Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Piotr Malach Adrian Kilian Marcin Rutkowski Fabian Krzyzanowski Łukasz Artur Wojciech Koszelnik lukasz1994 marchlewicz Patryk Zasada Pluszak Nowak Stary Z bawary Waldek1980 Jj Jj (25588 niezalogowanych)

()
Początkujacy
MalutkaNiepokorna napisał:
[quote]Toppi,faceci nie sa az tacy niezaradni jak myslisz.....Wiekszosc z nich radzi sobie doskonale bez pomocy kobiety.zreszta podobnie jest z kobietami.Kwestia dobrania sie a nie pobrania sie ;

Przeczytaj komentarze facetow na ten temat i ich podejscie do kobiet i dopiero wtedy napisz.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Hahahaha i Czasami mi sie robi aż żallll ale równiez zastanawiam sie czy to ludzka glupota czy tylko udawanie :/ Tylko nie rozumeim tego czem wiekszosc ludzi przez internet pokazuja kim oni to nie są a w realu są całkiem inni ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Toppi,rozni sa faceci i rozne kobiety...czy wszystko musi byc odrazu stawiane na ostrzu noza?? Czytalam komentarze facetow,ale tez i kobiet,ktore nie sa wcale lepsze..Nie reaguje na prowokacje do bezsensownej dyskusji o wyzzosci plci,bo cos takiego nie istnieje.Ktos napisze glupi komentarz,ktory czesto zostaje odebrany jako osobisty atak.....A prawda jest taka,ze zdarzaja sie pusci i glupi i chamscy faceci,ale takie tez zdarzaja sie i kobiety.Wiec nie rozumiem o co kaman...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Hahahaha i Czasami mi sie robi aż żallll ale równiez zastanawiam sie czy to ludzka glupota czy tylko udawanie :/ Tylko nie rozumeim tego czem wiekszosc ludzi przez internet pokazuja kim oni to nie są a w realu są całkiem inni ?


Zwroc uwage na avatary. Nie zauwazylas ze ludzie z malpami i innymi duperelami
w avatarze z reguly na forum daja ujscie swojej frustracji.
Stara i oklepana zasada, ale powtorze - zyj tak zebys sobie rano przed lustrem mogl
sobie spojrzec w oczy.
I wszystko jasne. Forum to nie sesja u psychiatry
Mam nadzieje ze nikogo nie urazilem
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Marek,ale ja w avatarze tez mam skalki skads tam...
A zasada jest jest jak najbardziej sluszna I tez czasami dla dobra ogolu przymykam oko na niektore rzeczy u facetow Szkoda zycia na klotnie o pierdoly
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
dokladnie
to tylko virtual i kazdy moze byc Malym Ksieciem ewentualnie ksiezniczka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Racja
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
partia taka chyba byla
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
racja hehehehe
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
I nawet Małpą......( jesli ktos cos ma do avatarow )
Zgłoś wpis


Bliżej nas