Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Piotr Malach Adrian Kilian Marcin Rutkowski Fabian Krzyzanowski Łukasz Artur Wojciech Koszelnik lukasz1994 marchlewicz Patryk Zasada Pluszak Nowak Stary Z bawary Waldek1980 Jj Jj (25652 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Tylko nie kończmy na tym , fajnie mi się z Tobą pisze .
Zgłoś wpis
41 Postów
Karol S
(Karol.)
Bywalec
wow
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiesz Mordka ? Może ktoś tu składnie układa zdania , ale co komu po oczach , jak ślepy jak kret . Nie bierz do siebie tych szlifowanych słówek , bo są warte tyle , co puszki po piwie . Może i Twoje nogi są krótsze , ale za to wzrok masz jak u sokoła .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
O to chociaz na swoj sposob mnie polubilas, chyba az odmowie sobie dzisiejszych planow wyjscia jesli bedziesz miala na tyle ochoty aby zostac tutaj ze mna dluzej.
Widzisz ta duma ci przyslonila oczy ktore nie widza ze osoby ktore w tym temacie zaczely sie pierwsze z mojego postu lachac zasluzyly na to oby im odpowiedziec w podobny sposob wiec uprzejmie cie prosze, nie denerwuj sie tak bardzo tylko dlatego ze ktos sobie zartuje a ty tego nie rozumiesz. No na wielbladzie Wiesz jak wszystkie kolezanki i koledzy mi zazdroscili bo musieli z buta do szkoly chodzic. Nie jedna osoba chciala na drugiego garba wskoczyc a z tym obejmowanie to juz przesadzilas nie obejmuje powaznych kobiet. Nie jestes na tyle piekna abym ta zasade zlamal. Napisz cos jeszcze, ale pod jednym warunkiem ze zdazysz to zrobic do godz 21 to moze ci jeszcze odpisze bo pozniej wychodze.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
KaRoIS ..... Może przyłączysz się ? Przeczytaj proszę post kierowany do Mordki , zamieniając się z Nią rolami tak , jak by był on, do Ciebie kierowany . Czy żart płynący z niego , może powalić na kolana ?
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Patrze na temat przelecen wiecie sporo
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A dlaczego teraz mieszasz w to KaRois on nie zaczal sie smiac sie z posta w taki sposob w jaki to zrobila mordka a ja pisze to do Mordki, takze nie stawiaj czlowieka w takiej sytuacji.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
To tak jak maly cwaniak zadziera a teraz biegnie po kolegow bo wpierdol dostal. No chyba troche nie fair prawda??

Blondyn ja probuje byc powazny a w srodku pompa smiechu
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No coś Ty , nie żartuj sobie i nie idż nigdzie . Chyba i mnie nie opuścisz na półmetku ? Chyba też zacznę zacznę faszerować Cię , jaki to nie jesteś mądry i wspaniały . Może Lykniesz takie wstrzyki i tym razem ? Może zacznę od razu .... Wiesz , nie dziwię się , że wszyscy Ci zazdrościli . Ja też Ci zazdroszczę . ps. No patrzcie a mówią że Polki to dziwki .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie mieszam jego . Chciałam poznać zdanie postronnej osoby . Być może to ja jestem w błędzie ?
Zgłoś wpis


Bliżej nas