Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Mieszkam w eindhoven i miałem prawko straciłem w pl za pkt i 1 wypadek z radiowozem, zdaża sie ale co tu mówić wielu naszych jeździ pod wpływem tu w nl jednakże wiatraczki jeżdżą wogóle bez fantazjii i polotu, jak to widze na drodze to mnie szlak trafia takie fakty w PL taki by sie na pierwszym skrzyżowaniu rozjebal bo takie są fakty
Zgłoś wpis
77 Postów
Uma T
(Uma)
Gaduła
Powinni byc sadzeni w Polsce i tamze odsiedziec wyrok. W Holandii dostana ustna nagane za brzydkie zachowywanie sie.
Bardzo wspolczuje starszej pani, ktora w szpitalu dowie sie, ze jej mza nie zyje.
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Szkoda że tych komentarzach nikt w imieniu Polaków nie złożył oficjalnych kondolencji troszeczkę poprawiło by to nasz wizerunek w oczach niektórych Holendrów.
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender

()
Początkujacy
Hejo wszystkim........co do tego wypadku ,informuje Was iż to auto zostało skradzione,,,, własciciel przebywał wtedy w polsce co udowodnił juz zaswiadczeniem od Polskiej policji,i innymi dokumentami.......jego kobieta w ten wieczór wyszła z domu ,odpaliła silnik i wrociła na chwile do domu,,,w tym czsie auto zostało skradzione,,,,,nie wiadomo nadal czy polacy ukradli to auto,,,,samochód skradziono o godzinie 23,,,kobieta zgłosiła kradziez na policji,,,,zatrzymany Polak o którym piszą brukowce ,we wtorek wrócił do Nordwijku,po czym został aresztowany,,,,,takie sa procedury w NL.....Ale tak naprawde -kto wie, czy to nie Wiatraki,,,moze brudasy...Okaze sie zapewne niebawem......Tak sobie w głebi mysle i mam nadzieje ,że to jednak nie Polacy ukradli to auto .....

ps...zeby nie było---to wiadomosci z pierwszej ręki

miłego wieczoru,wlasciwie nocy
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
A jakie sa wiadomosci z drugiej reki Piter??
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn napisał:
A jakie sa wiadomosci z drugiej reki Piter??


bijna weekend !!!!!
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Piotruś Paan napisał:
Blondyn napisał:
A jakie sa wiadomosci z drugiej reki Piter??


bijna weekend !!!!!
: Wreszcie jakas dobra wiadomosc
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn napisał:
Piotruś Paan napisał:
Blondyn napisał:
A jakie sa wiadomosci z drugiej reki Piter??


bijna weekend !!!!!
: Wreszcie jakas dobra wiadomosc




Też mnie strasznie cieszy bardziej niż niewinny Polak
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
czytam sobie tak niektore tematy i zastanawiam sie dlaczego niektorym z was
tak bardzo zalezy na dobrej opinii u tych glupich holendrow
wystarczy poczytac ich wpisy nt tego wypadku
i juz wiecie co oni o nas mysla
a niektorzy z was sie z nim integruja wchodza im w dupe itd
oczywiscie zaraz sie podniesie krzyk ze nie wszyscy holendrzy sa tacy sami
i racjia !!!
wiec niech i oni wbija sobie w te puste holenderskie lby
ze nie kazdy polak to pijak i zlodziej
Zgłoś wpis


Bliżej nas