Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Piotr Malach Adrian Kilian Marcin Rutkowski Fabian Krzyzanowski Łukasz Artur Wojciech Koszelnik lukasz1994 marchlewicz Patryk Zasada Pluszak Nowak Stary Z bawary Waldek1980 Jj Jj (25662 niezalogowanych)

()
Początkujacy
KaRolS napisał:
Kobiety moga przeleciec faceta , potwierdzam , zwlaszcza takiego co ma gruby portfel..

Ja rozumiem co mial KaRoIS na mysli i ze powiedzial to z zartem, ale do waszych komentarzy podchodze z dystansem
Zgłoś wpis
22 Posty
Maciej Gw
(maciejgw)
Bywalec
po twoich komentarzach co chwilę widzę ten sam tekst "podchodzę z dystansem" nie wiesz co napisać to nie pisz a nie nabijać posty i zaśmiecać forum tym samym teksem.
Zgłoś wpis
41 Postów
Karol S
(Karol.)
Bywalec
kazdy zart konczy sie atakiem ??
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A kto kogo atakuje????
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
MalutkaNiepokorna Ja Ciebie zaatakuje,uwazaj Albo nieee bo to juz nie bedzie pasowalo co do tematu forum
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn,przez chwile poczulam dreszczyk strachu no ale to juz tez nie w temacie
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Strachu??Ajjj mialo byc emocji,pozadania itd..no ale coz
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Strach tez emocja
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
maciejgw napisał:
po twoich komentarzach co chwilę widzę ten sam tekst "podchodzę z dystansem" nie wiesz co napisać to nie pisz a nie nabijać posty i zaśmiecać forum tym samym teksem.

Kolego maciejugw Ja wiem co mam napisac, ale podchodze do tego z dystansem wedlug zalecen pewnych osob bo znowu napisze cos i bede znowu najgorszym chamem. A tym poprzednim postem chcialem zademonstrowac ze moglbym napisac co mysle, ale podchodze do tego z dystansem.
KaRolS sobie zartowal a wy wzieliscie na powaznie

p.s pozdrawiam osoby ktore rozumieja moja forme zartu
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
KaRolS napisał:
kazdy zart konczy sie atakiem ??

Karol!

Nie przyjmuj tego osobiscie, tylko jak reakcje ze strony kobiety ktora nie zyczy sobie porownania tego typu i dyskryminacji kobiet ogolnie.

TOPPI
Zgłoś wpis


Bliżej nas