Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Piotr Malach Adrian Kilian Marcin Rutkowski Fabian Krzyzanowski Łukasz Artur Wojciech Koszelnik lukasz1994 marchlewicz Patryk Zasada Pluszak Nowak Stary Z bawary Waldek1980 Jj Jj (25548 niezalogowanych)

()
Początkujacy
widze ze czlowiek musialby przy piwie o tym porozmawiac bo tu nie ma az takiej wolnosci slowa

Jak jest w tych tematach kazdy wie raz lepiej raz gorzej, mariola ciagle probujesz udowodnic ze ja jakis amator w tych klockach hehehe no trudno jesli ty tak odczuwasz to nie znaczy ze tak jest

ide ide
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mirku znowu ty ehh moze ty masz cos lepszego do roboty niz udawanie madrale tutaj który pozjadał wszystkie rozumy? Bo Ciebie boli kazde słowo jak nie moje to od motylka jak nie od motylka to od marioli A jesli ktos jeszcze sie przeciw tobie wstawi to sie innej osoby uczepisz??? ŚMIECHU WARTEE!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mordka ty to na imprezach chyba dusza towarzystwa jestes co?
No, ale jak ktos w innym temacie napisal... to podejde do tego z dystansem i nie bede juz dalej tego ciagnal i juz mordka nie prowokuj
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mirku prowokować to tylko ty potrafisz każdą z nas A Co do imprez to zadko co chodze na imprezki bo mam dziecko które musze wychować ale ludzie mnie lubia za to jaka jestem za mojąszczerość itp wiec niemam problemu nigdzie z niczym i nikim Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Daj mi chwile, bo musze podejsc do tego z dystansem
Zgłoś wpis
41 Postów
Karol S
(Karol.)
Bywalec
Kobiety moga przeleciec faceta , potwierdzam , zwlaszcza takiego co ma gruby portfel..
Zgłoś wpis
22 Posty
Maciej Gw
(maciejgw)
Bywalec
KARLOS mylisz pojęcia kobieta dla pieniędzy, może żyć z człowiekiem a nie go przelecieć, myślę że autorowi chodziło o to czy kobieta idąc na jakąś imprezę myśli o tzw. "zaliczeniu towaru"
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
KaRolS napisał:
Kobiety moga przeleciec faceta , potwierdzam , zwlaszcza takiego co ma gruby portfel..

Karol!
Dla Twojej wiadomosci pisze ze dzieki Bogu czasy sie zmienily i teraz sa kobiety ktore maja gruby portfel lub portmonetke.
TOPPI
Zgłoś wpis
22 Posty
Maciej Gw
(maciejgw)
Bywalec
wybacz mu on nowy wiec nie czyta ze zrozumieniem
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Racja,Toppi i do tego coraz mniej kobiet leci tylko na kase
Zgłoś wpis


Bliżej nas