Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Piotr Malach Adrian Kilian Marcin Rutkowski Fabian Krzyzanowski Łukasz Artur Wojciech Koszelnik lukasz1994 marchlewicz Patryk Zasada Pluszak Nowak Stary Z bawary Waldek1980 Jj Jj (25672 niezalogowanych)

()
Początkujacy
I JEDNYM SŁOWEM POLEWWW!!!!!!!!!!! TOPPI A TY MASZ ZAWSZE RAcje my se zawsze zgadzamy z tym co piszemy wiec niema zadnego problemu:0
Zgłoś wpis
3 Posty
Kamil P
(kamilek1986)
Początkujacy
Można się nieźle uśmiać z was:d ciewy wątek tutaj...
A co do przelecenia faceta!!!A mówią faceci to świnie,a wy kobiety to jesteście jeszcze gorsze nie ladnie chcieć Mnie przelecieć
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiesz Mordka ? Zawsze twierdziłam że z opinię ludzie mądrych warto się zapoznać . Bez względu na to , czyja racja okaże się w efekcie bardziej trafna , to nawet w temacie " d...... Maryni " , można z opinii takich ludzi wyciągnąć cenne wnioski . Co do tych głupich........ . Na nich nam przecież nie zależy ,prawda ? Spójrz na Blondyna . Facet ma takt , poczucie humoru i nie afiszuje się swoimi osiągnięciami a na to wszystko ma 4 jaja. Pewnie te 2 dodatkowe urwał Mirkowib , bo ten z kolei nie ma wcale . Tego zapytasz , czy zebra jest w paski ? On odpisze , że owszem , foki to ptaki. Popatrz, a wszystkich krytykuje o mylne rozumienie treści postów. Zeby nie być gołosłowną. Zapytałam go o to coś , co na zdjęciu a on odpisuje, że wszyscy zazdrościli mu że jezdził do szkoły, czy coś tam. Z resztą cofnij się nie co i sama poczytaj. Obie pewnie znamy ten typ , co w wc wiadomo co robi a na pózniej opowiada wszystkim , że to było naprawdę . Każdy normalny facet z klasą , bez względu na to , czy wc , czy real , mordę w kubeł i szaaa. Czy kobieta może przelecieć faceta ? Temat bzdurny i można go wszelako interpretować . Temat rzucony po to , żeby poklikać i pośmiać się , a ten walnął kupala i opalikował go, jak gdyby odkrył niewypał. Nie bierz do siebie tego co Ci próbuje zarzucić , bo nie wiadomo , czy chodzi mu i tym razem o zebry , czy też może foki.
Zgłoś wpis
1 Post
Początkujacy
WSPANIALE!!!!!!! Zwlaszcza porownanie zebry z foka,trzeba sloniowi przylozyc.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mirekb . Czy ktoś kiedyś właściwie zapytał Cię , który z tych trzech na zdjęciu to Ty ? Pewnie nie . Właściwie jakie to ma znaczenie ? Wszyscy tam wyglądają na placków.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ooooo Czesc Mariola tak tak pogadaj sobie, nie zmieniaj faktow i nie odwracaj kota ogonem, ja od samego poczatku zartowalem i co niektorzy ktorzy maja wiecej rozumu o tym wiedza.Miedzy innymi powiedz mi jak to mozliwe aby po wszystkim nie mozna bylo wstac bo ja sobie tego nie wyobrazam. Do Motylka napisalem to co napisalem bo zauwazylem ze juz na forum wysmiewal inne osoby jak by wszystkie rozumy pozjadala wiec wykorzystalem sytuacje aby z nia podyskutowac. Jesli chodzi o wielblada to nie zapytalas o niego tylko napisalas (kolejny przekrecony fakt) ze jezdzilem nim do szkoly. Oczywiscie ze napisalem ze jezdzilem aby ci pokazac jaki mam dystans do tych gowien ktore wypisujesz w moim kierunku i probujesz mnie tutaj przedstawic za osobe jaka nie jestem. Widze ze jestes samozwancza pania psycholog ktora moze kazdego czlowieka rozgrysc juz po dwoch postach no to brawo zglos sie do programu mam talent na pewno ktos cie zauwazy bo po twojej fotce w avatarze widze ze jestes tego spragniona. Dziekuje

p.s Oj Mariola Mariola , czy ktos mnie zapytal ktory to ja to przecierz cie to nie powinno interesowac. Jesli wszyscy wygladaja tam na plackow to ok ja sie z tym dobrze czuje, a widze ze dla ciebie bardzo wyglad jest wazny co bardzo mnie to cieszy ze ty jestes taka piekna. Facet jak cie widzi to mysli tylko o jedny i moze dopiero po jakims dluzszym czasie MOZE by sie na powaznie toba zainteresowal...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mariola101 napisał:
Czy kobieta może przelecieć faceta ? Temat bzdurny i można go wszelako interpretować . Temat rzucony po to , żeby poklikać i pośmiać się , a ten walnął kupala i opalikował go żyj i baw się ; )

TOPPI napisał:
KaRolS napisał:
Kobiety moga przeleciec faceta , potwierdzam , zwlaszcza takiego co ma gruby portfel..

Karol!
Dla Twojej wiadomosci pisze ze dzieki Bogu czasy sie zmienily i teraz sa kobiety ktore maja gruby portfel lub portmonetke.
TOPPI

Zgadza sie, kobiety rządzą jak apokalipsa
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mirku myslałam ze o mnie też coś napiszesz A Motylek nie ozjadał wszytskich rozumów stwierdziła fakty to chyba na odwrót miało by inny pozjadali wszystkie rozumy czepiajac sie innych o to jacy sa jak pisza itp itp Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mariolko a z tobą się zgadzam dobrze napisalaś ten temat miał być do zartow żeby si posmiac i pożartować ale coż zrobic jak zawsze znadzie sie ta 3 osoba która we wszystkim zaczyna meszac i szumieć Niestetu tak juz na tym swiecie jest
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Rety , w co ja się wdałam ?! Człowieku , Ty jesteś bardziej pusty niż przewidywałam ! Piszesz ,że niektórzy ,którzy mają tu więcej rozumu , rozumieją Cię . Rozumu ?????!!!! Człowieku , piszesz o czymś , z czym nigdy nie zderzyłeś się na swoje szczęście . Te cholerstwo zabiło by Cię , uwierz . Ja odwracam kota ogonem ? ...........w którą tak bardzo wierzysz ,Ty nazywasz Zartem ? Rysę na życiorysie ? To nie rysa , to duma , która nie pozwoliła by mi stanąć koło czegoś takiego , co 10 lat na wielbłądzie dojeżdżało do szkoły , nie mówiąc już o obejmowaniu. A to Twój. ............Jesli chodzi o wielblada to nie zapytalas o niego tylko napisalas (kolejny przekrecony fakt) ze jezdzilem nim do szkoly. Oczywiscie ze napisalem ze jezdzilem aby ci pokazac jaki mam dystans do tych gowien ktore wypisujesz w moim kierunku i probujesz mnie tutaj przedstawic za osobe jaka nie jestem. Po pierwsze , gdzie się tam doczytałeś , że to Ty jeżdziłeś na wielbłądzie ? Po drugie Wszech wiedząca Skarbnico Wiedzy "pózniej" pisze się przez "ó". Rusz te wszystkie trzy szare komórki , spójrz na zdjęcie i zastanów się , który z tych 3 mógł do szkoły dojeżdżać wielbłądem ? Mała podpowiedz z mojej strony (murzyn). Sorki , musiałam , bo pewnie sam nie wpadł byś na to . Ty mi próbujesz powiedzieć o mnie i moim świecie ? Przecież Ty sam prosiaczku jeszcze ryjka po za chlewik nie wystawiłeś a bierzesz się za opis tego , czego ani nie znasz , ani też o czym pojęcia mieć nigdy nie będziesz . Piszesz ................ Do Motylka napisalem to co napisalem bo zauwazylem ze juz na forum wysmiewal inne osoby jak by wszystkie rozumy pozjadala wiec wykorzystalem sytuacje aby z nia podyskutowac. A jak sądzisz ? Z jakiego powodu ja uczepiłam się Ciebie ? Właśnie z jej powodu . Wiesz już jak ona poczuła się ? Tak między nami , to , co jej zarzucasz , to namiastka tego , co bardziej Tobie można by przypisać . Naprawdę tylko namiastka . O całej reszcie Twoich zasobach wiedzy i zdolnościach trafnych interpretacji , jak też zdolnościach jasnowidzenia , którymi wykazałeś się opisem mojej osoby i w okół mnie . Pozazdrościć .
Zgłoś wpis


Bliżej nas