Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Piotr Malach Adrian Kilian Marcin Rutkowski Fabian Krzyzanowski Łukasz Artur Wojciech Koszelnik lukasz1994 marchlewicz Patryk Zasada Pluszak Nowak Stary Z bawary Waldek1980 Jj Jj (25577 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Mariola101 napisał:
Mirekb . Czy ktoś kiedyś właściwie zapytał Cię , który z tych trzech na zdjęciu to Ty ? Pewnie nie . Właściwie jakie to ma znaczenie ? Wszyscy tam wyglądają na placków.

Zobacz co napisalas o mnie, oczywiscie domyslam sie w jakim celu. Odbilem pileczke w twoja strone, poniewaz ja wygladam jak placek a Ty jestes piekna krolewna z bajki. Takze sie domysl o co chodzilo przecierz jestes taka madra i nigdy w szkole bledow ortograficznych nie robilas Wiesz, moga sobie myslec co chca i nic cie z nimi ne bedzie laczylo, ale gorzej jak po "wszystkim" mozesz miec pretensje do siebie mowiac, ale bylam idiotka dajac mu sie uwiesc i wykorzystac, myslalam ze naprawde cos do mnie czul. Czy moze juz tak bylo?? Pytanie retoryczne, nie interesuje mnie to, takze widzisz z uroda nie zawsze po drodze.to mialem na mysli piszac tamte zdanie. Ty wyjechalas z plackami ot tak, to ja wyjechalem sobie tez ot tak

Mariola musze cie rozczarowac. Z tym pracownikiem miesiaca to sobie zartowalem

No widzisz, akurat tak jest ze ja klepie holendrow za dobrze wykonana prace, a od szefa najczesciej opierdol slysze i widze jak nie raz brew podnosi jak to szef. Tylko czasami kaciki ust do gory mu sie podnosza.
Wiesz mnie ch..j obchodzi co sobie holendrzy moga myslec, wazne ze ja mam satysfakcje z pracy i ulatwilem sobie lepsza i mocniejsza pozycje w firmie i oczywiscie ze mam za to lepsza kase i moge odpoczac za to kase poza granice kraju kciuki mozesz puscic bo to sie stalo faktem dawno temu.

Aha czyli wedlug ciebie trzeba sie w pracy nie wychylac, siedziec cicho wziasc pod uwaga ze sie jest polakiem... no to daleko w ten sposob bys nie zaszla kolezanko. Myslalem ze jestes madrzejsza. Pozdro
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mgh spoznilem sie a moze tego mojego posta nie bierz pod uwage i od nastepnego postu zaczynamy zabawe
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MalutkaNiepokorna napisał:

Mgh,myslisz,ze pomoze????
A co do tematu to jest wiele sposobow zeby przeleciec faceta doslownie i w przenosni


hahaha to jestesmy w temacie ..
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiecie co? Mam wrazenie ze ten watek przypomina nieco dywagacje na temat kwadratury kola
Reasumujac stwierdzam ze kazdy moze przeleciec kazdego
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A to tez prawda
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
A ja przelecialam.

Sie.

Po lace.

Z moim psem.

Facetow nie przelatuje. Mezczyzn - zdarzalo sie sie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Dziewczyny!

Trzeba wziasc sie do roboty i zaczac sie zachowywac jak faceci.Gdzies malzenstwo, gdzies zwiazek.
Robic kase, bawic sie, ZYC na MAKSA i miec wszystko w czterech literach.
Zobaczymy jak sobie poradza

Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Toppi,faceci nie sa az tacy niezaradni jak myslisz.....Wiekszosc z nich radzi sobie doskonale bez pomocy kobiety.zreszta podobnie jest z kobietami.Kwestia dobrania sie a nie pobrania sie
Zgłoś wpis
78 Postów
Barbara MC
(mexa35)
Gaduła
Moze robic to za kazdym razem jak jest ta strona dominujaca
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Faceci tez czasem moga poudawac jesli jakas fajna foczka chce ich zgwalcic
Dla dobra sprawy oczywiscie
Zgłoś wpis


Bliżej nas