Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
brawo kolek..........ta jeeest wiatraki to buraki,,,dlatego doi sie ich do wyczerpania zapasów jak czytam na forum komenty to krew mnie zalewa,,,,,,jeden kolo jedzie po pijanych polakacg za kolkiem,,,ale twierdzi ze jazda po kilku piwkach nie jest niczym złym-----to jest imbecyl dopiero ,,,a wiatraki co???nie dalej jak wczoraj ,,kolo"wiatrak"po pijaku zabił 9letnią dziewczynke.....0 wpisów do artykułu...........
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
i jeszcze jedna mysl !
mam wrazenie ze ci wszyscy ktorzy tak blyskaja swoja znajomoscia niderlandzkiego
jedyne co osianeli to potrafili sie z integrowac z ludzmi dla ktorych i tak sa tylko
glupimi polaczkami !!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
i jeszcze jedna mysl !
mam wrazenie ze ci wszyscy ktorzy tak blyskaja swoja znajomoscia niderlandzkiego
jedyne co osianeli to potrafili sie z integrowac z ludzmi dla ktorych i tak sa tylko
glupimi polaczkami !!!!!


przekozak ale ma racje pozdro i milej nocy 4all......zeby nie było ze po Nl pisze hahaha
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
niech sie ciesza ze jak juz tam wjechali tym samochodem
to przy okazji chaty nie ojebali
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Piotruś Paan napisał:
Hejo wszystkim........co do tego wypadku ,informuje Was iż to auto zostało skradzione,,,, własciciel przebywał wtedy w polsce co udowodnił juz zaswiadczeniem od Polskiej policji....

Troche mnie zastanawia to zaswiadczenie od polskiej policji niby na jakiej podstawie
mu je wydali?? bo byl w komisarciacie przez przypadek taki zbieg okolicznosci
czy moze po przez wywiad srodowiskowy??
--------------------------------------------------------------------------------
Zgłoś wpis
77 Postów
Uma T
(Uma)
Gaduła
Nawet jezeli za kierownica siedzial Mohamed B. to tego typu newsy nie przysporza nam lepszej opinii. A na sprostowanie nie ma co liczyc. Nie wydaje mi sie, zeby wizerunek rodakow w Holandii kiedykolwiek sie zmienil. Jest zly i bedzie zly do momentu …wstapienia Turcji do uni. Wtedy Holendrzy beda z rozczuleniem, sympatia i lzami w oczach mowic o Polakach Na razie wszystkie grzechy wschodnio-europejczykow spisywane sa na nasze konto.
Pozytywnych informacji o Polakach w mediach holenderskich NIGDY nie widzialam. Jezeli sa to chetnie przeczytam
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Nawet juz niewazne czy to byl Polak czy nie.
Ostatnio za duzo bylo w Mediach negatywnych spraw o Polakach i jezdzie po pijanemu ,czy to jest w Gazecie czy to jest w TV czy nawet W Radiu niewazne ,swiadczy to tylko i wylacznie o Polakach i Polskiej Kulturze osobistej przez takie wiadomosci bedziemy coraz mniej brani powazniej przez nich.

Dzien w Dzien musze bronic nas w obec Holenderskich znajomych,ciegle sie tylko pytaja jak to mozliwe ze ktos kto juz niemoze stac siada za kierownica itd.
NIemozna oczywiscie nikogo generalizowac ale niestety mamy to w genach.
Holender nie jest swiety tez sie zdazaja przypadki ale przewaznie o malutkim przekroczeniu a polak potrafi miec dawke potrojna.
Ja to lekko tlumacze ze sa sami tutaj przewaznie mieszkaja razem ,sami meszczyzni i sie nudza to co robic? Wypijemy?
Osobiscie znam niektore ,nawet Smiertelne wypadki tu wlasnie przez alkochol.

Jezeli chodzi o wasze komentaze typu Kolka Holendrzy sa Glupi czy Buraki hmmmmm smiac mi sie chce!
Kto tak mysli tutaj mieszkajac , wedugl mnie nie jest za madry.
CZy chcesz czy nie chcesz mieszkasz tutaj i ich reguly sa tutaj, to nie Polska.
Tak dlugo jezeli bedzie przeciwko Holendra tak dlugo bedziesz mial tutaj ciezko i nie bedziesz akceptowany przez spoleczenstwo Holenderskie!!! niestety

No hard Feelings ale jak slysze takie glupie komentarze to mnie wrrrrrrrrrrrrrrrrr

Mimowszystko pozdrawiam
Patboy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jesli chodzi o mnie to mam gdzies ich akceptacje kazdy jest tu czy tam z roznych powodow
jesli ktos przyjechal tu szukac przyjaciol wsrod holedrow to niech realizuje swoje cele
ja tu przyjechalem ze swoimi celami i je realizuje i mam w dupie czy w kolo
sa holedrzy,belgowie czy eskimosi
i mam w dupie ich zdanie o mnie czy ich akceptacje
robie swoje!!!
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
kolek napisał:
jesli chodzi o mnie to mam gdzies ich akceptacje kazdy jest tu czy tam z roznych powodow
jesli ktos przyjechal tu szukac przyjaciol wsrod holedrow to niech realizuje swoje cele
ja tu przyjechalem ze swoimi celami i je realizuje i mam w dupie czy w kolo
sa holedrzy,belgowie czy eskimosi
i mam w dupie ich zdanie o mnie czy ich akceptacje
robie swoje!!!
Kolek to masz duzą dupeeee Pozdro
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
kolek napisał:
jesli chodzi o mnie to mam gdzies ich akceptacje kazdy jest tu czy tam z roznych powodow
jesli ktos przyjechal tu szukac przyjaciol wsrod holedrow to niech realizuje swoje cele
ja tu przyjechalem ze swoimi celami i je realizuje i mam w dupie czy w kolo
sa holedrzy,belgowie czy eskimosi
i mam w dupie ich zdanie o mnie czy ich akceptacje
robie swoje!!!



TY Gosciu to nieznaczy ze masz innym psuc opinie
Przez taki styl myslenia tak beda onas tu myslec.
A 10 lat pozniej dalej tu bedziesz i sie moze wtedy obuzisz!

Patboy
Zgłoś wpis


Bliżej nas