Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
MNICH NIE PIJA ALKOHOLU JUZ DLUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUGI CZAS HYHYY
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Podobno - tak mnie kiedyś uczono - nie oceniaj ogółu po wybrykach jednostki. Jeżeli ktoś na podstwie jednostkowych przypadków ocenia cały naród negatywnie jest dla mnie zerem. Przykre i należy tylko współczuć ofiarom wypadku. Jednak na podstawie wypocin jakiegoś tam pismaka nie można ferować wyroków. Nie ma w tej sprawie oficjalnych wypowiedzi fachowców z tego zakresu. A większość z Was dyskutantów przeobraziło się w alkomaty z wieloma promilami. Większość z Was stała się już sędziami. A czy ktoś wziął pod uwagę to, że na przyczynę wypadku drogowego wpływa wiele czynników. Nie my Polacy - wyrocznia całego świata - wiemy tylko jedno - jeżeli polskie blachy to pijany. Dziennie ginie tysiące ludzi w wypadkach samochodowych jest to cena jaką płacimy za postęp cywilizacji. Poczekajmy ze swymi mądrymi osądami do momentu ogłoszenia oficjalnego komunikatu fachowców, gdyż może okazać się, że będzie to nie smak. Tak na zakończenie. Tak długo jak rodak rodakowi będzie pluł w twarz tak długo będziemy lekceważeni. Nie pomoże i nie zmieni żadna integracja - w więkoszości przypadków - fałszywa
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Miejscami zrobiło się jak w polskim sejmie zero zgody a zwykła kultura uznawana jest włażeniem w cztery litery a słowo przepraszamy za uległość.Zgadzam się tutaj z Tornado a scislej z jego ostatnią wypowiedzią.Często słyszymy że w wypadku pojazd zjechał na przeciwny pas ruchu spowodowane często jest to np. zasłabnięciem,usterką auta lub inną prozaiczną przyczyną.dlatego z osadami lepiej byłoby poczekać. Pozdrowonka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ZIBI L napisał:
Miejscami zrobiło się jak w polskim sejmie zero zgody a zwykła kultura uznawana jest włażeniem w cztery litery a słowo przepraszamy za uległość.Zgadzam się tutaj z Tornado a scislej z jego ostatnią wypowiedzią.Często słyszymy że w wypadku pojazd zjechał na przeciwny pas ruchu spowodowane często jest to np. zasłabnięciem,usterką auta lub inną prozaiczną przyczyną.dlatego z osadami lepiej byłoby poczekać. Pozdrowonka

Z wielu wypowiedzi wywnioskowac można iż ich autorzy i wyrokodawcy z motoryzacją zetknęli się w momecie jazdy busem w charakterze pasażera z Polski do Holandii. Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mirekb215 napisał:
Piotruś Paan napisał:
Hejo wszystkim........co do tego wypadku ,informuje Was iż to auto zostało skradzione,,,, własciciel przebywał wtedy w polsce co udowodnił juz zaswiadczeniem od Polskiej policji....

Troche mnie zastanawia to zaswiadczenie od polskiej policji niby na jakiej podstawie
mu je wydali?? bo byl w komisarciacie przez przypadek taki zbieg okolicznosci
czy moze po przez wywiad srodowiskowy??
--------------------------------------------------------------------------------



jakie pytanie hahaha,,,,bravo za błyskotliwosc kolego......A Ty co bys zrobił ,powiedzmy dzis jestes w Pl,Twoja dziewczyna dzwoni do Ciebie, ze godzine temu ukradli Ci auto i spowodowali wypadek ze skutkiem śmiertelnym,tym samym jesteś 1szym którego szukają,,,,,jak zapewnic Sobie alibi,,,,kazdy co dziennie moze pójsc na pały i poprosic o zaświadczenie iż przebywa w danym czesie o danej godzinie w tym miejscu,którym jest komisarjat....i tak zrobił.......tak więc Polak nie jest tak głupi jak Twoje pytanie.......bez zadnych podstaw policjant moze Ci wystawic takie zaswiadczenie Mirku.... Pozdro.....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kolego to teraz wez pod uwage ze on jest podejrzany o spowodowanie wypadku ze skutkiem smiertelnym tak?? Jest w polsce stawia sie na komisariat mowi jaka jest sytuacja i policja mowi ok my wypiszemy tobie zaswiadczenie. I go puszczaja wolno !!!! Jestesmy w UE. Ty chyba nie wiesz jak policja pracuje, jest zatrzymany do wyjasnienia mimo ze byl w polsce, jest wlascicielem samochodu takze jest z tym powiazany. I chuj z tego ze jego kobieta zadzwonila na policje ze skradli samochod ja tez moge zadzwonic i bajek naopowiadac. W ciagu dziesieciu godzin mozna byc juz w polsce i isc na najblizszy posterunek a jesli zaswiadczenie jest dziesiec godzin od daty wypadku mozna powiedziec ze bateria w telefonie sie wyczerpala i dopiero teraz sie dowiadzial i przychodzi na policje i bajke wymyslec na poczekaniu. Zostawiony zapalony samochod itp. A holenderska policja czekala pod jego domem az do wtorku az jasnie pan sie pojawi bo wczesniej mu sie nie chcialo

Dlatego napisalem na jakiej podstawie bo jesli powiedzial ze byla taka sytuacja to dziwi mnie ze tak sobie go puscili a holenderska policja szukala i byla nie pewna gdzie on jest zauwaz ze informacje w artykule przedstawil jakis tam rzecznik takze nadal nie wiedzieli gdzie jest wlasciciel pojazdu a jesli zona do niego zadzwonila dlaczego od razu nie kontaktowal sie z policja po przez np. konsulat lub tego typu podobne??? trocho za duzo zbiegow okolicznosci ona zostawila auto on w polsce do wtorku zaswiadczenie z policji nie wiadomo jakie itp Nie wiem skad masz informacje, i czy wiesz jeszcze cos wiecej niz tylko to co napisales.
Bo jesli jest to wszystko co wiesz to mozesz sie rozczarowac a jesli on tego nie zrobil i jest tak jak mowisz to ja sie rozczaruje. Jesli jest to tylko zaswiadczenie ze byl na komisariacie pare godzin po zdarzeniu to moze mu to gowno pomoc jesli nie bedzie mial innego alibi.

p.s druga sprawa ze jego zona swoja glupota przycyznila sie do tragedi poniewaz zostawila zapalony samochod od tak sobie jest to wykroczenie nie mozna opuszczac pojazdu mechanicznego gdy jest silnik uruchomiony
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mirekb215 napisał:
Kolego to teraz wez pod uwage ze on jest podejrzany o spowodowanie wypadku ze skutkiem smiertelnym tak?? Jest w polsce stawia sie na komisariat mowi jaka jest sytuacja i policja mowi ok my wypiszemy tobie zaswiadczenie. I go puszczaja wolno !!!! Jestesmy w UE. Ty chyba nie wiesz jak policja pracuje, jest zatrzymany do wyjasnienia mimo ze byl w polsce, jest wlascicielem samochodu takze jest z tym powiazany. I chuj z tego ze jego kobieta zadzwonila na policje ze skradli samochod ja tez moge zadzwonic i bajek naopowiadac. W ciagu dziesieciu godzin mozna byc juz w polsce i isc na najblizszy posterunek a jesli zaswiadczenie jest dziesiec godzin od daty wypadku mozna powiedziec ze bateria w telefonie sie wyczerpala i dopiero teraz sie dowiadzial i przychodzi na policje i bajke wymyslec na poczekaniu. Zostawiony zapalony samochod itp. A holenderska policja czekala pod jego domem az do wtorku az jasnie pan sie pojawi bo wczesniej mu sie nie chcialo

Dlatego napisalem na jakiej podstawie bo jesli powiedzial ze byla taka sytuacja to dziwi mnie ze tak sobie go puscili a holenderska policja szukala i byla nie pewna gdzie on jest zauwaz ze informacje w artykule przedstawil jakis tam rzecznik takze nadal nie wiedzieli gdzie jest wlasciciel pojazdu a jesli zona do niego zadzwonila dlaczego od razu nie kontaktowal sie z policja po przez np. konsulat lub tego typu podobne??? trocho za duzo zbiegow okolicznosci ona zostawila auto on w polsce do wtorku zaswiadczenie z policji nie wiadomo jakie itp Nie wiem skad masz informacje, i czy wiesz jeszcze cos wiecej niz tylko to co napisales.
Bo jesli jest to wszystko co wiesz to mozesz sie rozczarowac a jesli on tego nie zrobil i jest tak jak mowisz to ja sie rozczaruje. pozdrawiam

p.s druga sprawa ze jego zona swoja glupota przycyznila sie do tragedi poniewaz zostawila zapalony samochod od tak sobie jest to wykroczenie nie mozna opuszczac pojazdu mechanicznego gdy jest silnik uruchomiony



kolesszko buahahahaha,,,,kazdy kiedy jest mróz na dworku odpala auto i czeka aż zejdzie szron z szyb,,,no ale Ty pewnie skrobiesz.......Twoja znajomość przepisów jest tak ograniczona ze stary płakac sie chce,,,,,,,,,i nie obrazaj ludzi bo zostaniesz zlinczowany.....przeprosisz dopiero wtedy SCEPTYKU
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Szkoda gdybań panowie,niepotrzebnej nerwówki i nagonki.Jest auto,sa blachy to i jest własciciel...
Kwestia teraz tego kto,jak,w jakim stanie i po co wjechał do domu;oraz wykonac rekonstrukcje zdarzenia...Pojawi sie oficjalny komunikat i bedzie wszystko jasne
Moze sie okazac tez-kazda teoria jest dobra dopóki sie jej nie obali że aletalala manochala zajebali auto "złym Polakom" aby to na nich było
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
CeZik20 napisał:
Szkoda gdybań panowie,niepotrzebnej nerwówki i nagonki.Jest auto,sa blachy to i jest własciciel...
Kwestia teraz tego kto,jak,w jakim stanie i po co wjechał do domu;oraz wykonac rekonstrukcje zdarzenia...Pojawi sie oficjalny komunikat i bedzie wszystko jasne
Moze sie okazac tez-kazda teoria jest dobra dopóki sie jej nie obali że aletalala manochala zajebali auto "złym Polakom" aby to na nich było




Dokładnie tak.........alkaida ponoć kradnie auta Polakom w Nl
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie kolego, ja nie skrobie szyb mam przycisk ktory uruchamia specjalne dodatkowe ogrzewanie szyby i po chwili szybe ok
Jestes pewien ze w tamta sobote byl tak duzy mroz ??? Kazdy tak robi ze zapala samochod i czeka no rozjebales mnie tym tekstem to nie ktorzy musza czekac z ladnych dobrych chwil bo jak jest - 8 na zewnatrz to sie zaczekaja
Znajomosc przepisow nie kolego z zycia wziete
Zgłoś wpis


Bliżej nas