Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Piotr Malach Adrian Kilian Marcin Rutkowski Fabian Krzyzanowski Łukasz Artur Wojciech Koszelnik lukasz1994 marchlewicz Patryk Zasada Pluszak Nowak Stary Z bawary Waldek1980 Jj Jj (25594 niezalogowanych)
750 Postów
Latający Holender
Parole,parole,parole..
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja jestem inna , nie łykam Twoich puszek. Co w Tobie naprawdę , to ja doskonale wiem .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ciekawa wymiana pogladow,a raczej potyczka slowna.....szkoda ze nie na temat
a kobieta moze faceta przeleciec
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Hej Blondyn .... Może Ty dołączysz ? W trójkę jak sobie wzajemnie nawżartowujemy , to z nerwów bo rana nie zaśniemy
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Do trojkata powiadasz ale zalezy z kim
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
W jego mniemaniu . To , że on tak odczówa, wcale nie znaczy ,że tak jest . A jeśli dla niej był to nie sprint , tylko trucht a mimo to on wysiadł ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Trójkąt ??????? Ej , Ty tam , idż już gdzie miałeś iść . Blądyn bardziej składnie się promuje
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No jestem a co tesknilas??

madry i wspanialy heh??? Wiesz raczej nie glupi i normalny z duza iloscia humoru w sobie. mariola ja za stary lis aby na ta kaczke sie zlapac twoje, jak i kogos innego wstrzyki przelatuja mi kolo wiesz czego znam siebie i wiem jaki jestem nikt mi tu nie bedzie bzdur wciskal, wiesz ze jestes atrakcyjna kobieta i na pewno to wykorzystujesz w codziennym zycia no i brawo tez bym tak robil, ale na mnie to nie dziala wiem ze napisalas to z ironia, ale ja chcialem powaznie Ci odp a teraz uciekam i pozdrawiam jesli chcesz cos jeszcze mi ciekawego napisac nawiazujac do tematu a mysle ze chcesz to odezwij sie na priv, jesli jeszcze mnie nie zablokowalas hehe
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nic to . Widzę ze i 2 potrafi przelecieć
Zgłoś wpis


Bliżej nas