karnacje i juz krzywo patrza.
Smutne i nudne to tyle na ten temat.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kika , okay nie mówię ze oni są źli bez wyjątku, ale pamiętaj ze i oni i my i jesteśmy w innym kraju, musie się wiec wtopić w otoczenie poznać i zaakceptować inna kulturę i prawo. Poznajesz takiego Mulata z czarnymi włosami i oczkami, hmmm... a on do ciebie mówi Princessa, nosi cie na rekach a ty szalejesz na jego punkcie mówisz ze to twój książę z bajki... jesteś pewna że to ten jedyny i myślisz ze poza tobą świata nie widzi. Wychodzisz za niego za mąż , i twoje życie się kończy. Postanawiacie a raczej on postanawia ze jedziecie do jego kraju . I wtedy on staje się sobą a ty jesteś tam tylko egzotycznym towarem eksportowym.. Miałam kędyś sąsiadkę Polkę, oczywiście ona była w związku z Marokańczykiem, miała 28 lat to było około 5 lat temu , miała 3 dzieci nie wiem czy powinnam wspominać o tym ze wiecznie były awantury u nich w domu a ona nie mogła przyjść do mnie nawet na kawę, i jak ona była zaniedbana (ale nie nosiła chust,) on za to zawsze elegancki. Zadziwia mnie jedno , przez jakie pranie mózgu musiała przejść żeby dać sobą tak pomiatać, i nie umieć powiedzieć na jego temat ani jednego złego słowa A to wcale nie był głośny przypadek, bo na początku tej dziwnej znajomości, miałam wrażenie ze to dobre małżeństwo. No ale jak długo można udawać przed nowymi lokatorami. Po pól roku wyprowadziłam się z tej kamienicy i dzielnicy, Nie wiem co się teraz dzieje z ta dziewczyna. Napisze jeszcze jedno ze mimo że z nikim nie zawierałam jakichkolwiek znajomości, to idąc do pracy, inni wiedzieli ze jestem polką, znali moje imię ,oświadczali mi się nawet ,wiedząc ze mam męża . Chodzili za mną, zachodzili mi drogę i nie tylko wtedy gdy byłam sama, dziecko czy mąż nie stanowiło dla nich żadnego problemu. Byłam tez zmuszano wzywać policje na takiego natrętnego typa , lub musiałam wracać do domu innymi ulicami ,robić zmyły żeby tylko nie dowiedział się gdzie mieszkam Mieszkam tu już 7 lat i podkreślam ani razu , ani razu nie spotkałam się z kulturalnymi odmianami tego gatunku człowieka, i żadne z moich znajomych również. I pozwól że nie zmienię zdania na ten temat , bo nie mam do tego podstaw.
A skoro tak tak przy nich twardo stoisz to powiedz mi dlaczego inne narodowości, Belgowie Holendrzy, Anglicy nie nie traktują nas kobiet polek w taki właśnie sposób, przecież polki są bardzo doceniane i chętnie brane pod uwagę jako kandydatki na żonę. Powiem tu słowa mojego kolegi Pierra," jak będę miał kędykolwiek się ożenić to tylko za Polkę, one są zawsze piękne , seksowne , mądre, zaradne, rodzinne , poradzą sobie zawsze i wszędzie" taka maja o nas opinie. A co sobie myśli o nas marokański typ kiedy mówi Mi w miejscu publicznym dosyć głośno ze zerznął by Mi tyłek, i czy nie wyskoczę z nim na na mały numerek bo on tu niedaleko mieszaka. Jak bym miała trochę więcej kur...odwagi dała bym mu kopa w jaja, może kiedyś się w sobie zbiorę , i będę bardziej brutalna dla takich chamów .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mam 27 lat od 7 lat mieszkam Belgii i przez te 7 lat a nawet dłużej nie spotkałam belga, holendra , polaka również, nawet Brazylijczyka, który by w tak ordynarny sposób odzywał się na ulicy do nieznanej kobiety jak turecki i marokański podrywacz. sorry
Zgłoś wpis


Bliżej nas