Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Piotr Malach Adrian Kilian Marcin Rutkowski Fabian Krzyzanowski Łukasz Artur Wojciech Koszelnik lukasz1994 marchlewicz Patryk Zasada Pluszak Nowak Stary Z bawary Waldek1980 Jj Jj (25658 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Mordka ..... Masz słuszną racje kochana . Jednak wiedz też , że życie, to też pole bitwy , na którym ,na każde słowo wystrzelone w Twoją stronę , musisz odpowiedzieć słowem . Najlepiej jednak nie jednym . Wal czym popadnie . Jeśli zaś nie uczynisz tęgo , bądz cofniesz się choć by o krok , zginiesz a w najlepszym wypadku , bardzo będzie bolało . Dziś za Ciebie i za Motylka ja walę czym popadnie , ale w przyszłości ............... ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jeszcze tylko mała korekta , co do Twojego opisu mojej osoby , w którym przyrównujesz mnie do dziwki . Widzisz .... Nawet gdybym chciała , nie kwalifikowała bym się . Dla dziwki klient to klient . Mnie jeszcze żadna czarna łapa nigdy nie dotknęła . Szkoda że Ty nie jesteś kobietą . Z nas dwojga jak by nie było ........... . Sam rozumiesz........
Zgłoś wpis

()
Początkujacy


Brawo mariola powiedz mi gdzie ty tam widzisz porownanie do dziwki??? Teraz widzisz jak ty interpretujesz hahaha Czy w takiej sytuacji moge cie nazwac pusta bardziej niz ja przewidywalem, poniewaz zle zinterpretowalas moja wypowiedz. Wedlug twojego toku rozumowania MOGE takze widzisz nie jestes lepsza. ryjka poza chlewik haha no musialas sie troche dowartosciowac takze zostawie to bez komentarza


Zaczelas udzielac sie na tym forum poniewaz ci sprowokowalem zaraz po twoim pierwszym poscie tutaj piszac zaraz po tobie oraz wysylajac ci wiadomosc na priv i to cie bardziej ruszylo

Wiesz napisal bym wiecej, ale rozumiesz w pracy jestem a szef krazy tu i tam, a chce byc w tym miesiacu pracownikiem miesiaca takze nie moge czasu trocic na bzdury
Zgłoś wpis

()
Początkujacy

Widze,ze ponownie robi sie tu wesolo...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
I,po co ja produkuję się pisząc tyle , skoro Ty, i tak nie udzielasz mi odpowiedzi, tylko ciągniesz jakieś flaki nie na temat . A niby jak miałam zrozumieć to co napisałeś ? " ..........widze ze dla ciebie bardzo wyglad jest wazny co bardzo mnie to cieszy ze ty jestes taka piekna. Facet jak cie widzi to mysli tylko o jedny i moze dopiero po jakims dluzszym czasie MOZE by sie na powaznie toba zainteresowal... " Wiesz co obchodzi mnie , co który facet sobie myśli patrząc na mnie ? Ile sobie na wymyśla , tyle będzie miał i to wszystko. Oby tego, co sobie kto o mnie myśli na długo mu wystarczyło , bo te wyobrażenia są wszystkim, co może łączyć mnie z nimi. Jeśli zaś w istocie nie jak o dziwce myślałeś o mnie , to może warto w to , co ci wszyscy o mnie myślą i te "....może dopiero po .... bla bla bla " warto było dopisać co ja na to ? Skoro nie to miałeś na myśli , to mogę sama decydować o sobie a nie wyłącznie bazować na tym, co oni ze mną zdecydują . Pomogę tym myślicielom wszystkim uprościć problem. Ani po dłuższym , ani po krótszym ani po żadnym . To , co sobie kto wymyśli , tym musi się zadowolić , gdyż to maksimum sukcesu .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
I już 12 stron spamu......User (Użytkownik-czasem czytaj Użyszkodnik) świadczy i stanowi o sile forum,tudzież portalu ze wzgledu na informacje które podaje...
No tu "SIŁA" jest znacząca...Oby tak dalej...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tym pracownikiem miesiąca na pewno zostaniesz . Ty jak widzę od nie dawna w Holandii ? Jak już nim zostaniesz , szef poklepie Cię po ramieniu przy wszystkich , dorzuci stówkę więcej za podwójne wykonaną pracę i powie "....dobra Polak man , good medeweerker ".Jednak przy Holendrach zabrzmi to nie co inaczej , " podlot " może lub coś w tym stylu i huralny łach ,z tego , jacy ci Polacy są jeb....ci . Trzymam za Ciebie kciuki .
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Hmm... ale wiecie jak to jest..kto sie czubi ten sie lubi No to tyle w tym temacie bo wiecie za duzo nie moge pisac bo jakos mnie gardlo zaczyna bolec Pozdrowionka!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mariola101 napisał:
Tym pracownikiem miesiąca na pewno zostaniesz . Ty jak widzę od nie dawna w Holandii ? Jak już nim zostaniesz , szef poklepie Cię po ramieniu przy wszystkich , dorzuci stówkę więcej za podwójne wykonaną pracę i powie "....dobra Polak man , good medeweerker ".Jednak przy Holendrach zabrzmi to nie co inaczej , " podlot " może lub coś w tym stylu i huralny łach ,z tego , jacy ci Polacy są jeb....ci . Trzymam za Ciebie kciuki .

Mariola takie sprawy załatwia sie na pm.

Kto napisze następny nie w temacie ten ... "GŁUPEK/GŁUPIA" ....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy

Mgh,myslisz,ze pomoze????
A co do tematu to jest wiele sposobow zeby przeleciec faceta doslownie i w przenosni
Zgłoś wpis


Bliżej nas