Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Przeczytalam ten temat pobieznie

duzo powtorzylo sie slowo : dupie, w dupie, wchodzenie w dupe

moze tak:
ja w zyciu nie mam zamiaru wchodzic nikomu w dupe, nie robilam tego i robic nie bede!

i mnie nikt nie musi w dupe wchodzic..chociaz.. moze to byc czasem mile haha(bez podtekstow )

mi sie wydaje, ze podejscie do Nl-ow, wiaze sie takze z tym, w jakich celach, kiedy, dlaczego
ktos tu przyjechal.

Ktos, kto przyjechal tu tylko do pracy, zostal do tego zle potraktowany , rozumiem , ze
moze czuc urazy/nie lubic itp.I mi naprawde przykro z tego powodu, jezeli rodacy sa zle traktowani/wykorzystywani.

Ktos , kto tu zyje od lat, ma znajomych, rodzine wsrod Nl-ow nie mozna powiedziec,
ze wchodzi im w dupe.

To co my mamy robic, ci, ktorzy mieszkaja tu od wielu lat (nie zawsze nawet z wlasnej woli-przyjechali jako dzieci-mlodziez)
niezadawac sie z Nl -ami, bo to zdrada PL? Wchodzenie w dupe nl ?
Jezeli tak, to w moich oczach to jest dopiero dyskryminacja
Polakow do Polakow!
mnie jeszcze zaden nl nie powiedzial- "nie zadawaj sie ztym i tamtym, nie lub, nie to nie tamto."
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Heja
Calkowicie sie z toba zgadzam Ediee
A duzo roznica pomiedzy nami Polakami a Holendrami ze oni nic nie nazekaja i wszystko toleruja
az czasami do przesady
pozdr.
Poatboy
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Patboy napisał:
Heja
Calkowicie sie z toba zgadzam Ediee
A duzo roznica pomiedzy nami Polakami a Holendrami ze oni nic nie nazekaja i wszystko toleruja
az czasami do przesady
pozdr.
Poatboy


Czesc Patboy

A jeszcze jak tak pomysle..mialam kiedys lekarza domowego tu Araba; a kazdy wie jak tu niektorzy "kochaja" moslim, dentyste chinczyka.
A murzyna (ze tak sie wyraze) to widac na kazdym kroku na roznych funkcjach.
Wiekszosc do nich mowi na "U" i zyja sobie super I nie sadze by mieli problemy, typu jak tu czytam na forum.i wieeeeel wieleee innych narodowosci.Kolorow itp

To co jest nie tak Tak nas Polakow tylko wybrali na "pal do sikania" ci holendrzy??
Ze wiekszosc czuje sie tak zle traktowana, oczerniania itp..?

hmmmmmmmmmm
Zgłoś wpis


Bliżej nas