Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
82 Posty
arek Antczak
(Antczak)
Gaduła
marek_ams napisał:
Ale to nie tylko ja cie ocenilem I na powaznie...twoje straszenie nie robi na mnie
najmniejszego wrazenia, jesli przeniesie sie do realu poniesiesz surowe konsekwencje
i tyle w temacie. Ale mi tu nie wymachuj lapkami na forum bo to moze ciebie
rozluznia a innych irytuje. A co do ludzi to szanuje normalnych ludzi a nie takie
karykatury czlowieczenstwa wstydzace sie wlasnej geby.
Urwę Ci łeb i nasram do szyiiiiii,teraz mnie wkurwiłeś....podaj adres e-mail podeśle Ci filmik,zna mnie bardzo dużo ludzi w hol,be,gb-buraku leje w morde aż piszczy,niepokazuje sie na takich portalach bo nie widze sensu lansowania sie!!!!!!! tak jak Ty!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
I pamietajcie panowie ze jesli sie za wysoko podskakuje to potem moze was dupa bolec od niespodziewanego upadku.
Taka moja mysl przewodnia dla was i powtarzajcie to sobie jak mantre przed zasnieciem
Antczak ja nie watpie ze zna cie wielu bo taki prostak to unilat na skale europejska.
Ale spox....nie bede swinia wysle ci jakies fajki do pierdla.
Zgłoś wpis
82 Posty
arek Antczak
(Antczak)
Gaduła
marek_ams napisał:
I pamietajcie panowie ze jesli sie za wysoko podskakuje to potem moze was dupa bolec od niespodziewanego upadku.
Taka moja mysl przewodnia dla was i powtarzajcie to sobie jak mantre przed zasnieciem

Tyś podskoczył a ja Cie usadzę na tej 'dupie'uciekaj bo już dawno po dobranocce
Zgłoś wpis
82 Posty
arek Antczak
(Antczak)
Gaduła
wiedzma napisał:
o znowu jesteś.ja mowie poważnie,to wyzwanie,inaczej uznam ze stchórzyłeś
a o jakie wyzwanie chodzi??? czymś panią wiedzmę uraziłem??
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A ty co naspidowales sie znow ze sen nie moze przyjsc
Teraz juz rozumiem twoje bezsensowne wywody
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
panie kochany, w żółtych bucikach i z fioletowa torebeczka,oczekuje z niecierpliwością fotki.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
marek_ams napisał:
Ale to nie tylko ja cie ocenilem I na powaznie...twoje straszenie nie robi na mnie
najmniejszego wrazenia, jesli przeniesie sie do realu poniesiesz surowe konsekwencje
i tyle w temacie. Ale mi tu nie wymachuj lapkami na forum bo to moze ciebie
rozluznia a innych irytuje. A co do ludzi to szanuje normalnych ludzi a nie takie
karykatury czlowieczenstwa wstydzace sie wlasnej geby. i nie pierdziel mi tu
o prywatnosci i VIP bo na vip-a to trzeba wygladac i zachowywac a ty tu przeniosles
zachowania milosnikow tanich win.


wiesz co marus
tobie sie wydaje ze ty jestes inteligentny madry bystry itp
a inni to debile prostaki
a swoim zachowaniem wpierdalasz sie w klopoty wiec pytam ??? czy tak postepuje istota rozumna
czy ty qurwa nie jazysz kretynie ze ktos ci w koncu tak dojebie ze sie osrasz
ja mam tylko nadzieje ze jak to sie stanie juz to powiesz sobie -warto bylo
to tyle odemnie istoto rozumna
trzeba byc naprawde inteligentnym
aby samemu prosic sie o wpierdol
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
oj uraziles
Zgłoś wpis
82 Posty
arek Antczak
(Antczak)
Gaduła
marek_ams napisał:
I pamietajcie panowie ze jesli sie za wysoko podskakuje to potem moze was dupa bolec od niespodziewanego upadku.
Taka moja mysl przewodnia dla was i powtarzajcie to sobie jak mantre przed zasnieciem
Antczak ja nie watpie ze zna cie wielu bo taki prostak to unilat na skale europejska.
Ale spox....nie bede swinia wysle ci jakies fajki do pierdla.

aleś Ty frajer jest-pajacu reprezentuje pewną dziedzinę sportu,dość okrutną-dlatego nie wymiekam przed taką mędą jak Ty,musiało by was być najmniej +5żebym sie zastanowił....z więzieniem mam tyle wspólnego co Ty z pięknymi kobietami-czyli nic!!!!!! nie odbijaj już piłeczki bo zaczynam brać wszystko do siebie...
Zgłoś wpis
82 Posty
arek Antczak
(Antczak)
Gaduła
wiedzma napisał:
oj uraziles
to czym w takim razie???
Zgłoś wpis


Bliżej nas